Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca a tatoo robić czy nie
Wysłane przez: Jarek35 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2012 - 15:20:29

Witam

mam łuszczyce w tej chwili śladowe miejsca a chce zrobić tatuaż wiec moje pytanie do was czy robić czy nie i jakie mogąbyć kompikacje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatoo robić czy nie
Wysłane przez: j (91.231.120.---)
Data: 09 lut 2012 - 18:49:33

Nie polecam, nie wiadomo gdzie wyjdzie łuszczyca w przyszłości. Ona ma to do siebie, że u znakomitej większości franca rozwija się z biegiem lat. To jest raczej pewne. Może gdzieś powstać w pobliżu tatuażu. Każdy tatuaż przyciąga wzrok ciekawskich. I będzie problem, bo i tak będziesz starał się wówczas zakryć. A po drugie jak się ma łuszczycę, to raczej zapomnij o tatuażach. To jest tak jak byś chciał połaczyć wodę z ogniem. Nie polecam przede wszystkim ze względów estetycznych, dermatolog też Ci odradzi.
Pozdrawiam
j

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatoo robić czy nie
Wysłane przez: tommy0 (---.ostroleka.vectranet.pl)
Data: 10 lut 2012 - 20:10:47

Chodzi bardziej o to, że przy tej chorobie każda rana może spowodować wysiew (tatuaż jest właśnie raną). Jesli naprawde chcesz tattoo to najpierw przejdz na dobra diete, doprowadz sie do porządku i rób;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca a tatoo robić czy nie
Wysłane przez: karolka (---.plusgsm.pl)
Data: 12 lut 2012 - 00:05:08

Ja tez niepolecam tatuazu poniewaz jak dojdzie do jakiegos stanu zapalnego to moze wysypac luszczyca

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.