Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Wstydliwy temat...
Wysłane przez: Grzesiek (---.as13285.net)
Data: 13 pa� 2011 - 12:05:13

Witam,nie wiem czy ktos z was juz to mial,niestety mnie to dopadlo.
Mianowicie chodzi o Luszczyce srodkowej czesci odbytu.Stosowalem juz pare roznych kremow,sudocrem i nic.Jakas porada?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wstydliwy temat...
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 pa� 2011 - 12:46:31

jakie masz objawy? po czym poznałes ze to łuszczyca odbytu? moze to zwykła grzybica.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wstydliwy temat...
Wysłane przez: Grzesiek (---.as13285.net)
Data: 13 pa� 2011 - 14:03:07

Jedyne co to ze swedzi,skora jest bardzo sucha i na papierze toaletowym zostaje troche krwii...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wstydliwy temat...
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 pa� 2011 - 15:10:53

smaruj kremem 1% clotrimazolum . ja myslalam ze tez mam łuszczyce odbytu ale moja skora w tym miejscu nie jest sucha ale popękana i nie swedzi tylko raczej piecze i pani w aptece poleciła mi masć L3 PRURIGO bo mowila ze bardziej te opisy pasuja jej do grzybicy odbytu a nie łuszczycy.
a tak ogolnie GRZESIEK to masz duze zmiany łuszczycowe? ze podejrzewasz ze to łuszczyca odbytu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wstydliwy temat...
Wysłane przez: Grzesiek (---.as13285.net)
Data: 13 pa� 2011 - 16:51:25

Mialem ale w tej chwili jestem na mtx od 12 miesiecy i moze mam zajetych 1% ciala max.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wstydliwy temat...
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 pa� 2011 - 16:55:49

W tych miejscach dobrze się sprawdza maść rumiankowa nagietkowa czy jak są pęknięcia cynkowa nakładana łącznie z rumiankową.
Kąpiele ziołowe też powinny pomóc.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.