Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca Krostkowa Uogólniona porady
Wysłane przez: Joanna1990 (---.zdnet.com.pl)
Data: 26 mar 2012 - 12:58:41

Witam!
Choruje na to dziadostwo od 2 miesiąca życia.. U mnie wysiewy sa zawsze bardzo silne, bardzo wyskoka gorączka nawet do 41 stopni, zajete 95% pow ciała, powiększone węzły chłonne w pachwinach, straszy ból stawów, Próbowałam wszystkich metod leczenia zioła kapiele juz nawet nie pamietam w czym, trafiajac do szpitala bylam sparowana piochtaniną i maścią z cynkiem kiedy wszytskie strupy odeszły były stosowane masci natłuszczające, tyle pamiętam z pobytów w szpitalu kiedy byłam mała, 3 tyg temu wyszłam ze szpitala , smarowali mnie piochtanina i mascia z mekortolonem i chydrokortizonem + NEOTIGASON . Wysiewy zawsze prowokuje u mnie stres, jakaś infekcja np: angina, grypa. KIedys trafiałam do szpitala nawet 4 razy w ciagu roku.Teraz przed poprzednim wysiewem miałam 5 lat remisj.
Bardzo zachęcam do opisywania waszych histori zwiazanych z tą choroba.
Pozdrawiam i życzę wszytstkim chorym długiej remisji i cierpliwości.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.