Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Maście na łuszczycę!!! Sprzedam.
Wysłane przez: mysia1lo (109.255.119.---)
Data: 22 maj 2011 - 16:51:11

Do sprzedania mam maści na łuszczycę:
> - Daivobet, maść 30g, w tubie cena 15 euro
> - Dovonex i Dovobet cream, 120g, w tubie, cena 50 euro
- Taclonex 3g cena 5 euro ( próbki )
> Maści chwalone na rynku farmaceutycznym, gg3687965

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maście na łuszczycę!!! Sprzedam.
Wysłane przez: goldi holdi (---.biznes.mm.pl)
Data: 22 maj 2011 - 20:37:26

Mysia spadaj stad handlarzu jeden i nie spamuj forum ciagłymi ogłoszeniami forum to nie apteka masci wcale nie sa dobre i widac masz duzo tego wiec jest niewiadome pochodzenie maści radze nic nie kupować od tego gościa ceny tez sa drogie zwłaszcza za te 120 gramowe w UK za pare zł sa a ty chcesz 50 euro czyli 200zł Szukaj naiwnych gdzies indziej bo na forum sa ludzie juz doswiadczeni przez los

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maście na łuszczycę!!! Sprzedam.
Wysłane przez: mysia1lo (109.255.119.---)
Data: 22 maj 2011 - 21:24:27

Zapytaj tych co już kupili, że maści są bardzo dobre i ja tu nic nie spamuję. Nie na wszystkich wszystko działa, ale nawet wśród moich znajomych wszyscy sobie chwalą te produkty z firmy LEO. A w UK jakbyś nie wiedział/-ała to w UK jest refundacja leków a u nas nie ma, zresztą doinformuj się w aptece, a następnie wyskakuj ze swoimi stwierdzeniami.
Forum jest ogólnodostępne. I nie rób opinii ludziom już z góry.
Ty masz problem nie ja. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.