Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
lekarz w Anglii
Wysłane przez: Anka (---.t-mobile.co.uk)
Data: 11 gru 2007 - 11:40:59

witam wszystkich!
juz pare razy pisalam na tym forum. mam 24 lata,na luszczyce choruje 12.polowe zycia. kiedys bylo duzo gorzej,teraz nadal mam na calym ciele,ale juz mniej niz kiedys. lekarze w polsce leczyli mnie tylko sterydami,wiec w koncu poprzestalam na solarium i balsamach natluszczajacych. od niedawna jestem w anglii, i pare dni temu odwiedzilam tutaj dermatologa. zobaczyl leki ktorymi sie smarowalam<stosowalam sterydy na male plamki na twarzy i na glowe> i powiedzial ze oni juz od dawna nie stosuja sterydow.potem obejrzal moja skore.stwierdzil ze mam strasznie mocno i... dziwil sie czemu chorujac tak dlugo nie zrobilam nic zeby sie z tego wyleczyc! nie wierzylam wlasnym uszom,bo w polsce kazdy lekarz z gory zakladal ze luszczyca jest nieuleczalna!zapisal mi masci-nie sterydy-i za 2 miesiace mam znow przyjsc do niego.
co wy o tym myslicie?? jest szansa na wyleczenie sie? ja do tej pory w to nie wierzylam,ale teraz mam jakas mala nadzieje...
piszcie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: Zafascynowany (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 gru 2007 - 14:33:41

Anglia to piękny kraj, można powiedzieć raj. Przyjazny dla Polaków, historia naszych stosunków to piękne karty wzajemnej pomocy, wielokrotne interwencje wojsk brytyjskich w obronie naszych interesów na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polacy otrzymują w Anglii wspaniałe posady kierowników, dyrektorów. Określenie - ,,Tania siła robocza" - zdecydowanie nie dotyczy nas, bo do Anglii wyjeżdżają sami zdolni intelektualiści. Na pytanie o stosunek do Polaków Anglicy wypowiadają się w samych superlatywach, kochają nas i szanują. Wspaniała pogoda to tylko dopełnienie tego przeuroczego obrazu, parasol jest przedmiotem nie znanym mieszkańcom wysp prawie w ogóle. ,,Kropką nad i" jest jednakowoż medycyna brytyjska stojąca na niezwykle wysokim poziomie, lekarze są bardzo mądrzy, leczą większość nieuleczalnych chorób, też łuszczycę, w przeciwieństwie do tych konowałów z Polski. Są zdziwieni, że pacjenci w Polsce chorują na łuszczycę przewlekle i nikt z polskich lekarzy nie chce im zaproponować prawdziwego leczenia. Łza się w oku kręci. Na szczęście są jeszcze nienaiwni Polacy, którzy dostrzegają miałkość polskiej medycyny, która jest zupełnie inna od tej zachodniej. Wszystko jest spowodowane tym, że w Polsce nie ma dostępu do literatury światowej, nawet nie ma prawie internetu, więc lekarze w Polsce nie wiedzą zupełnie jak się diagnozuje i leczy nieuleczalne, genetycznie uwarunkowane choroby. Całe szczęście, że są jeszcze młode, doświadczone osoby w Polsce, które dostrzegają ten problem i nam, starym zgredom, wytłumaczą jak w Anglii leczą łuszczycę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: realistka (---.t-mobile.co.uk)
Data: 11 gru 2007 - 15:51:35

no to jakie sa te motody leczenia w Anglii? moze wszystkich oswiecisz?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: aa90 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 gru 2007 - 16:50:10

Też jestem chory na tą ł.i proszę jeśli wiecie jak to usunąć z ciała to proszę o pomoc.Będę bardzo wdzięczny i zobowiązany

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: oliffka (83.100.207.---)
Data: 13 gru 2007 - 12:48:11

a powiedz mi tylko jak dostac sie w UK do dermatologa.. nie mam swojego GP a zgubilam poszaport.. Sa moze jacyc prywatni i jak ich szukac.
Prosze o odpowiedz.. ja poprzestalam na tym ze poszlam do apetki i farmaceuci polecali mi exorex.. ale nie wiem bo ja wcale duzo tego nie mam tylko 3 male plamki na lydce, no ale obawiam sie ze wszystko moze sie zdarzyc.
Tak swoja droga bylo gorzej ale smaruje sie codziennie oliwka johnosona w zelu po kapieli.. i naprawde pomaga
buziaki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: Anka (---.t-mobile.co.uk)
Data: 14 gru 2007 - 08:49:57

ja mam swojego lekarza,ale akurat go nie bylo,a mi pilnie zalezalo na wizycie u jakiegos lekarza.wiec tego samego dnia bylam umowiona na wizyte.i ten lekarz dal mi skierowanie do dermatologa.o paszport nikt mnie nie pytal.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: bruno (---.bulldogdsl.com)
Data: 15 gru 2007 - 23:27:56

w uk nawet prywatnie aby dostas sie do specjalisty potrzebujesz skierowanie od GP.
Na pewno GP nie wysle cie do dermatologa-wiec o tym zapomnij.
Ja do rejestracji w prztychodni paszportu nie potrzebowalem tylko potwierdzenie adresu, ale moze u ciebie jest inaczej.
Poza tym chyba to nie problem wyrobic sobie nowy paszport?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: mxxxx (---.as13285.net)
Data: 25 lut 2012 - 14:04:08

Takich bzdur to już dawno nie czytałam!!! anglicy zafascynowani Polakami??ha ha...jest rasizm i dyskryminacja. Polacy to pijacy i ćpuni a kobiety tylko potrafią rodzic dzieci dla benefitów. Mieszkam w UK dwa lata i właśnie to sądzą o Polakach Anglicy! a lekarze-beznadziejni. Na wszytsko paracetamol!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: alisha (---.as13285.net)
Data: 30 lip 2012 - 13:27:22

całkowicie zgadzam sie z Toba

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: Karolian (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2013 - 23:34:36

Przeciez to był sarkazm...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: lekarz w Anglii
Wysłane przez: nefelly (---.bb.sky.com)
Data: 21 mar 2013 - 00:35:44

Karolian, nie każdy jest na tyle bystry by to wychwycić smiling smiley

btw genialny ten postsmiling smiley idealnie odzwierciedla tutejsze warunki, gratki Zafascynowanytongue sticking out smiley

też muszę się w końcu do dermatologa tu wybrać. pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.