Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Kobiety które urodziły dziecko po kuracji NEOTIGASONEM.
Wysłane przez: joannazdw (---.zdnet.com.pl)
Data: 04 wrz 2012 - 23:10:57

Witam mam 22 lata biore neotigason juz 2 miesiace. Nie miałam wyboru aby odmówić tego leku bo nic innego mi sie pomaga, bardzo chcialabym mieć dziecko ale boje sie że lek mozę wpłynąć na jego rozwój ( oczywiscie wiem ze trzeba odczekać 2 lata po zakończeniu leczenia) Bardzo bym prosila o opisywanie histori kobiet ktore urodzily dzieci po odstawieniu neotigasonu. Po jakim czasie zaszły w ciążę czy były jakieś problemy w czasie ciąży. Jest to dla mnie bardzo ważne bardzo prosze o jakies wskazówki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kobiety które urodziły dziecko po kuracji NEOTIGASONEM.
Wysłane przez: MaDe (---.aster.pl)
Data: 08 wrz 2012 - 15:38:38

Brałam neotigason ok 10 lat temu w tej chwili też myśle o zajściu w ciażę. Rozmawiamłam juz z Panią dermatolog i ona zapewniła mnie że śmiało powinnam zachodzić w ciażę bo nie ma wcale przeciwskazań po takim czasie od łykania neotigasonu.
Dołączam się do Twojego pytania do dziewczyn które łykały neotigason i są już mamami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kobiety które urodziły dziecko po kuracji NEOTIGASONEM.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 wrz 2012 - 09:37:32

Kiedyś już poruszałam ten temat i też zbyt wielu odpowiedzi nie uzyskałam. Jakiś chłopak napisał, że jego znajoma zaszła w ciążę rok po braniu Neotig.i wszystko ok. Kiedyś jakieś dwie dziewczyny pisały, że są w ciąży; jedna zaszłą jakoś tak krótko po odstawieniu Neotig.(chyba 2 miesiące!). Ale potem już nie pisały, więc nie wiem jak to się skończyło.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.