Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 28 lut 2005 - 08:56:38

U mnie powoli do przodu.
Z diety nie moge na razie skorzystac. Za duzo stresu itp.,wiec niektorych uzywek nie dam rady teraz odstawic.
Co do BSM jeszcze sie zastanawiam winking smiley
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 28 lut 2005 - 11:50:23

Witaj
mam kilka pytań dotyczących metody B.S.M.
kupiłam książke i przeczytałam ja dokładnie,ale nie rozumiem pewnej rzeczy.chodzi o kontakt z innymi.czy mozesz mi opisac jak stosowalas sie do tego wymogu?brak kontaktu z innymi to bardzo ogolnikowe.czy mozesz mi napisac cos wiecej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 28 lut 2005 - 11:52:09

jak długo stosowałas ta metode,az udalo sie Tobie wyleczyc?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 28 lut 2005 - 13:51:07

czy możesz mi powiedziec, jak mam rozumiec brak kontaktu z innymi?czy nie moge sie do nikogo przytulac...itp.?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.kapuscinska.sdi.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2005 - 14:33:23

odpowiadam na temat "kontakt"
podczas wykonywania zabiegu, w tym czasie, kiedy trzymasz rękę na swojej głowie, nie możesz dotykać jednocześnie innej osoby czy zwierzęcia (myślę, że chodzi tu o niezakłócenie "przepływu leczniczego działania"winking smiley. Tak samo postępuje się, jeżeli leczysz inna osobę, to też nie możęsz podczas tego zabiegu jej dotykać inna częścią ciała jak tylko tą ręką. Ponadto do czasu wyleczenia trzeba spać samemu, ale to nie znaczy, że nie można sie do siebie przytulać, bo to robi sie przed rzeczywistym spaniem.
U mnie objawy łuszczycy ustąpiły w ciągu 2 miesięcy, po 2 tygodniach już było widać, że krosty zmieniają kolor - sinieją i bledną.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2005 - 17:54:03

Witam: chciałabym sie dowiedziec czegos na temat tej metody...mam łuszczyce na głowie od 7lat i miejscowo drobne plamki na ciele-bartdzo prosze o informacje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.kapuscinska.sdi.tpnet.pl)
Data: 01 mar 2005 - 07:35:49

Marta, jest to metoda polegająca na przykładaniu dłoni do głowy w ściśle określomy sposób. Promieniowanie, które wydziela nasze cialo, potrafi je też uleczyć z wielu chorób, działając na określone miejsca w mózgu odpowiedzialne za dany narząd, który akurat może być chory. Więcej znajdziesz w internecie lub w książce. Przeczytaj wcześniejsze wypowiedzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.kapuscinska.sdi.tpnet.pl)
Data: 01 mar 2005 - 07:46:19

http://www.samoleczeniebsm.pl/forum_pl.htm, tu możecie zadawać pytania

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: leszek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 mar 2005 - 19:58:20

Proszę przeslij mi na mój adres E-MILA co i jak i gdzie mogę czegość się na temat BSB DOWIEDZIEĆ zależy mi bardzo na tym.

Pozdrawiam
Leszek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Maryla (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 mar 2005 - 14:41:12

Czesc
Na czym polega ta metoda chętnie skorzystam.Napisz cos wiecej na ten temat Dzieki Pozdrawiam Maryla

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 mar 2005 - 14:55:23

Hej wam.Moja mama kupila mi ta ksiazke razem z plyta CD.Jak skoncze naswietlania to wezme sie za studiowanie tej ksiazki.ZObaczymy jakie beda tego efekty i czyrzeczywiscie to pomaga.Jak cos to bede informowac co i jak.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: JACEK (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 mar 2005 - 22:41:23

CZESC MAM NA IMIE JACEK OD OK 7 ROKU ŻYCIA MAM CHOROBE NA KTÓRĄ ŻADEN LEKARZ NIC NIE MOŻE PORADZĆ A MAM JUŻ 19..CHCIAŁEM SIE COŚ DOWIEDZIEC O TYM SPOSOBIE,CZY NA RYBIĄ ŁUSKE TEŻ TA METODA ZADZIAŁA.ODPISZ.POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.kapuscinska.sdi.tpnet.pl)
Data: 03 mar 2005 - 08:03:30

cześć Jacek, w opisywanej książce na końcu jest spis chorób, na które BSM pomaga. Jest to spis jeszcze uzupełniany, bo na przykład nie ma w nim bielactwa nabytego, a bielactwo tez mi schodziło wraz z leczeniem łuszczycy. Na bielactwo też nie mają lekarze sposobów na wyleczenie. Ja na twoim miejscu przeprowadziłabym leczenie BSM (przeczytaj poprzednie zapiski) w taki sposób jak podałam wcześniej i leczyłam łuszczycę. Myślę, że będzie to też skuteczne na twoją chorobę, ale trzeba zastosować się do wszystkich książkowych regół, bo to jest warunkiem osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Bez takiego restrykcyjnego postanowienia za BSM nie ma się co zabierac, bo można się tylko zniechęcić. Bo to jest tak jak z odchudzającym się: przez cały dzień nie je, a wieczorem zjada sobie ciastko z kremem - no i z odchudzania nici. Tak jest też z leczeniem BSM, tylko rygorystyczne zastosowanie wszystkich reguł przynosi efekt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: NN (---.arcor-ip.net)
Data: 03 mar 2005 - 11:03:17

NARESZCIE ODPOWIEDNIA RADA -A O MEDYCYNIE WSCHODU NIKT NIE MOZE ZA WIELE WIEDZIEC WTAJEMNICZENI ULECZAJA WSZYSTKIE CHOROBY NAWET AIDS I RAKA ZNAM OSOBISCIE CHINSKIEGO "MEDYKA" KTORY AKUPUNKTURA ZIOLAMI I ODPOWIEDNIMI MASAZAMI LECZYL LUDZI; W POLSCE MOWIA O NICH .... DO PEWNYCH DZIALAN TRZEBA POPROSTU DOROSNAC A NA PRZEPLACANIE ZA MASCI NIE KAZDEGO STAC W GRUNCIE RZECZY KTO ZNA NAPRAWDE DOBREGO LEKARZA DO CHOROB SKORY??
PRAWDA TEZ JEST ZE WSZYSTKO ZALEZY OD NASZEJ PSYCHIKI WIEC RADZE ZACZAC OD SAMOREALIZACJI..
POZDRAWIAM WSZYSTKICH SERDECZNIE-
NN


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 03 mar 2005 - 11:45:13

od dwóch dni stosuje metode BSM i jest mi troszke trudno wytrzymac bez stosowania lekow.boje sie,ze moze mi sie pogorszyc.na poczatku bylo mi trudno wytrzymac z trzymaniem reki w wymaganej pozycji ale jest juz oki.stosuje sie do wszystkich polecen z ksiazki.narazie uplynal zakrotki czas aby moc powiedziec czy sa jakies rezultaty.sadze,ze za ok.tydzien bede wiedziala juz cos wiecej.mam nadzieje,ze przyniesie to pozytywne rezultaty,dlatego prosze trzymajcie za mnie mocno kciuki.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.kapuscinska.sdi.tpnet.pl)
Data: 04 mar 2005 - 10:36:54

Aniu, trzymaj sie, efekty przyjdą po jakimś czasie, ale najważniejsze abyś rękę trzymała dokładnie w danym miejscu i aby cała przylegała do głowy, kciuk odsunięty. Łokiec sobie podeprzyj poduszką, aby ręka nie drętwiała. Pisz o wynikach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Ania23 (212.160.172.---)
Data: 04 mar 2005 - 12:49:59

Witaj
Mam pytanie.czy mogę kąpać sie w solance?czy orientujesz sie moze czy to jest zabronione?
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.kapuscinska.sdi.tpnet.pl)
Data: 04 mar 2005 - 14:49:04

Aniu, zapytaj najlepiej o to autora książki, wyśli do niego maila. On ma większe doświadczenie w tym temacie. Adres do niego podałam wcześniej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: RENATA (---.icpnet.pl)
Data: 04 mar 2005 - 15:33:10

czesc mam łuszczyce od 14 lat zadne maści nie pomagają jeśli masz coś comoże mi pomóc to proszę daj mi znać z góry dziękuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Grazyna (80.51.186.---)
Data: 04 mar 2005 - 15:41:14

Witaj Joasiu:-)
Mam juz dosyc tej choroby. Powiedz prosze co to za metoda BSB (nie słyszalam o tym).
Pozdrawiam
Grazyna


Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.