Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
olej z siemienia lnianego
Wysłane przez: ula (---.rev.ndi.net.pl)
Data: 04 lut 2013 - 19:21:40

Witam wszystkich,
Na łuszczycę choruję od 27 lat. Obecnie mam 35l i widzę światełko w tunelu. Moje ciało jest pokryte łuską na plecach, dekoldzie, piersiach, brzuchu, uszach i szyi. Oczywiście gdybym była bardziej zdyscyplinowana to pewnie leczenie byłoby trochę szybsze no ale sad smiley Przestałam używać maści ponieważ miałam wrażenie, że już na mnie nie działały i zabrałam się za leczenie "od środka". Gdzieś przeczytałam o siemieniu lnianym. Zakupiłam sobie od człowieka na bazarku na wsi olej z siemienia lnianego, który sam na zimno tłoczy i piję ten olej po 2 łyżki dziennie. Dodatkowo jem kapsułki z wiesiołka na zmianę z neoglandyną (wyciąg z ogórecznika). Ponieważ moje rany były bardzo pokryte łuską - kupiłam balsam natłuszczający w aptece (rewelacyjny). Po dwóch miesiącach stosowania nie sypie się ze mnie. Rany różowe, od środka zdrowa skóra, zostały tylko otoczki. A jeszcze raz na 2 tygodnie wygrzewam się w solarium na 7min. Dodam, że w głowie również schodzą rany.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: olej z siemienia lnianego
Wysłane przez: KASIA (---.play-internet.pl)
Data: 05 lut 2013 - 13:29:41

TO PRAWDA JA STOSUJE OLEJ LNIANY I BARDZO MI POMAKA NIEMA PEKAJACEGO NASKURKA ANI ŁUSZCZENIA SKURY PO PROSTU ULGA.TYLKO ZE JA NIE PIJE TYLKO SIE NIM SMARUJE.POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: olej z siemienia lnianego
Wysłane przez: ina (---.net.brewet.pl)
Data: 06 lut 2013 - 21:28:33

Ula, a co to za balsam kupiłaś w aptece?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: olej z siemienia lnianego
Wysłane przez: ula (---.rev.ndi.net.pl)
Data: 07 lut 2013 - 21:16:00

Balsam Lipikar Baume AP firmy La Roche-Posay

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: olej z siemienia lnianego
Wysłane przez: na zdrowie (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 lut 2013 - 22:24:06

To prawda, że olej lniany świetnie działa na skórę. Ja już od dłuższego czasu stosuję go w walce z AZS i efekty są naprawdę bardzo dobre. Tu możesz poczytać więcej o jego właściwościach: http://www.nazdrowiesposob.com/olej-lniany/. Szczerze polecam jego stosowanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: olej z siemienia lnianego
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 25 lut 2013 - 23:01:17

Lepsze jest jednak siemię lniane bo nie przetworzone ani nie konserwowane
np do kąpieli

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: olej z siemienia lnianego
Wysłane przez: ula (---.rev.ndi.net.pl)
Data: 26 lut 2013 - 18:35:39

Rewelacyjne jest również picie siemienia. 2 łyżeczki zalewam wodą 80 stopni i wypijam ciepłe. Rany bledną i nie ma tego nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: olej z siemienia lnianego
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 03 mar 2013 - 16:52:15

http://budwig.vegie.pl/
http://www.olejlniany.zdrowe-produkty.pl/dieta.htm
Od ponad roku stosujemy z mężem profilaktyczną dietę tzn. 2 m-ce codziennie na śniadanie twarożek z olejem lnianym tzw.Budwigowym i dla zmiany smaku wciskam czosnek i posypuję kminkiem i następne 2 m-ce normalnie.Od roku mam czystą głowę a łuszczyca w głowie jest najbardziej upierdliwa. Na ciele coś czasami się pojawi ale smaruję tylko melkfetem i czasami solarium. Już jakieś 5-6 lat nie byłam u dermatologa. Olej lniany kupuję w sklepach ze zdrową żywnością, w ciemnych butelkach i przechowywany w lodówkach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: olej z siemienia lnianego
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 03 mar 2013 - 20:19:44

Kminek i czosnek też robią swoje
ja stosuje kąpiele kminkowe i ładnie pomagają grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.