Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Purnatur B12 - sprzedam
Wysłane przez: Mariusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 mar 2011 - 19:26:02

Witam. Jak w temacie, posiadam na sprzedaż balsam Purnatur B12. Zainteresowanych odsyłam do aukcji na allegro. Podaje link.


http://allegro.pl/balsam-purnatur-b12-super-cena-i1523914297.html



Balsam zakupiony w aptece w Wiedniu. Pozdrawiam.nr tel. 601527943

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Purnatur B12 - sprzedam
Wysłane przez: zico (---.rev.netart.pl)
Data: 24 mar 2011 - 22:13:03

Nie dajcie się nabrać! Wystarczy przeczytać komentarze z linka, aby dowiedzieć się, że ten cały Purnatur B12 to lipa! Zwykły krem i nic więcej:
http://tinyurl.com/65nvpp9

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Purnatur B12 - sprzedam
Wysłane przez: coco (---.tktelekom.pl)
Data: 24 mar 2011 - 22:30:39

Purnatur B12 to porażka.Łuszczycy nie wyleczyłam, fakt natłuszcza skórę i nic po za tym. Reklame mu zrobili po wuju. Wiadomo każdy chce naszym kosztem jakos zyć. Ale my sie nie dajemy i mamy w głębokim zaułku kremiki po dwie stówki z hakiem tak jak ktos sobie zyczy. Za taką kase kupuje produktu izraelskie z Morza Martwego i wiem co mam. Cwaniaczkom na pohybel

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Purnatur B12 - sprzedam
Wysłane przez: Mariusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 mar 2011 - 21:44:41

Tak się składa, że ja także choruję na to dziadostwo i siostra przysłała mi trzy opakowania, więc chcę dwa odstąpić. Nie handluje tym zarobkowo, więc proszę sobie podarować te uwagi. A tak wogóle to nie jest lek tylko balsam wspomagający leczenie i na każdego inaczej reaguje, jak leki zresztą. Pozdrawiam i zdrówka życzę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Purnatur B12 - sprzedam
Wysłane przez: kazka (---.tktelekom.pl)
Data: 30 mar 2011 - 07:36:31

Mnie uczono w szkole, że odstąpienie jest bezinteresowne bez zysku. Napisz ile kosztowało Twoją sis i zobaczymy jaka to jest bezinteresowność z Twojej strony Mariuszku.
Sam piszesz ze nie jest to lek, tylko balsamik wspomagający nasze leczenie.
Czyli tym sie jeszcze nikt nie wyleczył ma za zadanie tylko wspomóc nasze działania przeciwko temu swinstwu. Jest dermokosmetykiem produkowanym nie przez koncern farmaceutyczny, lecz kosmetyczny.
Ja sie w to g.... też wpakowałam i to kupiłam ze wzgledu na pic reklamowy.
I napisze tak jak mam wywalać grubo ponad dwie stóki na balsamik, to jest świetna maść witaminą A za 3 zyle. U mnie ten sam efekt a może lepszy był z tą maścią. Super wchłania i natłuszcza.
Buziaki i skórki pięknej zyczę wszystkim biedroneczkom
towarzyszka niedoli
kazka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Purnatur B12 - sprzedam
Wysłane przez: Mariusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 mar 2011 - 14:56:11

Do kazki. Balsam 50 euro + koszt przesyłki + marża allegro. Niezły zarobek no nie. Pozdrawiam Cię ciepło i zdrówka życzę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Purnatur B12 - sprzedam
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 15 cze 2011 - 13:39:16

sprzedam oryginalny purnatur B12 300mml zostalo z 500 mml.Po prostu zuzylem sprzedam wraz z przesylká za jedynie 150zl czyli 100 zl taniej niz mialoby kosztowac.Chétnych prosze o kontakt.Dziekuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.