Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Dermatolog w Katowicach
Wysłane przez: Lady Vengeance (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 sty 2009 - 12:15:06

Witam! Czy mógłby ktoś polecić mi dobrego dermatologa z Katowic lub okolic? Powoli mam już dość lekarek z publicznej przychodni, które przy każdej wizycie pytają mnie, jakie lekarstwo mają zapisać, a gdy proszę o coś bez sterydów, mówią że takich nie znają sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Katowicach
Wysłane przez: Lady Vengeance (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2009 - 11:01:03

Czy naprawdę nikt nie może mi pomóc? Na tym forum na pewno są jacyś ludzie ze Śląska...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Katowicach
Wysłane przez: AnnaMarija (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2009 - 17:05:10

Osboscie przetrzepałam Katwoice w poszukiwaniu kogoś kto udzieli mi pomocy.
Droga koleżanko - najpierw powiem Ci jakich miejsc powinnaś sie zdecydowanie wystrzegać.
Unikaj lekarzy z przychodi przy szpiatlu na ulicy Raciborskiej(stara ulica Swierczewskiego) - ordynatorka tego oddzialu jak juz od kilku osob tak zaslyszalam to jakies typowe antytalencie i nie wiem dopradwy jakim cudem znalzla sie na takim stanowisku, po jej metodzie leczenia ... dozylnie sterdyami dostalam 85% erytrodermii z podrażnieniem poparzeniowym ... mialam zamiar ja podać sądu ale brak mi nerwów ... nastepnie z taka okropna luszczyca szukalam pomocy w ziolach pierdolach i innych ... trafilam do lekarza w przychjodzi wojewodzkiej Katowicach (skrzyzowanie ul wojewodzkiej i ligonia) - tam jest wielu podobno dobrych lekarzy, ja wybralam sie do najstarszego i zarazem kirownika przychodni doktora Prochaski - wspaniały człowiek, życiowy, sędziwy mezczyzna z głowa na karku - moja rada to abys udała się do Niego, zwaracam mu glowe srednio co 2 tyg. tylko On potrafi sprwic, ze czujesie spokojna i zawsze cos zaradzi, po moich szpitalnych nieudanych perypetiach, skierowal mnie do Tyskiego szpitala wojewodzkiego, tam otrzymalam wspaniala zetelna opieke, na której moja skora skorzystala ... do dzisiaj mam spokoj, poki co choc sie starsznie dnerwuje ostatnio na studiach i bylam chora i nadal skora ok. a bylam na prawde w stanie tragicznym, jak mnie Prochaska zejrzal w takim stanie dal mi od razu skierowanie do Tychów i z miesjca tam odesłał. Unikaj klinike na ul. Francuskiej ... nie bede sie wypowiadac na forum co tam sie dzialo, ale dla dobra Twego zdrowia skóry i psychiki nawet tam nie próbuj.
Jesli chcesz, napisz meila, chetnie pomoge. I głowa do góry.

Anna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Katowicach
Wysłane przez: kasiek (---.toya.net.pl)
Data: 09 lut 2009 - 22:38:43

Kochani podbijam temat. Znacie jakiegoś dobrego dermatologa z Katowic ewentualnie okolic? (Sosnowiec, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Chorzów). Dermatolog mojej mamy podczas wizyty nawet nie wychodzi zza biurka i tylko pyta jakie leki mama juz miała i czy jej pomagały czy nie. Albo wrecz pyta "co pani przepisać?".

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Katowicach
Wysłane przez: aaga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 mar 2009 - 00:51:13

ja tez polecam specjalistow z przychodni na ul. lompy. ewentualnie jest taka babka co kiedys pracowala w klinice dermatologii na francuskiej a teraz ma swoj gabinet dr Bazylewicz sie nazywa ale bierze 100 zl za wizyte :-(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Dermatolog i leczenie łuszczycy, diagnostyka znamion
Wysłane przez: szymon (---.quarto.pl)
Data: 30 wrz 2009 - 09:31:07

Polecam lekarzy dermatologów z Centrum Medycznego Uni-Med w Sosnowcu (http://www.uni-med.com.pl) przy Kukułek 45. Pełne wyposażenie w lampy do naświetlania łuszczycy PUVA, UVB. Leczą też za pomocą naświetlania trądzik. Mają sprzęt do bezbolesnego usuwania brodawek i komputer do kontroli znamion. Polecam dr Datta-Adamczak. Miła, sympatyczna lekarka. Niestety trochę się czeka w poczekalni na umówioną wizytę, ale to chyba ze względu na szeroki zakres leczenia i wykonywanych zabiegów. ceny umiarkowane.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Katowicach
Wysłane przez: ula (---.nat.rev.ndi.net.pl)
Data: 30 wrz 2009 - 12:07:27

Witam, Osobiście polecam panią Bogusię (jedyny dermatolog) z przychodni w Lędzinach. Przychodnia jest przy kopalni Ziemowit nr tel. (32)3267343
Bardzo fajna kobieta, dokładna i wie co robi. Dodam, że ma w gabinecie lampy do naświetlań i jak jest potrzeba to je zleca. Wszystko na NFZ.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Katowicach
Wysłane przez: Ania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2010 - 16:05:01

Witam


Mogę polecić Panią doktor, która przyjmuje w Katowicach na osiedlu 1000lecia
w Rodzinnym centrum stomatologii przy ul. Tysiąclecia 39
więcej szczegółów zobaczcie pod adresem www.twojdermatolog.pl
Też byłam u niej z trądzikiem i jestem zadowolona bo są efekty.

Pozdrawiam
Ania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Katowicach
Wysłane przez: Monika. (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sty 2011 - 14:56:06

ja gorąco polecam

Panią Jadwigę Kołakowską
Adres : ul Oświecenia 25 Ząbkowice. - to jest jej gabinet domowy.
Nr tel : 0 32 264 09 58

Ja osobiście jeździłam do jej gabinetu który ma w domu,
ale z tego co wiem przyjmuje również gdzieś w Gołonogu ; >

leczyłam się u niej 8 miesięcy,
aktualnie jestem czysta , zero jakichkolwiek zmian na skórze ; >

gorąco pozdrawiam ; >

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Katowicach
Wysłane przez: frania (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 cze 2012 - 13:42:50

Bylam u dr Kołakowskiej z łuszcycą skóry głowy. Pani doktor popatrzyła na głowę od niechcenia i nie stwierdziła łuszczycy / mimo tego iz paru lekarzy przed nią ją rozpoznało/. Leczenie bez żadnych efektów, a miała być taka dobra w leczeniu łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Katowicach
Wysłane przez: Ona (---.dabnet.pl)
Data: 24 pa� 2012 - 15:55:21

ja również nie polecam dr Kołakowskiej. Leczę sie już pół roku a rezultaty zamiast coraz lepsze to są coraz gorsze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermatolog w Katowicach
Wysłane przez: zbigniew4 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 pa� 2012 - 19:47:42

Ja polecam Panią dr Zielonkę. Co prawda tylko z opini ją poznałem ale leczyłem się u niej na łuszczycę przez ok pół roku. Powiem tak że u niej najczęściej były tylko maści robione bez cygnoliny lub z cygnoliną. Sama powtarzała że swoich pacjentów nie leczy sterydami (choć pytanie czy wszystkich czy prywatnych tylko - bo u niej leczyłem się prywatnie). Byłem zadowolony bo w 90% uwolniła mnie od stedydów a i jakąś poradę zawsze dostałem. Jednak tak na prawdę teraz leczę się na podstawie informacji wyczytanych z forum. Stwierdziłem że dermatolodzy jak i wszyscy lekarze w większości bazują na firmach farmaceutycznych (za ktore mają dodatkowe nagrody) i dają coś żeby pomogło szybko nie patrząc na skutki uboczne. Poza tym cygnolina która nie jest sterydem wchłania się do organizku i też okazuje się szkodliwa. Pomimo to uważam Panią dr Zielonkę za bardzo dobrego fachowaca, który zna się na rzeczy i nadmiernie nie naciąga kieszeni pacjenta

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.