Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca a zakażenia - po 20 latach narastania łuszczyca ustępuje !!!
Wysłane przez: Staszek (---.static.multimetro.pl)
Data: 06 gru 2012 - 19:43:58

Choć nie chciałem pisać by nie zapeszać, bo jeszcze nie całkiem zeszło, to jednak postanowiłem się podzielić informacją, by inni z łuszczycą sprawdzili, może u niektórych jest podobnie!?

Po 20 latach coraz większego nasilania łuszczycy, mając już zajęte około 25 - 30% ciała zauważyłem, że mam dużo bakterii w moczu. Wcześniej to bagatelizowałem, bo i lekarz nie zwracał na to uwagi, a mocz od dawna już miał nieprzyjemny zapach i często był mętny, szczególnie rano.

Po kilku antybiotykach zakażenie ciągle wracało i po USG okazało się, że mam kamyki w nerce i gorszy przepływ przez tą nerkę, więc na pozbycie się bakterii nie ma większych szans. Dalej kilka badań i usuwanie kamieni, przy tym cały czas antybiotyki. Łuszczyca już się łagodniała gdy byłem jeszcze w szpitalu.

Po powrocie do domu, jak to po operacji nerki, jeszcze antybiotyk, dużo picia i płukania nerki i co także bardzo ważne łuszczyca z dnia na dzień łagodnieje i zanika. OBY TAK DALEJ.

A dotychczas próbowałem wszystko co się dało, diety, maści, kremy, jak i wiele innych czary mary , nic nigdy tak zdecydowanie nie pomagało, czasami coś powstrzymywało lub nic nie pomagało.

NIE JESTEM PEWIEN CO MOGŁO POMÓC ale analizowałem wszystko, próbuję jakąś tam kolejną dietę, jakiś czarodziejski kolejny drogi lek z czarodziejskich roślin, ale w to nie wierzę i nie opisuję.

Co proponuję? Proszę chętnych o zrobienie prostego testu, kupić pojemnik na mocz, rano nasikać strumieniem środkowym do pojemnika i zanieść do analizy. Nie trzeba skierowania lekarza ale wtedy zapłacicie około 5-7 zł, zwykłe badanie moczu ale by była w nim ilość bakterii. Ja przed zabiegiem miałem dużo, teraz mam nieliczne i zdecydowanie widać, że zakażenia nie ma. Wyniki otrzymacie kolejnego dnia.

Oczywiście łuszczyca może wynikać z różnych powodów, ale a nóż ktoś ma ten sam co ja ?

Ciekaw jestem co u Was wyjdzie. Napiszcie, a pomyślimy i podyskutujemy dalej.

Jak będziecie mieli dużą ilość bakterii to warto się udać do swojego lekarza by się tego pozbyć a przy okazji zbadać USG nerki czy są czyste i sprawne.

Staszek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a zakażenia - po 20 latach narastania łuszczyca ustępuje !!!
Wysłane przez: Marcin (78.133.161.---)
Data: 18 gru 2012 - 11:54:46

Brzmi to mało ciekawie, poczytaj sobie o soli bocheńskiej leczniczej. Ma magiczne działanie na choroby skórne, stawy, mięśnie, ogólnie cały organizm. Wydaje mi się, że na tym etapie nie masz już zbyt wiele opcji. Znajdziesz ten produkt na www.salco.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a zakażenia - po 20 latach narastania łuszczyca ustępuje !!!
Wysłane przez: Staszek (---.static.multimetro.pl)
Data: 25 gru 2012 - 19:48:38

Marcinie, sól bocheńska to takie same szmery bajery jak wiele innych maści, kremów, i innych środków pomocniczych, nawet jak zadziała to jest to tylko chwilowe leczenie objawów a nie powodu, każdy z łuszczycą powinien szukać u siebie powodu łuszczycy, co nie jest łatwe, często jest to pokarm, czasem stan psychiczny a czasami nie wiadomo co. Dlatego warto szukać i sprawdzać co się da, ale nie dawać też się naciągać na tych co na chorych próbują zbić majątek, szczególnie nieuczciwie.

Jak po usunięciu kamieni i zlikwidowaniu zakażenia bakteryjnego nerek już 5 tydzień nie mam objawów rozwijającej się łuszczycy a wszystkie już nie łuszczące się zmiany powoli słabną.

Staszek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a zakażenia - po 20 latach narastania łuszczyca ustępuje !!!
Wysłane przez: goralwro (---.dynamic.chello.pl)
Data: 08 sty 2013 - 20:42:32

Witam !!!
Ja mam chore nerki (znaczy byłem 2 razy w szpitalu bo dostałem zatoru mocznego spowodowany przez kamienie bądź piasek) pamiętam że przed 1 atakiem nerek to jeszcze nie wiedziałem że mam łuszczyce i teraz po przeczytaniu posta Staszka zastanawiam się czy to może być też przyczyna mojej łuszczycy ???????????? Jeśli by była to prawda to chętnie bym się podał takiemu eksperymentowi tylko nie wiem czy to ma jakiś sens ?????????

Panie Staszku czy u Pana dalej jest jakaś poprawa ???????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a zakażenia - po 20 latach narastania łuszczyca ustępuje !!!
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 09 sty 2013 - 08:57:47

goralwro Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam !!!
> Ja mam chore nerki (znaczy byłem 2 razy w
> szpitalu bo dostałem zatoru mocznego spowodowany
> przez kamienie bądź piasek) pamiętam że przed
> 1 atakiem nerek to jeszcze nie wiedziałem że mam
> łuszczyce i teraz po przeczytaniu posta Staszka
> zastanawiam się czy to może być też przyczyna
> mojej łuszczycy ???????????? Jeśli by była to
> prawda to chętnie bym się podał takiemu
> eksperymentowi tylko nie wiem czy to ma jakiś
> sens ?????????
>
> Panie Staszku czy u Pana dalej jest jakaś poprawa
> ???????????
U mnie stan zapalny nerek z podobnymi objawami daje zaostrzenie łuszczycy
poprawa pracy nerek remisje
a z kamieniami czy wszelkimi niedomaganiami nerek radze sobie
szklaneczką wody z cytryną codziennie na czczo grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.