Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
badanie włosa
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 pa� 2004 - 11:06:58

czy ktoœ może próbował czegoœ takiego ?
Badajš ponoć włosy i okreœlajš tym co w naszym organizmie nie działa, tzn. czego nam brakuje czego mamy za dużo i tym podobne cuda.
Na tej podstawie wymysla się odpowiedniš dietę która pomoże wyrównać poziom pierwiastków œladowych a tym samym przywrócić ład. Ponoć coœik tam pomaga. Ktoœ posiada w tym temacie jakieœ doœwiadczenie ?
Pozdrawiam wszystkich skorupiaków

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: Zonia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 pa� 2004 - 21:59:20

Jeœli Cię interesuje to ja ten sposób leczenia stosuję od marca i w tej chwili można zabaczyć poprawę, tak że leczenie jest długie, trwa co najmniej rok.
Tak że trzeba być bardzo cierpliwym, a oprócz tego mieć dużš kasę. Metoda ta jest doœć kosztowna,ja uważam że warto, jest łatwa w stosowaniu i nie
szkodliwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 pa� 2004 - 22:11:12

Gdzie takie badanie można zrobić, mieszkam w Katowicach. Czy sš jakieœ specjalistyczne gabinety ? Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: Zonia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 pa� 2004 - 22:24:35

Mieszkam w Wrocławiu i tu właœnie przjeżdża lekarz z Łodzi tam jest prywatna klinika. Można się z nim skontaktować tel.0-601 214 388

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 pa� 2004 - 09:07:28

Serdeczne dzięki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: Aneta (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 18 pa� 2004 - 23:24:37

Powiedz mi cos wiecej o tym leczeniu?Czy picie alkoholu i palenie papierosöw przeszkadza tej metodzie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: joanna (---.interkom.net.pl)
Data: 06 lis 2004 - 21:54:00

Zoniu, napisz mi jak sie to badanie nazywa i jakie byly twoje wyniki i czy rzeczywiscie zauwazono jakies zachwianie rownowagi a jesli tak to jak to sugeruja leczyc?
Usciski
Joanna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: Gaba (---.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 08 lis 2004 - 13:31:42

ja też zrobiłam sobie to badanie włosa. jadłam tabletki przez ok. 4 miesiące, ale na łuszczycę to nie pomogło. Ogólnie czułam się lepiej. Czy mogłabyś napisać coś więcej na temat twojego leczenia? Bardzo proszę.Pozdrawiam.
Gaba

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: Renata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 cze 2006 - 12:33:40

Proszę o pomoc w uzyskaniu informacji gdzie można wykonać badanie włosa i jakie schorzenia można diagnozować. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: Bozena (---.adsl.alicedsl.de)
Data: 20 cze 2006 - 09:00:56

To prawda,ze luszczyce wywoluje brak pierwiastkow, powstaje wtedy nielad w organizmie.Watroba i inne organy przestaja odpowiednio funkcjonowac,organizm nie potrafi bez pierwiastkow wydalac trucizny, cala biochemia naszego organizmu (mozna porownac do fabryki chemicznej) zaczyna szalec i wyprawiac najdziwniejsze rzeczy,co manifestuje sie chorobami.
Braki te sa odpowiedzialne za luszczyce. Spojzcie na siebie uwaznie .Kogo trapi tylko luszczyca? Moze ona najbardziej dokucza ,bo jest widoczna.Prawie kazdy ma inne choroby organiczne,czesto tez duchowe. nerwice,depresje,leki,brak energi zyciowej,agresywnosc,kompleksy,,pod kazdym wzgledem slabosc naszego charakteru i przez to zle samopoczucie wywolana jest niedoborem pierwiastkow.
Moja rada : zamiast wydawac kupe pieniedzy na badania,wlosa i jesc pierwiastki w tabletkach mozna uzupelnic droga naturalna ,skuteczna ,bez obawy jednostronnego przedawkowania. Szklanka soku z kapusty uzupelnia dniowa potrzebe na wszystkie witaminy,na wszystkie makro -mikroelementy.
Serwatka posiada tez w sobie wiele(nie znam jeszcze dokl.skladu).
Z produktow farmaceutycznych,tylko homeopatycznie rozcienczone pierwiastki,sa dobrze przyswajalne przez organizm.
(Zonia interesuje mnie jakiegi rodzaju pierwiastki zazywasz i ktore).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: Aga (---.unregistered.net.telenergo.pl)
Data: 20 cze 2006 - 09:22:26

robiłam też badanie włosa, jeśli ktos chce sie w to angażować to można , nie jest to napewno zła sprawa , ale dużo kosztuje i wymaga konsekwencji . Ja robiłam to u dr Sobieraja. Dostałam wynik z opisem i zaleceniami . Wynik składał się z kilku stron opisu - co mi brakuje , jakich za dużo mam pierwiastków i zalecenia dietetyczne oraz produkty pierwiastkowe zalecane przez dr, które nie sa tanie i jeśli się wyrazi zgode to stopniowo są przysyłane. Ale po jakimś czasie znów trzeba robić badanie pierwiastkowe włosa, bo przecież poziom pierwiastków też sie zmienia w organiżmie i tak w zależności czy jest jakaś dobra reakcja na te suplementy pierwiastkowe można to ciągnąć.- pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: darek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 cze 2006 - 13:01:52

cześć. odnośnie badania włosów lekarza z łodzi to mam po tym doświadczenie. wyleczył mnie z grubego portfela bo w około m-c wydałem 1000 PLN na wizyty i chińskie zioła, a pan doktor jeździ pewnie znowu nowszym modelem hondy. Jeśli macie informacje,że jest lekarzem wojskowym to ten sam, u którego ja byłem. Przepisał mi taką dietę, że albo umarłbym z głodu albo z braku pieniędzy na te wszystkie produkty. mam łuszczycę od 15 lat i od czasu do czasu mam napady aby ją leczyć, ale jak nie widać efektów to sobie odpuszczam.
Pozdrawiam wszystkich łuszczyków.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: lelek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 17 cze 2007 - 19:42:46

zdecydowalem sie na sobieraja .nie wiem czy dobrze zrobilem.to kupa kasy,czy warto.komu to pomoglo?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: gosia73 (---.toya.net.pl)
Data: 16 mar 2008 - 22:53:31

jeśli ktoś chce zrobić badanie pierwiastkowe włosa proszę pytania na priv
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: miki23 (---.generacja.pl)
Data: 17 mar 2008 - 10:30:53

gosia73 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> jeśli ktoś chce zrobić badanie pierwiastkowe
> włosa proszę pytania na priv
> pozdrawiam


A dlaczego na priv, a nie na forum? Jakieś krępujące tematy?
Czy obawa, że podniesie się larum?

Proszę napisać publicznie, że zajmuje się sie Pan/Pani zawodowo organizacją badań czyli pośredniczy w kontaktach z lekarzami.
http://www.kupsprzedaj.pl/zdrowie_uroda/pozostale/showAdvert1449230.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: gosia73 (---.toya.net.pl)
Data: 25 mar 2008 - 22:59:29

na forum nie zawsze mam czas zajżeć ,a maile odbieram zawsze .
nie ma żadnych krępujących spraw a po za tym nie każdy chce pokazać jakie ma zdrowotne problemy .właściwie to dlaczego mnie atakujesz ja nikogo do tego nie zmuszam a wiem że wielu osobom to badanie pomogło w problemach zdrowotnych no może tobie pomaga tylko słowo ale takich ludzi w dzisiejszych czasach jest bardzo mało poza tym suplementacja witamin jeszcze nikomu nie zaszkodziło tylko pomogło
więc w czym problem?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: miki23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 mar 2008 - 22:41:23

Ano jest problem.
Napisz szczerze i otwarcie ile to kosztuje, niech ludzie w których serca wpłynie nadzieja wiedzą z jakimi wydatkami się to wiąże. A zapewniam, że ze sporymi.
Napisz również ilu ludzi wyleczonych lub tez zaleczonych tą metodą znasz. Bo ja żadnego, a obracam się w kręgu problemu dość długi czas.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: miki23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 mar 2008 - 22:46:29

Niestety z tą metodą miałem do czynienia.
A co do pomagania to faktycznie lepsze, od tej metody, jest słowo, bo nie kosztuje.

Znam wielu czarodziei i zaklinaczy, to jest jedna, wielka ściema.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: micio11 (---.wist.com.pl)
Data: 03 sie 2008 - 22:34:59

znam kogoś kto leczy się w ten sposób i im więcej słysze na ten temat to mnie przeraża jak można być tak naiwnym!! Za Te całe "suplementy" płaci krocie, nie wiadomo tak naprawde co to jest...? kase dają do łapy jak jakiemuś domokrążcy... (jak oni się z tego rozliczaja- handel!) wykłady, na które firma zaprasza to prowadzi jakiś "Mądry" pan, który nic tylko CZYTA niezrozumiały tekst(wykładsmiling smiley) a słuchacze to 3/4 wierzący w cuda starsi ludzie ( moja mama kiedyś miała okazje tam być) i nic tylko wyciągają stówki a inny pan idzie z reklamówą i za taką stówke mały słoiczek cudasmiling smiley)))) żona pana który sie tym leczy ponoć wyleczyła się z depresji i bóli głowy hehehe pozytywne myślenie i odpowiednie nastawienie do zycia i po depresji a i bóle głowy miną hehe ale kase wywala dalej!!!!!

ŁUSZCZYCA TO CHOROBA GENETYCZNA I PRZYCZYNY DO TEJ PORY NAUKA NIE ODKRYŁA I JAK NA RAZIE NIE MA CUDOWNYCH SPECYFIKÓW KTÓRE SA W STANIE WYLECZYĆ Z TEGO!!!
picie serwatki myśle że też nie leczy a tym bardziej cudowne suplementy

aaa i jeszcze jak się idzie na badanie włosa to z tego co słyszałam koniecznie się wypełnia ankietę( bardzo ważne) żeby im napisać na co chorujesz i co ci dolega co chyba powinno być jasne po badaniu takim no ale gdyby mieli nie trafić z chorobą... jeszcze by pacjent nabrał podejzeń co do ich wiarydodności grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
DUŻO ZDROWIA ŻYCZĘ WSZYSTKIM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: badanie włosa
Wysłane przez: turbo (---.centertel.pl)
Data: 08 sie 2008 - 00:52:28

Drodzy czytelnicy łuszczyca to do końca nie jest choroba genetyczna!!! Ta choroba jest przenoszona poprzez krew, i kontakt płciowy! informacja to jest ważna ale nikt jej nie podaje! Łuszczyca jest zaburzeniem naturalnego narostu skóry tzn. skóra w miejscach łuszczycowych rośnie 7 lub 5 razy szybciej niż normalnie z tego co pamiętam, żeby się wyleczyć trzeba spowolnić ten proces! ale dotąd nie wynaleziono takiego spowalniacza=( przynajmniej żeby zadziałał raz i do końca życia! to tyle odnośnie dokładnych informacji na ten temat. pytania kierować na adres: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.