Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
skora glowy
Wysłane przez: draniu (---.dsV.agh.edu.pl)
Data: 05 maj 2011 - 17:06:39

Wiatm mam pytanie co stosujecie na skore glowy? Ja uzywam szampanou POLYTAR AF oraz plynu ELOCOM, dodatkowo zaczalem chodzic na solarium, ale tak jak zawsze mi to pomagalo tak teraz nie bardzo moge sobie poradzic z licznymi kropkami na glowie i wygladam troche jak muchomor ;/
Pytanie dodatkowe bo troche zaczynam sie gubic, czy luszczyce trzeba wysuszac czy natluszczac? Bo z jednej strony piszecie o kapielach w soli (co mi moj lekarz takze zalecil) czy solarium, czyli wyraznie wysuszanie skory a z drugiej strony ktos pisal ze jemu pomaga ntluszczanie skory na glowie po umyciu szamponem, czy stosowanie przez niektorych tlustych masci. Wiec juz kompletnie nie wiem WTF??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skora glowy
Wysłane przez: vanilla (---.40.35.55.threembb.co.uk)
Data: 05 maj 2011 - 17:29:20

Witam draniu winking smiley
Moim zdaniem sam musisz zaobserwowac jak Twoja skora reaguje na rozne zabiegi i ustalic co Ci pomaga a co szkodzi. W moim przypadku, gdy mam glowe pokryta luska, najlepiej sprawdza sie natluszczanie podgrzana oliwka salicylowa lub nawet oliwa z oliwek(czymkolwiek tlustym) wsmarowuje w glowe,masuje, nakladam czepek foliowy i recznik, chodze tak z 2godziny, pozniej myje kilka razy. W moim przypadku najlepsze szampony to garnier neril przeciw wypadaniu wlosow, fructis przeciwlupiezowy, nizoral oraz timotei wisnia z bawelna...nie wiem co ten ostatni ma wspolnego z lupiezem ale dziala znakomicie smiling smiley a po umyciu smaruje glowe plynem przeciwlupiezowym dostepnym w rossmanie radical.zas jesli macie sucha skore w okolicy uszu polecam masc ochronna z witamina A, dostepna w aptece za ok 3zl...super usuwa luske i nawilza smiling smiley POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skora glowy
Wysłane przez: m (89.238.39.---)
Data: 05 maj 2011 - 18:58:18

U mnie również gdy jest łuska to nawilżam skórę głowy... i odrazu czuje się lepiej. Skóra nie jest napięta i nie ściąga mi jej..
A łukski pięknie schodzą. Do nawilżenia stosuję maść z witaminą A, wazeline lub squamax. Wszystko sprawdza się znakomicie.Stosowałam zwykły olej ale zbytnio uciążliwe to było, gdyż mam włosy długie prawie do pasa i po oleju strasznie sa zapaskudzone, a maścią jest wygodniej smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skora glowy
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 07 maj 2011 - 08:19:12

słyszałem że Mydło z Mardin ( + beta karoten) jest skuteczne czy macie informacje na ten temat ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skora glowy
Wysłane przez: krzysztof2010dd (---.aster.pl)
Data: 07 maj 2011 - 13:02:11

cola, spadaj z tego portalu. Twoje miejsce na Allegro. Milego weekendu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skora glowy
Wysłane przez: k (89.238.39.---)
Data: 07 maj 2011 - 19:17:54

Vanilla a czy zauważyłas po tym płynie radical z rossmana jakiąś różnice?
Bo byłam dziś w rossmanie widziałam to ale mowie narazie nie biore zapytam Ciebiesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: skora glowy
Wysłane przez: Przemekkkkkk (---.kotun.arxnet.pl)
Data: 07 maj 2011 - 21:31:06

Witam..z łuszczycą na głowie zmagałem się dość długo,pamiętam,jak sypało się ze mnie...ehh.ale do rzeczy- po kuracji sterydowej-dermovate w płynie miałem bardzo suchą skóre głowy i wracało,pojawiały się nowe zmiany..

wyleczyłem cocoisem,a nawilżałem szamponem emolium i emulsją na suchą skóre głóowy. Polecam..

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.