Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
leki na spirytusie a sterydy
Wysłane przez: addd (---.56.udn.pl)
Data: 07 sie 2012 - 12:10:52

czy przy leczeniu sterydami można przyjmować leki zrobione na spirytusie??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki na spirytusie a sterydy
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 07 sie 2012 - 12:28:03

Napewno warto zapytać o to lekarza który wypisał tego typu leki
zależy bowiem to też od tego na co te leki bierzesz jak i stanu ogólnego zdrowia
jak i jaka dawka alkoholu jest w leku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki na spirytusie a sterydy
Wysłane przez: addd (---.56.udn.pl)
Data: 07 sie 2012 - 12:41:33

chodzi dokładnie o wyciąg z kasztanowca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki na spirytusie a sterydy
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 07 sie 2012 - 13:46:14

Powiem tak jak ja zaczynałam go pić byłam po dwóch zastrzykach sterydowych na krótko przed nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych
ale nie znam twojego organizmu ani chorób innych jakie możesz mieć to i opinii nie wyrażę odnośnie ciebie
Uważam jednak że dawka wyciągu jaką się pije nie zawiera aż tak dużo tego alkoholu
zawsze jednak można sporządzić wyciąg wodny z ziół
Jakie te sterydy zażywasz????????????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki na spirytusie a sterydy
Wysłane przez: addd (---.56.udn.pl)
Data: 07 sie 2012 - 17:57:31

Daivobet, czyli betamethason

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki na spirytusie a sterydy
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 07 sie 2012 - 19:06:04

Ale to jest w maści nie zastrzykach????????????????????????
jeśli to mazidła nie widzę przeciwwskazań grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki na spirytusie a sterydy
Wysłane przez: addd (---.56.udn.pl)
Data: 09 sie 2012 - 18:57:43

maścismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki na spirytusie a sterydy
Wysłane przez: Michał (---.home.aster.pl)
Data: 11 sie 2012 - 02:26:33

Hej "N"; mam do ciebie pytanko, bo widzę, że jesteś obeznana w temacie kasztanowca smiling smiley Czy jest sens smarowania głowy wyciągiem z kasztanowca? Szczególnie miejsc za uszami. W sumie, dzięki diecie uporałem się z łuszczycą ciała, ale ze skórą głowy kompletnie nie daję sobie rady. Wprawdzie, dosyć dobrze spisuje się Diprosalic, jednak to steryd, który trzeba ciągle stosować. Wystarczy kilka dni przerwy i choróbsko wraca na głowę. Stosuję go dosyć długo więc czas na odstawkę, tym bardziej, że twarz lekko puchnie. Przypuszczam, że właśnie od tego sterydu. Smarowanie kasztanowcem, a może coś innego po kąpieli na krotko przystrzyżoną głowę?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leki na spirytusie a sterydy
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 11 sie 2012 - 07:31:39

Jestem obeznana w temacie bo sama go stosowałam a potem opisałam chyba jako pierwsza grinning smiley w temacie" Wyciąg z kasztanowca" i tu http://www.luszczyca.pl/read.php?1,85667,85827,quote=1 http://www.luszczyca.pl/read.php?1,87559,page=1
Jest sens może trochę szczypać na początku ale działa tak zewnętrznie jak i wewnętrznie,też tak robiłam po umyciu smarowałam wyciągiem tylko na początku potem żelem z żywokostu nie tłuści i szybko się wchłania a przed myciem wcierałam dość porządnie maść z wit A na godz lub dwie lub zwykłą wazeliną.
Na efekty czekałam dwa miesiące zeszło wszystko tak z głowy jak i reszty ciała na rok potem silne stresy przemęczenie i sypnęło mnie w maju tego roku ale to już nie to co bywało kiedyś także jak tylko możesz go pić nic się nie dzieje od żołądka to polecam
tym bardziej jak puchniesz bo on tu bardzo pomocny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
wyciąg wodno-alkocholowy z kozieradki
Wysłane przez: robert (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2013 - 21:39:39

gdzie można kupic sam wyciąg wodno-alkocholowy z kozieradki bez żadnych dodatków pilne i gdzie można kupić wyciąg z rdest japonski

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.