Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Łuszczyca a depilacja woskiem
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 04 kwi 2010 - 11:52:48

No wiec czy ktos wie jak ta sprawa wyglada czy przy Ł mozna stosowac depilacje woskiem , nie mam teraz jak isc do lekarza i sie go dokladnie zapytac wiec moze ktos z was wie i moglby mi odpowiedziec na to pytanie pozdrawiam , w tym miesjcu co chce sie depilowac nie mam zmian Ł

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a depilacja woskiem
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2010 - 16:44:38

Skoro nie masz tam zmian to nie ma się nad czym zastanawiaćsmiling smiley Spokojnie wyrywaj chwastysmiling smiley...
Ja idąc na wosk mocno zaleczałam by były blade i bez łuski zmiany a nie koniecznie by znikły bo mogłam się nie doczekać i też dało radę!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a depilacja woskiem
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 08 kwi 2010 - 09:17:20

no ja tez sie depilowalem na barkachsmiling smiley i nie mialem jakichs potem luszczycowych rewolucji
z pewnoscia nie jest wskazana laserowa depilacja, ale woskiem mozna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a depilacja woskiem
Wysłane przez: mwk (---.ip.bkom.it)
Data: 07 lut 2013 - 13:02:07

mialam na nogach.kilka lat temu intensywnie chodzilam na solarium.zaniklo nawet nie wiedzialam kiedy choc bledsze miejsca pozostaly.ale-wzmogla sie na wzgorku lonowym i miedzy zgieciami w pachwinach nog.jakby skakala.kazde wyrwanie tam wlosa graniczy z bolem.a i maszynka potrafi paskudnie zachaczyc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Łuszczyca a depilacja woskiem
Wysłane przez: joannazdw (---.zdnet.com.pl)
Data: 08 lut 2013 - 11:17:03

Uważam ze przy takiej chorobie skóry jest głupotą depilacja woskiem, skóra jest tak wrażliwa i delikatna, ja osobiscie w życiu nie poszłabym na taki zabieg. Przecież to jest zdzieranie naskórka a pozniej tacy ludzie jak wy wypisują na forum ze nie radza sobie z chorobą i nie wiedzą co zrobić.Ludzie na własne życzenie wywołujecie chorobę. Kazda ingerencja w chorą skórę oznacza wysyp lub zaostrzenie choroby. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.