Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Depilacja laserowa
Wysłane przez: Monia (---.play-internet.pl)
Data: 14 sie 2012 - 13:10:08

Witam!

Kiedyś przewinął się już taki wątek, ale ja zakładam od nowa, bo jestem ciekawa czy ktoś z Was poddał się depilacji laserowej i jak zareagowała na zabiegi skóra?

Pytam ponieważ chciałabym udać się na takie zabiegi, bo kłopot mam niewąski. Po golarce po 2 dniach odrasta, a depilator wystarcza na tydzien i zdarza się że włoski wrastają. Łuszczycę mam od 15 tego roku życia, a teraz mam 28. Nie jest źle, nie ma co narzekać. Zmiany są owszem, trochę tu, trochę tu, ale nie duże. coś wyskoczy coś zejdzie. Chciałoby się idealnie ale tak to się chyba nie da smiling smiley
Czy ktoś z Was był na takich zabiegach i jest zadowolony?Byłabym wdzięczna za opinie. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Depilacja laserowa
Wysłane przez: nefelly (---.ppp.as43234.net)
Data: 14 sie 2012 - 13:43:02

hej, łuszczyca jest przeciwskazaniem do tego typu zabiegów, więc żaden kosmetolog/gabinet zabiegowy nie powinien Ci wykonać zabiegu. Możesz zataić ten fakt, ale wtedy konsekwencje bierzesz tylko na siebie. Jak się uprzesz to pewnie i znajdziesz taki gabinet, jeśli odważysz się zaryzykować, daj znać potem, sama mam dokładnie ten sam problem i zastanawiałam się nad laserem, ale mam za dużo plam na sobie, żeby ewentualnie ryzykować kolejne. pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Depilacja laserowa
Wysłane przez: Monia (---.play-internet.pl)
Data: 14 sie 2012 - 20:47:47

Ogólnie łuszczyca jest przeciwskazaniem. Dowiadywałam się jednak w 3 gabinetach i to chodzi o to, zeby w miejscu wykonywaniu zabiegu nie było zmian łuszczycowych. Zastanawiam się jak by to było, od 3 lat rwe włosiska depilatorem i nie ma sensacji skórnych, ale nie wiem jak by się moja skórka zachowała po laserze?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Depilacja laserowa
Wysłane przez: nefelly (---.ppp.as43234.net)
Data: 14 sie 2012 - 21:20:45

ja po wosku i depilatorze mialam wrastajace w skore;/ ale laser o zupełnie inna bajka, wiec nie mam pojecia, ale koniecznie daj znac jak sie zdecydujesz jakie sa efekty. moze na poczatek tylko mały fragment sprobuj. w kazdym razie życze powodzeniasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.