Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Zarażanie
Wysłane przez: Nakatomi (---.cybermax.pl)
Data: 24 gru 2011 - 20:14:19

Witajcie mam łuszczyce głowy od 12 lat i tylko głowy. Niedawno pojawiła mi sie także w pempku. Potem miałam jakas krostkę na brzuchu rozdrapalam ja i zrobiła sie łuszczycowa, podobnie na plecach czy to możliwe ze skrobiac sie po zarażonej glowie a potem rozdrapujac krostke sama sie zaraziłam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zarażanie
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 gru 2011 - 22:10:58

Nie zarazilas sie tylko przy luszczycy tak czesto jest ze jakies uszkodzenie mechaniczne czy nawet rozdrapanie moze spowodowac wystapienie w tym miejscu zmian luszczycowych .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zarażanie
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 25 gru 2011 - 08:41:42

z moich doswiadczen to wyglada tak , jak drapiesz sie to ona sie rozrasta i jak np drapiesz glowe i pozniej inne miejsce i np skaleczysz w nowym miejscu skore to moze tam powstac zmiana lecz nie musi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zarażanie
Wysłane przez: Nakatomi (---.cybermax.pl)
Data: 28 gru 2011 - 20:00:49

Po prostu super mam juz kolejne na obu ramionach i na piersi jedną jednym słowem pierdolca idzie dostac z tą łuszczycą

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zarażanie
Wysłane przez: carolsoul (---.toya.net.pl)
Data: 28 gru 2011 - 21:24:52

4 miesiące drapałem krostke na głowie bedac nieswiadomym co to luszczyca dzisiaj
calkowita powierzchnia zajetego miejsca na moim ciele to ponad 50 %
ciekawe co bedzie za pare lat.Radze ci tego nie drapać drapiąc przenosisz tą dziwke w inne miejsca ciała

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.