Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Krem konopny CurtisHelp
Wysłane przez: Beata (92.244.38.---)
Data: 12 lis 2011 - 14:08:50

W gazecie znalazłam reklamę tego kremu. Tutaj piszę, że jest na dzień. W internecie jest też na noc. Czy ktoś go próbował? Czy ktoś w ogóle miał z nim styczność?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krem konopny CurtisHelp
Wysłane przez: daga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2011 - 22:41:39

witam.używałam masci konopnej na noc,szczerze powiem ze rezultaty dobre łuska odpada ale potrzebny jest do tego jeszcze jakis specyfik ktory zapobiega odrastaniu łuski,masc bardzo wydajna i bez zapachu.ja teraz stosuje masć salicylowa na noc,w dzien na 2 godz cocois a pozniej żel xamiol-jest efekt.łykam wyciag z kasztanowca,oeparol,selen+wit.e,capivit a+e i kapsułki zelowe z olejem z oregano.powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krem konopny CurtisHelp
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 lis 2011 - 10:08:30

Daga..................jak długo łykasz wyciąg???????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krem konopny CurtisHelp
Wysłane przez: DAGA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2011 - 14:26:55

WYCIAG Z KASZTANOWCA ŁYKAM NIE CAŁY MIESIAC,NAPIERW PIŁAM ALE JEST OCHYDNY W SMAKU,A TERAZ ŁYKAM W TABLETKACH.APTEKARKA MOWIŁA ZE ON POMAGA ALE TRZEBA GO TAK Z 3 MIESIACE REGULARNIE BRAC TO BEDZIE POPRAWA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Krem konopny CurtisHelp
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 lis 2011 - 14:38:44

Pomaga pomaga też piłam
Jest tu nawet temat o nim
Ja piłam u mnie tabletki nie działały i myślę że właśnie o tą gorycz chodzi....... mnie po dwóch miesiącach wszystko zeszło ale po wyciągu nie tabl.
Teraz miałam na głowie ale to od alergii zmian łuszczycowych nie mam,tylko stan zapalny skóry teraz wyciąg też popijam bo na to też działa.
Powinno się go pić do pół roku

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.