Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Potrzebuje porady w leczeniu biologicznym
Wysłane przez: darson (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 mar 2013 - 17:52:28

Witam mam rozległa luszczyce około 60 % ciała choruje juz 18 lat.zostałem zakwalifikowany do kliniki we wrocławiu czy jesteście w stanie podpowiedzieć mi co trzeba zrobić aby zakwalifikowac sie na leczenie biologiczne .jakie warunki trzeba spełniać bardzo prosze o pomoc.z góry dziękuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Potrzebuje porady w leczeniu biologicznym
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 14 mar 2013 - 17:54:26

Zapytaj tutaj
http://www.forum.biedronkowo.info/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Potrzebuje porady w leczeniu biologicznym
Wysłane przez: agaa (---.proxnet.pl)
Data: 15 mar 2013 - 02:02:10

Witam, zakwalifikowałam sie na leczenie biologiczne grinning smiley - jade na pierwszy zastrzyk 24.04 grinning smiley . Też mam rozległą ł, plus jeszcze stawy.
Załapalam się ponieważ leki typu trexan, sulfasalezyna, metypred, equoral itp nie przyniosły żadnego pozytywnego efektu, mam opuchnięte stawy prawie wszystkie u nóg i nie tylko i do tego wypisy z popbytu ze szpitali z poprzednich lat. Także w moim przypadku głównie to było podstawą, pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.