Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Grzybek Tybetański- moj najnowszy lek biologiczny
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 31 pa� 2012 - 01:07:14

Witam , polecam wyguglowac zalety tego naturalnego sposobu na kefir i przypisywane mu właściwości lecznicze. Ja zauwazyłem lekka poprawe na sobie bez żadnych masci ale ze równolegle jeszcze, dieta i suplementuje to trudno wyczuc co to pomogło. Ale jak sie poczyta to naprawde ma dobre recenzje wsród róznych schorzeń. Wyczytac mozna ze reguluje trawienie, wypiera bakterie gnilne z przewodu pokarmowego . No i jesli wierzyc to sprowadził go do Polski facet który zachorował na raka na Kaukazie i go tym mnisi wyleczyli. Czy to prawda czy to mit nie wiadomo ale kefir jest smaczny , grzybka mozna tanio nabyc, a nawet dostac za darmo na jakims forum bo podwaja swoja objetosc po 17 dniach chodowli.
Jest jeszcze cos takiego jak Kombucha i Algi ale tego jeszcze nie testowałem.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.