Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3
Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: Eva (---.pools.arcor-ip.net)
Data: 27 lut 2008 - 12:36:06

Kompletne bzdury co piszecie, mnie to nie dotyczy, ale pisze w imieniu osoby, ktora ma luszczyce i chce jej pomoc.Pytalam lekarza dermatologa i farmaceute, to mnie wysmieli. Ten Melkfett to pielegnuje, a nie leczy. Nie dajcie sie nabrac. Jezeli ktos leczy sie roznymi masciami z kortyzonem ("to jest ostatnia deska ratunku"winking smiley od dluzszego czasu i nie pomaga, to mozna dopomoc wewnetrznie, czyli tabletkami, np. bardzo sie sprawdzil lek niemiecki o nazwie "Fumaderm", nie sprawdzony jeszcze przez mojego znajomego, to opinia i zalecenie lekarza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: Pluum (---.tp.unicity.pl)
Data: 27 lut 2008 - 18:35:39

Droga Ewo - samozwańcza expertko. Kompletne bzdury to Ty napisałas. Nie chorujesz na ta chorobe a jedyna wiedza jaka posiadasz na temat łuszczycy to cos zasłyszanego od jakiegos tam jednego lekarza. Sorry ale Twoja opinia jest dla mnie zupełnie obojetna. Choruje ok. 9 lat, lezałam w 3 klinikach dermat. miałam kontakt z niezliczona liczba lekarzy. Jak ide do mojej lekarki to ona sama mnie pyta co potrzebuje. Tak to jest w tej chorobie ze kazdego trzeba traktowac indywidualnie, bo jednemu pomaga "to" a drugiemu "tamto". Na mnie Fumaderm wogole nie podziałał, mam nadzieje ze Twojemu znajomemu pomoze. Jezeli komukolwiek Mellkfet choc troszke złagodził to przy tej chorobie i tak duzo. A lekarze smieja sie z wielu metod i sposobow leczenia, dopóki sami nie zachoruja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: nefelly (---.gdynia.mm.pl)
Data: 27 lut 2008 - 19:55:21

prosimy o nie wypowiadanie sie osob , ktore nie maja za grosz wiedzy na dany temat! out

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: JA..44 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2008 - 13:43:45

eva....kochana nie oceniaj kogos ale siebie.chodze juz 29 lat po dermatologach jak zapytałam o MELKFETT TO ZAPISAŁA MI ZA 100% COS W RODZAJU SWOJEGO apteki ktora akurat w tej przychodni..jest wszystko na 100%/wydalam 500 zl niestety- z zalem ale sama poczytałam na FORUM A MIAŁAM WTEDY kontakt bedac w NIMECZECH SZUKAŁAM ROZNYCH ROZWIAZAN NAWET PO 25 EURO ZA masci płaciłam.......wyprobowalam wszystko co sie da......OTOZ oswiadczam ci na mnie Melkfett zdziałał cuda nie ten za 25 euro ale wiele tanszy ze sklepu a na dowod mam w domu kilka rodzaji roznych melkfetow........DROGA evo nie ma rewelacji we wszystkim co isze ale po 1....trzeba sie smarowac po 2....cierpliwosc Wniosek moj taki ze kiedy miałam stara łuszczyce i skorke smarowałam sie cierpliwie 2x dziennie melkfettem ze schleckera a jest oparty jak wiele razy sie juz wypowiadałam na naturalnych i sprawdzonych starych metodach....NIKT ani ja nie powiedział ze Melkfett ( prosze czytaj ze zrozumieniem) cie wyleczy.....ja na duze ogniska zapalne nwet z łuska tzw..stare plamy posmarowałam sie sterydem...i zawinełam wfolie taka z roli jak trzeba była chodziłam dzien i noc....wtedy smarowalam sie systematycznie melkfettem nawet po kapieli...kładac sie spac....Uwierz byłam cała od piersi posladkow ud do piet....teraz dzieki dbania o siebie i...NAWILZANIA tym MELKFETTEM JESTEM CZYSTA A POJAWIAJACE SIE SWIEZUTKIE plami łuszczycy wystarczy dzien czy noc i naprawde rewelacja........Szkoda ze robisz cos i oceniasz.....MI to pomogło....jak chcesz chetnie to kupie na rynku i TOBIE WYSLE OCZYWISCIE ZA ZALICZENIEM POCZTOWYM..... z WIELKIM SZAUNKIEM jadwiga a wypowiadam sie na forum od chyba kwietnia ubiegłego roku...... wiecej optymistycznego podejscia a nie krytyki.........juz 28 lat mam łuszczyce tym bardziej łuszczycowe zapalenie stawow.....ale uwierzcie bez dbania i smarowania CUDÓW NIE PRZYBEDZIE.... wiec naprawde stosuje sie systematycznie wtedy cos jakies efekty a skoro niedowiarki krytykuja jest mi przykro z tego powodu bo naprawde niwiele trzeba by zadbac o siebie.....wiec uwqazam 28 lat smarowania miałam prawo EVO wupowiedziec sie odnosnie twego postu.....Miłego dnia i wiecej optymismu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: Waldi (195.205.217.---)
Data: 28 lut 2008 - 14:48:13

Moje piękne Panie!
Podobno złość urodzie szkodzi, a z pewnością nam łuszczykom, bo podnosi >gulę<
No może post Evy nie jest salonowy, ale, ale??
Cofnąłem się pamięcią do ostatniego wątku oto takiego,

melkofett i łuszczyca znika
Autor: Rozczepantus
Data: 16 cze 2007 - 19:59:24

A w nim charakterystyczne posty takie, cytuję

-?TEŻ NATRAFIŁAM NA TO PRZYPADKOWO.No i jestem czysta?,?
-?Dawno nie wyglądałam tak pięknie?,?..
-?Też mi pomógł Melkfett, mam czystą skórę?..

Po analizie treści tych postów z perspektywy czasu, na chłodno - wniochy nasuwają się same.

Z pewnością mniej optymistycznie jak powyższe, ale Mellkfet deczko dopomoże, a nikomu nie zaszkodzi. I w zasadzie wszystkie Wy w tym tonie piszecie i Eva >tysz<
Bita piana jest super - z tym, że na ciasteczku.
Ach te kobietki, kobietki, bez Was nie byłoby tak wesoło.
Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: anialenczek27 (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 02 lis 2009 - 10:54:53

Waldi Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Moje piękne Panie!
> Podobno złość urodzie szkodzi, a z pewnością
> nam łuszczykom, bo podnosi >gulę<
> No może post Evy nie jest salonowy, ale,
> ale??
> Cofnąłem się pamięcią do ostatniego wątku
> oto takiego,
>
> melkofett i łuszczyca znika
> Autor: Rozczepantus
> Data: 16 cze 2007 - 19:59:24
>
> A w nim charakterystyczne posty takie, cytuję
>
> -?TEŻ NATRAFIŁAM NA TO PRZYPADKOWO.No i jestem
> czysta?,?
> -?Dawno nie wyglądałam tak pięknie?,?..
> -?Też mi pomógł Melkfett, mam czystą
> skórę?..
>
> Po analizie treści tych postów z perspektywy
> czasu, na chłodno - wniochy nasuwają się same.
>
> Z pewnością mniej optymistycznie jak powyższe,
> ale Mellkfet deczko dopomoże, a nikomu nie
> zaszkodzi. I w zasadzie wszystkie Wy w tym tonie
> piszecie i Eva >tysz<
> Bita piana jest super - z tym, że na ciasteczku.
> Ach te kobietki, kobietki, bez Was nie byłoby
> tak wesoło.
> Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: Jagoda (---.3s.pl)
Data: 26 lis 2009 - 21:50:40

Mam melkfet z rossmana niemieckiego i z niemieckiej apteki taki zołty aurica i ani jeden ani drugi nie pomogły ani troche wyrzucona kasa w moim przypadku,znaczy nie do konca bo mozna sie nimi smarowac jak wazelina.Za to co innego mi pomogło wiekszy hardcore ale to juz w innym watku ...tylko malo kto wierzy hehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 27 lis 2009 - 09:09:21

Zgadzam się w 100 % z Pluum. Ponad 4 lata stosuję Melkfett, najpierw się nim smarowałam po kąpieli w celu natłuszczenia całego ciała. Szybko stwierdziłam że pomaga mi na łuszczycę i smarowanie zwiększyłam do kilku razy dziennie. Trochę solarium, ew. plaża.i skórę mam czystą. Zmagam się z tą chorobą już 59 lat. Mam postać dosyć łagodną ale zaliczyłam kilka klinik. W Otwocku, na Koszykowej w W-wie i kilka razy Pomorzany w Szczecinie.Problem mam tylko z głową, ale też sobie radzę. Włosy z tyłu, tam gdzie jest ł. ścinam bardzo krótko i smaruję melkfettem (po to żeby nie swędziało) i czasami papka z drożdży. Od 20 sierpnia stosuję tzw. ssanie oleju. To wszystko jest dużo tańsze niż te wszystkie śmierdzące maści, o wiele przyjemniejsze w stosowaniu, dermatolodzy na mnie nie zarabiają no i poprawił mi się komfort życia. Myślę że że gdyby pomagało smarowanie np. kocim g... to też znaleźli by się tacy, którzy by w to weszli i ja bym się nie dziwiła. Każdy robi to co dla niego jest najlepsze.Jesteśmy tu po to, żeby dzielić się swoimi doświadczeniami, a nie krytykować innych. Pozdrowienia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 27 lis 2009 - 11:48:16

Wydaje mi sie ze dyskusja tego typu: "nie kupujcie bo nie pomaga" nie ma sensu! Jednam pomaga a innym nie! Tak juz niestety jest z luszczyca... nei uwazam zeby ktos klamal piszac ze ejst czysty po smarowaniu melkfettem! po co mialby klamac?

A po drugie to nie rozumiem czemu odzywaja sie tutaj ludzie ktorzy nie maja luszczycy! Nie masz to sie nie udzielaj, bo nie masz zielonego pojecia jak to jest i co komu pomaga, droga Ewo!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: ozdrowialy (---.chello.pl)
Data: 30 lis 2009 - 01:00:01

luszczyca jest ulaczalna! Mam dla Was dobrą wiadomość... te dolegliwości można wyleczyć w 100%... przez 12 lat cierpiałem na dolegliwości skórne, swędząca, pękająca sucha skóra z tendencjami do przetłuszczania się (nie wiem, jak to możliwe, ale ja tak miałem)... do tego miałem alergię i astmę... przez ten cały czas chodziłem od specjalisty do specjalisty, podejrzenia i leczenia pod różnymi kątami: egzema, alergia, astma, łojototkowe/atopowe zapalenie skóry, trądzik... i żadnej poprawy.

Lecz ostatnim czasy odkryłem coś wspaniałego, co mi pomogło przezwyciężyć te dolegliwości. Nazywa się to [b]MMS (Miracle Mineral Suplement)[/b] (to nie jest żadna reklama, to nie jest produkt farmaceutyczny czy przemysłowy)... stosuje się to zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie (a najlepiej zewnętrznie i wewnętrznie)... oto kilka bardzo treściwych stron o MMS:

streszczenie ksiazki o MMS
[url]http://kazik1.republika.pl/Inne/MMS-Lek_XXI_w.htm[/url]

MMS opis dzialania!
[url]http://free4web.pl/3/2,55537,215462,7746306,Thread.html;jsessionid=idayj1f9xhnp[/url]

The standard method of use MMS
[url]http://jimhumble.biz/biz-normal.htm[/url]

Basic considerations for using MMS
[url]http://jimhumble.biz/biz-fundamentals.htm[/url]

w leczeniu chorób skórnych dobrze jest zacząć zmieniając dietę (ja początkowo zrezygnowałem z nabiału, mięsa i tłuszczów, potem po kolei przywracałem poszczególne składniki do diety i muszę powiezieć, że najgorszy wpływ na mnie miał nabiał)

w razie wątpliwości proszę pytać, pisać na priv, na maila

pozrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: grazka (---.centertel.pl)
Data: 30 sty 2010 - 14:08:56

Waldi Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Moje piękne Panie!
> Podobno złość urodzie szkodzi, a z pewnością
> nam łuszczykom, bo podnosi >gulę<
> No może post Evy nie jest salonowy, ale,
> ale??
> Cofnąłem się pamięcią do ostatniego wątku
> oto takiego,
>
> melkofett i łuszczyca znika
> Autor: Rozczepantus
> Data: 16 cze 2007 - 19:59:24
>
> A w nim charakterystyczne posty takie, cytuję
>
> -?TEŻ NATRAFIŁAM NA TO PRZYPADKOWO.No i jestem
> czysta?,?
> -?Dawno nie wyglądałam tak pięknie?,?..
> -?Też mi pomógł Melkfett, mam czystą
> skórę?..
>
> Po analizie treści tych postów z perspektywy
> czasu, na chłodno - wniochy nasuwają się same.
>
> Z pewnością mniej optymistycznie jak powyższe,
> ale Mellkfet deczko dopomoże, a nikomu nie
> zaszkodzi. I w zasadzie wszystkie Wy w tym tonie
> piszecie i Eva >tysz<
> Bita piana jest super - z tym, że na ciasteczku.
> Ach te kobietki, kobietki, bez Was nie byłoby
> tak wesoło.
> Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku.
Mam pytanie.Czy Melkfett Tetina też pomoc może czy tylko Aurica.Czym sie róznia te dwa produkty?Melkfett Tetina kupiłam w Niemczech w aptece.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: Ja..44 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 30 sty 2010 - 19:52:33

GRAZKA...witaj kochana skoro kupiłas to proszę smaruj a kiedy się skonczy możesz wyrpróbować inne jak masz dojscie do zakupu w Nimeczech ...ja osobiscie bywałam tam dosc długo i probowałam większośc tych i najlepiej i najtanszym okazał sie ze Schlecerka....zatem nie wiadomo komu co pomoże...ale jak masz to korzystaj z tego co używasz...Zyczę wytrwałości jak pamiętam smarowałam sie latem 2 razy dziennie i okolo 2 mcy ujrzałam pierwsze efekty ustąpienia łuszczycy wtedy to biegałam w krótkich spodenkach po około 25 latach bycia z łuszczycą w długich spodniach....Pozdrawiam i tylko wytrwałosc pomoze nam widziec jakieś efekty....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: MARRGOTT (---.direcpc.com)
Data: 22 lut 2010 - 07:16:22

SZANOWNA PANI
Kompletne bzdury co piszecie, mnie to nie dotyczy, ale pisze w imieniu osoby, ktora ma luszczyce i chce jej pomoc.Pytalam lekarza dermatologa i farmaceute, to mnie wysmieli. Ten Melkfett to pielegnuje, a nie leczy.

ODPOWIEM TAK tongue sticking out smileyO 35 LATACH WALKI Z LUSZCZYCA WYGRALAM!!!!! DZIEKI WAZELINIE MELKFET FIRMY AURICA. JESLI PANI CHCE POMOC KOLEZANCE PROSZE PRZECZYTAC MOJE POSTY LUB SKONTAKTOWAC SIE ZE MNA.NIECH MI PANI WIERZY,ZE MAM LEPSZE DOSWIADCZENIE W DZIEDZINIE - LUSZCZYCA NIZ NIEJEDEN LEKARZ DERMATOLOG.

OSTATNIO(NA OSTATNIE 2 UPARTE PLAMY NA NOGACH) WYPROBOWALAM ROWNIEZ EXOREX KTORY FAKTYCZNIE POMAGA SZYBCIEJ NIZ MELKFET ALE SKORA JEST BARDZIEJ NAPIETA, BOLACA I SUCHA.WIEC UZYWALAM EXOREX RANO A WIECZOREM MELKFET-smiling smiley)))
NA SKORE GLOWY UZYWALALM MELKFET LOTION FIRMY AURICA.POLECAM
PRZED UMYCIEM GLOWY SZAMPONEM, KLADALAM ODZYWKE(CONDITION) PO CZYM MYLAM GLOWE.ROWNIEZ POLECAM TEN SPOSOB.(SUPER ODRYWA LUSKE)
POZDRAWIAM
MARRGOTT
ps.CENA MELKFET JEST OKOLO 5EURO I MOZNA JA ZAMOWIC NA STRONIE WWW.AURICA.DE
ZA WSZYTKIE INNE LEKI MI ZNANE PLACILAM DUZOOOOOO DUZOOOOO WIECEJ.POWODZENIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 maj 2011 - 13:48:21

Kochani, melkfet nie ma was uleczyć ! On ma złagodzić!!! Wyleczenie leży w całkiem innej dziedzinie niż petrolatum ! Już w przyszłym roku w Lublinie powstanie gabinet w któym wyleczyć będzie się mozna w 100% na zawsze ! Nie jakies sterydy, maści sterydowe czy antybiotyki !!!! Naturalnie wyleczymy Was raz na zawsze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: Zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 27 maj 2011 - 14:17:03

Sory za uszypliwość ,wyleczycie ale chyba z kasy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: anna (---.pl)
Data: 27 maj 2011 - 15:43:29

a mnie g.. pomogł kupilam dwa pudelka i co najwyzej pomogło ale na piety ;-))))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: xxx (---.rainbow.net.pl)
Data: 27 maj 2011 - 18:49:25

route moze cos wiecej o tym cudownym gabinecie?? i dlaczego dopiero w przyszlym roku????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 20:06:20

Drogi XXX, jest metoda na pozbycie się na zawsze łuszczycy. Nie mówię tego dlatego,ze słyszałam, tylko widziałam na własne oczy. Będzie to gabinet, w którym jest 99% na wyzbycie się. Dlatego 99% bo rzadko kiedy, ale terapię należy czasem powtórzyć w następnym roku. Tak jak mówię, RZADKO KIEDY. Łuszczycy będzie się mozna wyzbyć w min. 5 dni. Kuracja powinna trwac 7 dni. Możliwe, że zostanie on uruchomiony wcześniej, ale nad tym trwają prace, czy dany środek, któego nie mogę zdradzić będzie działał. Niestety teraz jest to końcówka szans na wyleczenie.. do przyszłego roku. Stosując się do wskazówek lekarza, prowadząc się pod dyscypliną mozna się wyzbyć tego na zawsze. Bądźcie dobrej myśli smiling smiley) Jeśli nie w tym roku, i jezeli nikt was nie wyleczy to mam nadzieje, że zobaczymy się w przyszłym roku w maju smiling smiley Gwarantuję to wam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 20:23:32

Droga Zibi. chciałabym wam pomóc, ale niestety nie mogę zdradzić tajemnicy w jaki sposób można się pozbyć łuszczycy. Powiem tylko, że póki co najwieksza szansą na wyleczenie jest to wiosna. Nie chcemy nikogo wyleczyć z kasy. Nie wiadomo mi jest ile taka terapia tygodniowa będzie kosztowała. Wiem jedno, że ni będzie was to wiecej kosztować niż zdążyliście wydać na bezskuteczne leczenie w ciągu waszej choroby. Twoja sprawa, jeżeli wolisz tylko przygasić łuszczycę, ok. Już kilku pacjentów wyleczyliśmy. Odwiedzają nas i pokazują jakie są efekty. Dlatego stąd pomysł na założenie gabinetu. Nie należymy do grupy lekarzy, któzy chcą zarobić , a nie pomagają z oddaniem. Wręcz przeciwnie, nawet nie zdajesz sobie sprawy jaka to satysfakcja gdy widzisz, że można pomóc i są efekty jakich nikt im nie dawał. Wypraszam sobie takie docinki jakie wyżej napisałaś.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Melkfett/Luszczyca
Wysłane przez: route (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 maj 2011 - 20:25:46

P.S - co do melkfetu, będzie on dopiero pomocny gdy będzie się go nanosić punktowo, nie wsmarowywac, bo wtedy roznosić wykwity dalej smiling smiley Punktowo !!! nie wcierając

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123-->
Bieżąca strona: 1 z 3



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.