Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
cudowne morze martwe
Wysłane przez: Mikołaj (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lip 2011 - 14:41:11

Witam wszystkich chorych i meczacych sie z tą paskudna choroba..
Dolegała mi od lat ale w sposób rzekłbym delikatny a w zeszłym roku zaatakowała całe moje ciało więc próbowałem wszystkiego ( sterydy lampy itd. )w końcu zrozpaczony pojechałem do Izraela nad morze martwe i od tego czasu tj od 10 maja jestem jak nowo narodzony !!!
Jasli ktos jest zainteresowany jak wydac tam jak najmniej pieniędzy to służe radami bo przetarłem szlaki..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 01 lip 2011 - 18:02:04

Witam.Czy nad MM byłes z biurem podróży czy sam zorganizowałeś sobie wyjazd?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: Artur (---.dynamic.chello.pl)
Data: 02 lip 2011 - 01:43:07

Napisz jak długo byłeś i ile wydałeś pieniędzy.Artur

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: Mikołaj (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2011 - 17:07:36

Cena biletu tam i z powrotem to 650 zł zakupiony w biurze turystycznym z puli wczasowej do Eliatu na południu Izraela.
Wypożyczenie auta na tydzień 150 dolarów, noclegi w Jerozolimie która jest około 40 km od morza kosztowało nas 15 dolarów na osobe ale ze sniadankiem..
Ceny paliwa jak w Polsce jedzenie w sklepach i na bazarach o wiele tańsze a przy okazji wspaniałe przeżycia duchowe podczas wieczornych spacerów po jerozolimie.
Jesli potrzeba komuś wiecej szczegułów typu gdzie takie hotele itd to tez słuze informacjami.
Po tygodniu było lepiej ale nie rewelacja wiec uzywałem błotka które sobie przywiozłem i każdego dnia było lepiej az do tego stanu który mam nadzieje zostanie na zawsze..a jak nie to wiem już jak z tym walczyć.
Pozdrawiam wszystkich walczących.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2011 - 21:24:27

Mikołaj,a co bardziej polecasz sól czy błoto z morza martwego ?Ja byłam ponad tydzień w Chorwacji, w wodzie łuszczyca mi bledła, robiła się prawie nie widzialna ale po opalaniu na słońcu z powrotem robiła się czerwona,nawet jeszcze bardziej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: Kszasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lip 2011 - 21:44:45

Witam, czy Izrael to dobre miejsce na pobyt z dwumiesięcznym dzieckiem? czy raczej ma trudny klimat? w jakim dokładnie biurze można kupić bilety lotnicze za 650zł?
pozdrawiam Kszasia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: mikołaj (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lip 2011 - 14:11:28

Witam i odpowiadam Teresce: dla mnie lepsze jest błoto bo po pierwsze jest troche słabsze wiec tak mocno nie piecze jak sama sól a po drugie trzyma sie je na sobie po nasmarowaniu około 20-30 minut i wtedy jest dłuzsze działanie..do Kasi: teraz jest tam b gorąco ale ja byłem w pierwszych dniach maja i wtedy temperatura jest około 25 wiec znośnie a co do dziecka to tak jak na normalnych wczasach ja byłem z moja córeczką 7 letnią żeby zobaczyła Izrael i było wspaniale..
Bilety kupiliśmy w biurze neckermana czy jak to sie tam pisze.
Pozdrawiam walczacych..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: Plamka (---.toya.net.pl)
Data: 11 lip 2011 - 21:41:14

To błoto naprawdę działa,przywiozła mi je moja teściowa była tam na wycieczce,smaruje się nim codziennie albo co dwa dni jak mi wypadnie,trzymam godzinkę czasu,2 lub trzy i po 1,5 tygodnia stosowania jest poprawa!!!Plamki od środka robią się białe,to błoto wysusza, także po zmyciu trzeba nawilżyć skórę balsamem,oliwką czy kremem,ja używam raz oliwke raz balsam, dodatkowo jak jest słońce w dzień opalam się i poprawa jest,a na początku nie wierzyłam,że błotko może pomóc!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: mikołaj (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2012 - 20:50:28

Witam wszystkich walczących, właśnie wróciłem z morza martwego i znów zdziałało cuda !! Tym razem moja skora nie była aż tak chora ale wolałem poprawić jej kondycje przed zimowym brakiem słońca.Efekt jest cudowny a na wszelki wypadek przywiozłem 46 kilo błotka i soli do kąpieli.
Pozdrawiam i polecam Izrael !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: NIKA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lis 2012 - 17:15:43

WITAM. PROSZE NAPISZ Z JAKIEGO BIURA JECHALES, JAK DLUGO BYLES, JAKI HOTEL POLECASZ, ILE TO KOSZTOWALO. DZIEKI I POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: sebanx (---.range86-136.btcentralplus.com)
Data: 14 lis 2012 - 19:58:11

Wlasnie mikolaj podaj konkrety jak tam sie dostac ja wolalbym aby wszystkie formalnosci wypelnilo za mnie biuro podrozy jak znasz jakies co organizuje tam wyjazdy to podaj namiary pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: mikołaj (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lis 2012 - 19:19:57

Z biura można jechać z rodzinką na wczasy a do Izraela na leczenie się nie opłaca.
Po co dawać zarobic pośrednikom skoro nie potrzebujemy wczasów i rozrywki tylko wyleczenia !!! a tego nie da nam luksus tylko czas spędzony w błotku i soli..
W Izraelu byłem 5 razy z tego 2 razy leczniczo. Bilet w obie strony kosztował mnie 900 zl i to z Katowic przez Warszawe ( trzeba wcześniej z mieśiąc kupić )na lotnisku wypożyczenie auta dla 4 osób był koszt 250 dolarów cena paliwa jak u nas, około 60 km do Jerozolimy tam śpimy w Domu Polskim takim hotelu prowadzonym przez polskie siostry cena noclegu z pysznym śniadankiem 25 dolarów, odległośc do morza martwego to około 35km do płatnej plaży 50 szekli to około 40 zł z dzień lub 70 km do plaż bezpłatnych ale też z prysznicami.
Jedzenie i picie w sklepach taniej niż w Polsce a w arabskich dzielnicach Jerozolimy tanie kebaby i tamtejszy fast-food.
Siostry przemiłe, atmosfera Ziemi Świętej cudowna a skóra nie do poznania więc wszystkim walczącym gorąco polecam.
Mikołaj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: sebanx (---.range86-164.btcentralplus.com)
Data: 14 gru 2012 - 15:30:20

Witajcie wybieram sie w kwietniu nad MM moze jest ktos kto rowniez wybiera lub dopiero zamierza to nieh da znac mozna by pojechac razem zawsze raznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: Artur (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 gru 2012 - 02:28:51

A jak chcesz się wybrać nad MM indywidualnie czy przez biuro.
Artur

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: sebanx (---.range86-164.btcentralplus.com)
Data: 17 gru 2012 - 17:38:37

Jade indywidualnie korzystajac ze wskazowek mikolaja szukam taniego biletu interesuje mnie jakies 1000 zl w obie strony na lotnisku wynajmuje samochod i jade nad morze juz na miejscu bede szukal jakiegos taniego spania zawsze bede mial mozliwosc przespania sie w aucie:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: Artur (---.dynamic.chello.pl)
Data: 18 gru 2012 - 21:58:47

Podaj namiary na siebie bo też bym się wybrał.
Artur

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: cudowne morze martwe
Wysłane przez: sebanx (---.range86-139.btcentralplus.com)
Data: 14 sty 2013 - 10:12:07

Miklolaj powiedz jak sie wynajmuje samochod bo wszedzie potrzebuja karty kredytowej a takowrj nie posiadam napisz jak to wyglada

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.