Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 14 lut 2013 - 21:05:04

A więc co prawda dość póżno, ale lepiej póżno niż wcale. Kochani, jutro nasze spotkanie, nie planuję na jutro żadnych oficjalnych spotkań, ale nigdy nic nie wiadomo jeszcze . Mam jednak nadzieję, że i jutro poznaniacy zechcą się z nami spotkać i przywitać. Zapraszamy serdecznie. Będziemy w hostelu Frolic Goats Hostel przy ulicy Wrocławskiej 16/6. Wejście do hostelu od ulicy Jaskółczej.
W sobotę natomiast o 10.30 gościem naszym będzie Pan Karol Gołębiowski z ramienia firmy Lefrosche ( producent Squamaxu i Pilarixu m.in. ), a o 12.00 spotkanie z przedstawicielami firmy, która jest z nami zawsze Farmina ( producent MediDerm) . Wielkie podziękowanie tu na ręce Pani Beaty Piekarczyk, która zawsze dokłada wszelkich starań, żeby na każdym spotkaniu ktoś z Farminy był z nami. Dziekuję Pani Beato .
W razie jakichkolwiek pytań prosze o kontakt : 515 742 899.
No to kochani do zobaczenia jutro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 15 lut 2013 - 07:14:46

Spotkanie zaczyna się dziś grinning smiley
jak ktoś chętny i z okolic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: tom (---.promax.media.pl)
Data: 15 lut 2013 - 13:04:58

ja mam 120 km ale jutro ide do pracy wiec nie mam jak wpasc winking smiley napisz pozniej czy cos ciekawego bylo smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Spotkanie w Poznaniu
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 15 lut 2013 - 16:26:00

Ja sama tym razem nie dołączyłam do pozostałych a jak było możesz poczytać tutaj grinning smiley
http://www.forum.biedronkowo.info/viewtopic.php?f=67&t=7192

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.