Glowa i Lokcie
Wysłane przez: Janek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12 lut 2005 - 11:08:07

Na glowę polecam szampon Polytar firmy Stiefel kosztuje w Aptece ok 18 zlotych naprawdę mi pomógl. Z lokciami gorzej coraz bardziej czerwone i okropnie swędzą może macie jakiś pomysl na to. Pozdrawiam

Re: Glowa i Lokcie
Wysłane przez: Janek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 13 lut 2005 - 19:50:07

czy nikt nie ma problemów z lokciami ?

Re: Glowa i Lokcie
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 13 lut 2005 - 20:43:02

krem do stop przesuszonych z mocznikiem i wyciagiem drzewa herbacianego a pozniej DCT (szczegolow o tym poszukaj na forum)

Re: Glowa i Lokcie
Wysłane przez: ania (193.30.160.---)
Data: 15 lut 2005 - 12:42:23

Barthez napisał(a):

> krem do stop przesuszonych z mocznikiem i wyciagiem drzewa
> herbacianego a pozniej DCT (szczegolow o tym poszukaj na forum)


Barthez wielkie dzieki za pomysł z tym kremem
własnie wczoraj nabyłam krem do stop
ireny eris " Lirene" jest suuuuuper posmarowalam skore potem dtc i jest ok
do tej pory kupowalam kremy tez do stop ale z aloesem , ale ten jest o niebo lepszy

Re: Glowa i Lokcie
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 15 lut 2005 - 12:46:21

No to dobrze,ze Ci sluzy smiling smiley
Trzeba tylko przy zakupie kremu zwrocic uwage na sklad,bo sa dwa rodzaje dr.Eris. Lepiej dziala ten do przesuszonych z mocznikiem i wyciagiem z drzewa herbacianego smiling smiley

Re: Glowa i Lokcie
Wysłane przez: Janek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 lut 2005 - 19:28:57

Drogi Barthezie czy móglbys mi wyjaśnić co to jest DTC krem już znalazlem i bardzo dziękuję

Re: Glowa i Lokcie
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 15 lut 2005 - 19:36:57

Musisz,przegladnac forum,bo tam jest juz opisane o DCT (Dermatitis Clear Tincture )

Re: Glowa i Lokcie
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 17 lut 2005 - 18:59:20

sluchajcie mi na lokcie pomogl diprosalic przez 7 dni z daivonexem na zmiane,a glowa oliwa na cieplo potem szampon dziegciowy oraz przez 7 dni diprosalik w plynie. PAMIETAJCIE LUSZCZYCA TO METODA PROB I BLEDOW, ale nie denerwujcie sie w ogole bo nie warto ona na to czeka ja sobie mowie ze sliczne mam wlosy, lokcie aha czasami smaruje cytryna lokcie.Trzymajcie sie cieplutko.