Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
irydolog ? leczy luszczyce
Wysłane przez: zbuntowany (---.ozorkow.mm.pl)
Data: 05 cze 2011 - 21:37:28

bylem powiedziala mi ze od tarczycy dala leki i diete co wy na to

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: irydolog ? leczy luszczyce
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 06 cze 2011 - 08:36:25

...kazdy kto choruje na łuszczyce powinien dokładnie przebadac tarcZyce...nie wystarczy tylko zrobic Tsh czy hormony T3 i T 4 tylko nalezy zrobic USG...wychodzi duzo rozmaitych nieprawidłowosci.Uwazam ze pani irydiolog ma racje ale sama dieta czy leki od tej pani raczej nie pomoga musisz skonsultowac to z endokrynologiem,porobic wyniki ktore podalam i dopiero wtedy zacząc leczenie.Dobrze jest tez oczyscic watrobe i jelita bo tam tez jest przyczyna wysypów

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: irydolog ? leczy luszczyce
Wysłane przez: zbuntowany (---.ozorkow.mm.pl)
Data: 07 cze 2011 - 14:39:44

Pani irydolog napisała mi jakie badania mam zrobic miedzy innymi te ktore ty napisales , ja sobie nie odpuszcze , ta pani jako jedyna powiedziala ze wyleczyla juz nie jedna osobe z luszczycy a skoro normalna medycyna nie daje mi nadziei to łapie sie wszystkiego , ja w zyciu nie zaakceptuje tej choroby .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: irydolog ? leczy luszczyce
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 cze 2011 - 15:07:24

A jakie leki dostałeś jeśli wolno spytać?

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.