Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 kwi 2005 - 13:18:17

jedrek, dzięki za życzenia, ale nie pamiętam, co mi doradzałeś, w wypowiedziach nie mogę ciebie odszukać, może to było w innym temacie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mistrzu (213.78.59.---)
Data: 16 kwi 2005 - 19:52:47

no dobra, macam sie raczkami po glowce w pozycji 2 i 5 juz pare dni i powiem szczerze, ze na rezultaty jeszcze za wczesnie.Pozyjemy-zobaczymy. Od dzisiaj tez zaczynam chodzic na solarium i troszke sie bede glodzil od jutrawinking smiley

Szkoda, ze rodzaj pracy nie pozwala mi na stosowanie BSM w regolarnych odstepach czasowych no ale coz?przeciez sie nie rozplacze no, nie?smiling smiley

Tak na marginesie tylko wspomne,ze zalaczony film DVD jest przekomicznysmiling smiley
Przypominaja mi sie jakies takie klimaty znachorsko amatorskie ale powiem wam jeszcze, ze nawet gdybym mial chodzic po Maczupikczu w stroju Baltazara Gabki, to i tak bym to zrobil zeby pozbyc sie luszczycysmiling smiley

Ps. nie stresujcie sie i myslcie pozytywnie. Co do wiary...chodzi tu o wlasne indywidualne nastawienie. Nie zdrowaski do pani bozi itp! Wiara we wlasne sily i w wyleczenie niewyleczalnego. Nic nam nie pomoze ciagle dolowanie i niepotrzebne rozkminianie! Stay cool man!

dzis sie trzeba wyluzowac
ide wiec na popijawe
pewnie bede palil trawe?
moze zasne gdzies w kaciku?
wiem, ze w glowie fiku minu
ale co ma robic czlowiek
gdy mu sen wciaz spedza z powiek
pewna szmata, ladacznica
pierdzielona ta luszczyca! hehehe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 kwi 2005 - 21:19:41

Mistrzu, ja też trzymam łapki na głowie od 4 dni. jak na razie nawet nie oczekuję efektów, ale zerkm raz po raz. Podoba mi się twoje poczucie humoru, jest troche podobne do mojego. Jesteś chyba imprezowy gość...?
Nie zapominaj jenak o tym, że C2H5OH jest jak na razie zabronione... a szkoda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2005 - 00:01:44

No to ja juz nie rozumiem.Nadal stosujesz ta metode?Po co skoro sie juz wyleczylas???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Grazyna (80.51.186.---)
Data: 17 kwi 2005 - 19:14:40

Do Agaty
Poczytaj sobie forum Jamy to dobrze zrozumiesz czemu Ona znow sie leczy. Widocznie czytasz za malo.Powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 kwi 2005 - 21:04:55

Mistrzu, jeżeli chodzi o naświetlania na solarium, to mam wrażenie że podczas leczenia metodą BSM są one zabronione. Sprawdź w książeczce na 25 stronie 5 wiersz od góry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mistrzu (213.78.59.---)
Data: 18 kwi 2005 - 00:31:12

Jomeczko najdrozsza!
Staram sie przede wszystkim pozytywnie nastawiac. Mysle,ze solarium nie jest leczeniem innego typu czy czyms w podobnym temacie. Skore trzeba odslaniac, wysuszac i jak najbardziej wystawiac na slonce, swierze powietrze. Mysle,ze skoro odstawilem wszystkie masci i leki, solarium mi nie zaszkodzi. Zobaczymy..winking smiley
Ganja czy jak wolisz C2H5OH jest niczym innym jak pewna swoista (i tu padnie mocne slowo) filozofia dla niektorych osob.

,,Pozwolcie Nam agresje leczyc ziolami...nie nazywajcie lekow narkotykami...,,
kasta
Ludziom trudno jest pojac niektore sprawy i niektore,,klimaty,, sa z gory skazywane na zaszuflatkowanie.(Nie bede sie rozwodzil na ten temat ale dodam tylko, ze kisiel czy mleko w proszku tez ma pelno E312, E654 i innych syfow.Zjadajac zle przyzadzone mieso czy jakas nieswieza potrawe nie tylko trujemy organizm ale i chartujemy go! )
Mam na mysli tzw.palenie dla doroslych. Nie chowam sie z kolegami za smietnikiem i nie opalam lufki,nie kradne mamusi z portwela na skreta i nie ekscytuje sie ,,dzizus! ale sie wczoraj ujaralem!,, To nie o to chodzi. Arabowie maja swoja Szisze, Hindusi jakies kadzidelka to dlaczego od razu skreslac mi podobnych osobnikow?smiling smiley
Jestem nerwowym przedstawicielem plci brzydkiej, mam stresujaca prace, nadwyzki testosteronu i luszczycewinking smiley Wole zapalic niz popic.
Trzymam kciuki za twoja walke z bielactwem Jomeczko i wydaje mi sie deczko, ze se rade dasz dzieweczkowinking smiley a co! winking smiley

ps.pamietajcie o usmiechaniu sie ludziska!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mistrzu (213.78.59.---)
Data: 18 kwi 2005 - 00:39:02

a czy jestem imprezowy? jak mam na cos ochote to to robiewinking smiley w miare mozliwosci oczywiscie.) szkoda,ze w Polsce jest zabronione palenie lisci...mam na to swoja teorie ale nie bede sie zaglebial..ciesze sie, ze mieszkam w kraju, w ktorym, mimo ze jest TO zabronione, wladze patrza na tak zwanych palaczy(nie mylic z dealerami) z przymrozeniem okczkowwinking smiley.
ps. no uciekam juz bo musze pomacac sie po glowce w pozycji 5 a pozniej 2 hahaha!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2005 - 08:32:33

Mistrzu,w małych ilościach nawet arszenik nas nie zatruje, a dobre
jedzenie, jeżeli przesadzimy z ilością, jest juz trucizną dla naszego organizmu. Każdy z nas wie, czy przesadza w czymś, czy nie. Jeżeli chodzi o naświetlanie, to może masz i rację, ale tylko może... ja tylko "zacytowałam" fragment z książeczki.
Ale oczywiście może będziesz tym pierwszym pionierem, który nam wszystkim powie, że "mimo tego że sie naświetllałem w solarium, metoda pomaga". Niepotrzebnie jesteś taki drażliwy, nie chciałam cię moimi słowami w niczym urazić. Po prostu lubię trochę pożartować, ale widzę, że czasami moje żarty są odebrane jako niezamierzony przytyk. Skoro tak jest, chyba zrobię się tylko pokornym "czytaczem" na forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mistrzu (213.78.59.---)
Data: 18 kwi 2005 - 19:44:06

ej no nie przesadzaj! i kto tu jest drazliwysmiling smiley)) ide cos oszamac bo padam z nog. nie chce zapeszac ale...cos tak jakby mi przygasa...nie wiem czy to BSM czy solarium
ps. dupsko mnie piecze bo nigdy nie widzialo sloncawinking smiley)))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 kwi 2005 - 21:08:10

idź szamać i posmaruj sie z tyłu maślanką, a z tym przygasaniem, to jeszcze zrobisz wielkie oczy - tak sądzę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mistrzu (213.78.59.---)
Data: 19 kwi 2005 - 20:19:11

http//info.onet.pl/1224616,0,0,10,itemsp.html
zobacz tego linka i powiedz czy cos o tym slyszalas.
u mnie dziwnie, pojawily sie biale luski i lnieje...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2005 - 20:55:27

zobaczyłam tego linka, ale nic właściwie z niego nie wynika, nie podaja właściwie żadnych szczegółów. Ja nic na ten temat nie wiem. To twoje linienie, to może początek wyleczenia?...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 10:30:09

Ten link to nic innego jak tylko tania reklama...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 11:03:30

też tak myślę, że to tania reklama, albo może jakieś czary???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 11:18:46

W czary przestalem wierzyc jak skonczylem 9lat... winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: kasia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 18:33:01

czy mogłabyś powiedziec mi cos o tej metodzie bsb>????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 18:56:49

wlasnie. powiedz joma cos o tej metodzie... tez jestew ciekaw co to takiego,a nikt mi nie chce odpowiedziec. hihihhi

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magda (---.pool8255.interbusiness.it)
Data: 20 kwi 2005 - 20:54:27

czytam to co piszecie...i plakac mi sie chce...jestem zrozpaczona....jakies 2 dni temu pojawily sie na moim ciele plamko..a teraz grudki..niektore nawet bolesna..wiem,ze to luszczyca..moj ojciec ja ma...wlasciwie czekalam na nia...nienawidze swojego ciala....jak bede zyc?jestem kobieta...jak mam znosic spojrzenia ciekawskich?chyba sie tylko zabic....pozdrawiam Was...wydaje mi sie,ze tak spokojnie o tym piszecie...a mi sie swiat awalil na glowe....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 kwi 2005 - 21:38:35

magda, nie załamuj sie tak od razu po dwóch krostkach. Gdyby ludzie chorzy tak myśleli , jak ty myślisz, to byłoby nas o połowę mniej do chleba.
Poza tym myślę, że to nie łuszcyca, skąd masz pewność że to ona?
Łuszczyce rozpoznajemy po tym, że jak zdrapiesz krostkę, to pojawiają się pod nią małe punkciki krwi, jakby skóra była pokłuta igłą i z tych ranek punktowo wypływa krew. A nawet jeżeli to łuszczyca, to może sama ją swoim podswiadomym rozmyślaniem przywołałaś (podobno nasza podświadomość ma niesłychany wpływ na nasze zdrowie, nie wywołujmy u siebie chiorób, wmawiajmy sobie, że jesteśmy zupełnie zdrowi). Musisz więc teraz to odkręcić w drugą stronę. Nie zapominaj też o tym, że jest jest jeszcze BSM, o którym wcześniej wiele juz pisaliśmy - poczytaj sobie i weź sie w garść. Ja jakbym bała sie spojrzeń ciekawskich, to myusiałabym chyba mieć z kilkadziesiąt żyć. A nadal chodzę, chociaż przyznam się, że też wolałabym nie mieć tego bielactwa, a mam je też na twarzy. I co, jakoś żyję, a nawet sie podobam facetom. Pamietaj, że takich jak ty są tysiące i nie jęczą, tylko próbują sobie radzić jak umieją. Trzymaj się i na początek zrób post warzywno-owocowy dr Ewy Dąbrowskiej przez 6 tygodni aby oczyścic organizm (może już podczas tego postu znikną ci te krostki - polecam go wszystkim). Potem zasil szeregi BSM-owców, jeżeli oczywiście nie chcesz tylko płakać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.