Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Sprzedam Daivobet Tanio
Wysłane przez: Adams (---.biznes.mm.pl)
Data: 19 wrz 2011 - 00:35:11

Sprzedam Daivobet masc 30 gram wazna 2013 r Okazyjnie 2x taniej niz cena w aptece WARTO info mail adam- [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sprzedam Daivobet Tanio
Wysłane przez: Adams (---.biznes.mm.pl)
Data: 21 wrz 2011 - 13:28:07

Aktualne sprzedam Daivobet masc 30 gram waznosc 2013 Okazyjnie za 70zł a aptekach ponad 2 x drozej mail adam- [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sprzedam Daivobet Tanio
Wysłane przez: Adams (---.biznes.mm.pl)
Data: 24 wrz 2011 - 22:32:02

JW Aktualne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sprzedam Daivobet Tanio
Wysłane przez: mysia1lo (188.141.80.---)
Data: 28 wrz 2011 - 16:00:42

Adams Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> JW Aktualne


Witam wszystkich, jesli ktos jest zainteresowany to u mnie taniej a oto info na temat transakcji : Daivobet Daivonex tubki 15gram-30zl, 30gram-50zl, 60gram-90zl, plus do tego dochodzi koszt przesylki za pobraniem 10zl50gr czyli platne przy odbiorze, jesli ktos zamawia wiecej to wtedy taniej, masci sa oryginalne firmy Leo z data waznosci do 2013 roku jesli jest pan/i zdecydowany/a prosze wyslac swoj dokladny adres oraz napisac szczegolowo co ma sie znajdowac w przesylce czyli nazwe masci oraz ile gram na adres [email protected] pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sprzedam Daivobet Tanio
Wysłane przez: romanowska1956 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2011 - 13:35:24

jestem zainteresowana mascią- Prosze o wysłanie 1-szt.x60g na adres:TRANSPORT CIĘŻAROWY BOŻENA ROMANOWSKA 63-300 PLESZEW LENARTOWICE 73B

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sprzedam Daivobet Tanio
Wysłane przez: mysia1lo (188.141.80.---)
Data: 23 lis 2011 - 11:26:28

Witam wszystkich bardzo serdecznie, w celu uniknięcie najczęściej powtarzającego się pytania oznajmiam, iż moje ogłoszenie w sprawie maści nadal jest aktualne łącznie z rokiem 2013!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sprzedam Daivobet Tanio
Wysłane przez: rafal kiljanek (---.play-internet.pl)
Data: 13 gru 2011 - 09:24:21

witam.jestem zainteresowany mascia daivobet 15g czy posiada pani taka?jesli tak prosze o podanie ceny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sprzedam Daivobet Tanio
Wysłane przez: mysia1lo (188.141.80.---)
Data: 03 sty 2012 - 20:30:40

Prosze nie pisac na forum bo ja naprawde bardzo rzadko tutaj zagladam, tym samym prosze sie nie dziwic ze jesli ktos nie zamawia piszac na e-mail [email protected] to ze nie otrzymal odpowiedzi, pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sprzedam Daivobet Tanio
Wysłane przez: JZURAKOWSKI (---.aiut.com.pl)
Data: 07 mar 2012 - 11:54:33

pROSZĘ O PODANIE OFERTY CENOWEJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sprzedam Daivobet Tanio
Wysłane przez: mysia1lo (---.ntlworld.ie)
Data: 09 lip 2012 - 21:05:33

Prosilam zeby w sprawie masci pisac na e-mail [email protected] a nie na forum, pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.