Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
ŁUSZCZYCA W TVP2
Wysłane przez: Kazka P. (---.gtnet.net.pl)
Data: 14 lut 2013 - 09:30:33

http://kobieta.onet.pl/wideo/bez-wstydu-o-chorobach-zycie-z-luszczyca,113072,w.html
Kto z nas z kobiet, gdy się dowiedział, że jest biedroneczką nie przeżył szoku, stresu? Jest nas sporo, bo 2-3 procent może warto więcej mówić i pokazywać, że łuszczyca to nie to samo co trąd.
Pozdrawiam
K.P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA W TVP2
Wysłane przez: MARIUSZ14 (195.205.247.---)
Data: 14 lut 2013 - 13:38:11

UWIEZ MI ZE PODOBNE PROBLEMY MAJA TEZ FACECI. NIE RAZ USLYSZALEM OD DZIEWCZYNY SLOWA KTORE MNIE ZRANILY KTORE BYM CHETNIE ZAMIENIL NA PORZADNY LOMOT I WTEDY BY MNIE MIEJ ZABOLALO. NIESTETY NASZE SPOLECZENSTWO MALO WIE O NASZEJ CHOROBIE I CZESTO NAS TYM RANI CHOCIAZ ZADNEGO ZAGRORZENIA IM NIESTWARZAMY. ALE ZEBYM NIENARZEKAL CALY CZAS TO BARDZO DZIEKUJE TYM CO NAS ROZUMIEJA I WYCIAGAJA DO NAS POMOCNA DLON.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ŁUSZCZYCA W TVP2
Wysłane przez: luźny stolec (---.ovh.net)
Data: 14 lut 2013 - 14:07:04

Nie ma się co użalać, jednocześnie potępiając ludzi, że reagują tak, a nie inaczej. Łuszczyca jest podobna wielu, zakaźnych chorób skóry, np grzybicy, więc nie dziwota, że co niektórzy mają piera lub reagują obrzydzeniem. Taki nasz los, trzeba wrzucić na luz, zamiast na siłę szukać akceptacji i współczucia. Jak mówią młodzi, mieć na to wyjebane. Zdrowy chorego nie zrozumie, więc może reagowalibyśmy podobnie, gdybyśmy byli zdrowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.