Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Exorex + folia
Wysłane przez: vitz (---.brzesko.mm.pl)
Data: 12 lis 2011 - 23:15:05

Chciałem się podzielić, mi naprawdę pomogło. Sprowadzam sobie poprzez rodzinę Exorex lotion z UK(chociaż w PL też kupowałem). Smaruję, a następnie owijam nogę folią spożywczą(nie aluminiowąsmiling smiley). Efekty są bardzo zadowalające. Temat prawdopodobnie był juz tutaj wałkowany, w każdym razie - chciałem być pomocny.
Pozdrawiam gorąco!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Exorex + folia
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 13 lis 2011 - 09:47:29

Ja smaruje sie exorexem ale nie pomyslalam o zawijaniu folia,exorex bardzo szybko wysycha na skorze i ja wysusza.
Ostatnio wysypalo mi caly brzuch w kropki,caly doslownie,nie wiem dlaczego od tak,wogole nigdy nie zrozumiem,bo znikaja. Nie wszystkie ale jest ich znacznie mniej.
Kolana i reszte mam bardzo ladne praktycznie bez zmian. Exorexem smaruje juz jakies 5 miesiecy i zaczelam lykac cynk i selen i wit e,zapominam ostatnio o wiesiolku. Magnez tez lykam od kilku miesiecy. Poprawe widac wielka od przed tych kilku miesiecy.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.