Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
ODKUPIE CYGNOLINE ZA 20-30 ZŁOTYCH !!
Wysłane przez: maksio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2011 - 13:45:00

JAK POWYŻEJ , MOŻECIE TYLKO ZYSKAĆ !! INTERESUJE MNIE TYLKO STĘŻENIE 0,75 !!! I OCZYWIŚCIE MA TO BYĆ NOWIUTKA, NIENARUSZONA TUBKA !! KONTAKT : [email protected]

MYŚLĘ ŻE SIĘ OPŁACA , W APTEKACH PO 5 ZŁOTYCH , A JA WAM PROPONUJE WIELE WIĘCEJ , TAK WIĘC MOŻECIE TYLKO ZYSKAĆ !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ODKUPIE CYGNOLINE ZA 20-30 ZŁOTYCH !!
Wysłane przez: olo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2011 - 15:13:54

Ja odkupie stezenie 0,5%,wyzsze tez moze byc,ale przedmowca jakby co ma pierwszenstwo :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ODKUPIE CYGNOLINE ZA 20-30 ZŁOTYCH !!
Wysłane przez: a (82.160.79.---)
Data: 29 gru 2011 - 16:08:04

no powariowali chłopaki w starym roku. Ruszcie dupiny szlachetne i mi walić do lekarza. Otwarta cygnolina traci swoje właściwości, pamiętajcie o tym. A w tubkach niestety jej nie ma.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ODKUPIE CYGNOLINE ZA 20-30 ZŁOTYCH !!
Wysłane przez: maksio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 gru 2011 - 16:39:46

no nie w tubkach tylko w czym tam ją trzymacie !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ODKUPIE CYGNOLINE ZA 20-30 ZŁOTYCH !!
Wysłane przez: ziooo (---.toya.net.pl)
Data: 30 gru 2011 - 17:39:11

a skad cygnoline mozna dostac trzeba recepte?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ODKUPIE CYGNOLINE ZA 20-30 ZŁOTYCH !!
Wysłane przez: olo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 gru 2011 - 17:50:45

Mi czasami udaje sie kupic bez recepty.Zalezy jaka apteka,jaki farmaceuta i jego humorsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ODKUPIE CYGNOLINE ZA 20-30 ZŁOTYCH !!
Wysłane przez: zioo (---.toya.net.pl)
Data: 30 gru 2011 - 18:06:52

acha dzieki ale czy moglbys powiedziec jak to sie mowi bo w niejednej aptece pytalem o cygnoline a kazda mi odpowiadala ze juz dawno tego nie ma
ze nie zna wgl co to jest plz powiedz cos na ten temat
dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ODKUPIE CYGNOLINE ZA 20-30 ZŁOTYCH !!
Wysłane przez: maksio (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 gru 2011 - 23:18:03

widze że osoby chore na łuszczyce są bogate, skoro nikt nie chce zyskać 20-30 złotych,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ODKUPIE CYGNOLINE ZA 20-30 ZŁOTYCH !!
Wysłane przez: a (82.160.79.---)
Data: 31 gru 2011 - 07:34:29

Maksio, dermatolog prywatnie za wizyte weżmie 5 dych i zapisze ci cygnolinę, któa kosztuje grosze. W aptece gotowych nie kupisz, ją się robi na zamówienie. Cygnolina z drugiej ręki niewiele jest warta(trwałość, temperatura i warunki przesyłki) Rusz dupinę szlachetną i maszeruj do dermatologa. Nie oceniaj łuszczyków. Po prostu mam i wolę wyrzucić, bo nie chcę by ci być może zaszkodziła, bądź nie zadziałała. Mam wątpliwości, czy potrafisz się umiejętnie smarować i nIE NADAJE SIĘ DO TRANSPORTU. DLATEGO ROBI SIĘ NA ZAMÓWIENIE.Maksio nie przynudzaj. Teraz kapujesz o co chodzi, nie przynudzaj z tymi 20 złotymi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ODKUPIE CYGNOLINE ZA 20-30 ZŁOTYCH !!
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 31 gru 2011 - 13:40:47

Kiedyś była produkowana Cygnolina w tubkach, w różnych stężeniach, do kupienia gotowa w aptece. Pewnie taką Maksio by chciał ale teraz chyba już ich nie produkują. Są jakieś odpowiedniki np. Cignoderm, Dithranol stężenia 0,2%, 0,5%, 1%, 2%. Jest napewno maść robiona Cygnolina na receptę kosztuje 5zł za 100g. Skład: -cygnolini 0,25% (i kolejno większe stężenia), -acidi salicylity 5,0, -vaselini ad 100,0. Maść trzeba przechowywać w lodówce. Robiona maść jest w pudełeczku i jeżeli ktoś już w niej babrał paluszkami to takiej Ci nikt nie sprzeda, bo zapewne nie o to Ci chodzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ODKUPIE CYGNOLINE ZA 20-30 ZŁOTYCH !!
Wysłane przez: a..nabell (82.160.79.---)
Data: 31 gru 2011 - 15:00:16

Cignoderm został wycofany z aptek. Czyli w aptece cygnoliny w zadnej postaci nie kupisz. Pozostaje tylko na receptę i do zrobienia. Amen.
Maksio a może ma ci to posłużyć do wykonania ładunku wybuchowego, jest ona niezbędna by głośnio i mocno pierdyknęło. No przyznaj się.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.