Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...8384858687888990919293...->|-->
Bieżąca strona: 88 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 lip 2009 - 07:02:42

Ale, jak się dobrze wczytasz w treść książki to czubek czuciowy znajdziesz. Ja te książkę czytałam już 1000 razy.
Podczas leczenia BSM maści i wszystkie laki trzeba niestety odstawić.
Czasami wystąpi pogorszenie choroby, ale nie musi. U mnie była tylko poprawa aż do całkowitego wyleczenia (zaleczenia, jak niektórzy wolą).
Najważniejsze jest znalezienie dobrze tych punktów na dłoni i głowie i poitem dobre trzymanie pozycji. W tym przypadku V i II.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Pietro (---.acn.waw.pl)
Data: 08 lip 2009 - 11:07:05

Mida, jak czytam co piszesz to od razu przypomina mi się moja sytuacja. Też na początku schodziło. Właściwie już po 2 tygodniach były widoczne rezultaty: z prawego łokcia zeszło mi jakieś 50%, z drugiego 25%. Nawet fotki sobie robiłem smiling smiley Byłem zachwycony, chwaliłem metodę wszystkim wokół, pożyczałem książkę i płytę. No ale po jakichś dwóch miesiącach metoda przestała działać. Jak u Ciebie. Też myślałem, że może to dieta, może brak witamin, minerałów czy cokolwiek innego, pisałem nawet do Lewandowskiego, ale nikt i nic nie było w stanie pomóc. Wytrwałem jeszcze parę miesięcy, czyli łącznie jakieś pół roku, jednak efekty były tylko na samym początku. Nie mam pojęcia dlaczego. Najprawdopodobniej za mało jeszcze wiemy o BSM. Cisną mi się na klawiaturę różne obrazowe porównania - wyobraźcie sobie buszmenów, którzy znajdują boomboksa. Najbystrzejszy zaczyna coś przyciskać na chybił trafił (pozycja II + V, hahaha) i muzyka gra. Pokazuje innemu, tamten próbuje i też mu działa. Jednak już trzeciemu ręka się omsknie i nic nie gra. Czwarty przypadkiem ściszy do zera i też dupa. Piątemu z kolei wyładują się baterie itede, itepe. I tak to chyba jest z tym BSM. Dlatego od jakichś dwóch miesięcy stosuję Melkfett i działa rewelacyjnie. Zeszło mi już ponad 2/3!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 lip 2009 - 12:34:13

no tak...sama nie wiem, dlaczego tak się dzieje...sad smiley
na szczęście to nie jest regułą, jak we wszystkim
szkoda także tego, że nikt nie podejmuje się przebadania tej metody, może wyszłoby dlaczego u jednych działa tak a u innych inaczej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mida (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lip 2009 - 11:05:05

Pietro!

Co to jest ten Melkfet?
Masz racje, moze wiemy na ten temat za malo, poza tym mam stare wydanie ksiazki i jest ono troche chaotycznie napisane, mozliwe ze przeoczylam jakis szczegol. Niedlugo kupie najnowsz wydanie i porownam. Z tym, ze w moim przypadku, jest tak jak pisalam, podejrzewam, ze mam zbyt slaba silna wole. Co prawda calkowicie odsunelam kawe, herbate i alkohol ale slodyczy, ktore zawsze mi szkodzily nie jestem w stanie wyelimiowac!(sad smiley
BSM chyba powinno sie stosowac lacznie z odrzuceniem wszystkich szkodzacych nam czynnikow. Wtedy efekty bylyby lepsze.
Tak wiec bede wdzieczna jesli napiszesz co to jest MALKFET.
Pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: maja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2009 - 00:28:59

czytam,czytam, oglądam polecane stronki www i wychodzę z założenia że jest to najzwyczajniejszy PIC NA WODĘ, reklama krótko mówiąc, Joma najprawdpopodobniej nie ma przyjaciółki "Ł", żadne dotykanie punktów, ani autosugestia nie jest w stanie wyleczyc choroby dziedzicznej nieuleczalnej, zaleczyc-owszem, ale na krótkim stadium, i to w warunkach doskonałych, bez stresu, pełny LIGHT, iestety, w czasach w jakich żyjemy bardzo żadko omu to się udaje!
Wiem JOMA że mnie skrytykujesz, ale proszę zaprzestań pieprzenia o metodzie BSM i nie rób ludziom ani nadziei ani wody w mózgu!
sorki i pozdrawiam , z uszanowaniem!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: maja (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2009 - 06:39:41

maja, masz całkowitą rację!

Mam już tego dość! Spadam...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2009 - 06:40:47

wcześniejszy wpis był mój, pomyłka w nicku....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: korn (---.infocoig.pl)
Data: 10 lip 2009 - 10:00:03

A co wam Joma przeszkadza ? smiling smiley Nie chcesz tego czytac - nie czytaj. Ja tez nie stosuje tej metody ale jakos lubie poczytac czy komus pomaga czy nie. Moze sam sie kiedys skusze i sprobuje w jakis miesiac sie w to pobawic . Wyrzucając kogos z forum jestescie nienormalni smiling smiley Joma nie przejmuj się.. jak dla mnie mozesz pisac dalej i odpowiadac na pytania o tej metodzie smiling smiley Pozdrawiam Ciesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: hannah (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2009 - 13:48:59

droga maju!
otoz jak nie wiesz to Ty nie pieprz glupot, nie sprobowalas to sie nie udzielaj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Małgorzata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lip 2009 - 17:10:10

Witam Cie.Stosuje ta metode bsm 20 dni. Jak dlugo jeszcze i czy to jest autentycznie skuteczne,bardzo Cie prosze napisz cos wiecej, bede Ci bardzo wdzieczna.Pozdrawiam serdecznie i prosze o odpowiedz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 22 lip 2009 - 07:16:53

Do Midy! Poczytaj sobie posty z Malkfettem w tytule i wszystko bądziesz wiedziała. Ten post jest o innej metodzie, więc nie zaśmiecajmy forum. Pozdrowienia dla Jomy i wszystkich wytrwałych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 lip 2009 - 12:39:54

Małgorzata napisz do mnie na maila. Tu nie będę już chyba pisać. Jest to dla niektórych denerwujące smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ramoniara (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 wrz 2009 - 07:08:34

Setki wpisów,a komu pomogło bsm na łuszczycę?Tylko Jomie.Prosiłam o radę,co robić na to swędzenie w czasie stosowania tej cudownej metody(bo ten,kto to ma,to wie,co to znaczy),Joma napisała,żeby kąpiele w krochmalu robić.Powieki,owłosiona głowa-macie pojęcie?Smarowanie oliwką.Leki-nie,kremy-nie,ależ tak byle nie sterydy,woda utleniona,próbował ktoś może wodę święconą pić i nią smarować.Komu jeszcze bsm pomogło? Na forum wrze od różnych pomówień,pomysłow,rad,pytań,NIE WIDZĘ natomiast INNYCH WYLECZONYCH OPRÓCZ JOMY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 15 wrz 2009 - 18:27:22

czy ktos moglby zeskanowac z ksiazki Bsm pozycje nr 2 , jeszcze nie mam ksiazki a interesuje mnie jak dokladnie trzymac łapki czy to pomaga jak ktos moze to prosze wpisac maila to odpisze pozdrawiam zwolennikow metody

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: korsak (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 gru 2009 - 11:03:56

Oryginalny tekst Eugeniusza Uchnasta jest wklepany pod metodaBSM.pl. Tam są wszystkie pozycje i trochę należałoby poczytać...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hashimoto a BSM
Wysłane przez: crazyy (---.cable.wsm.wielun.pl)
Data: 02 lut 2010 - 18:20:01

Witam,

Na mnie bsm nie ma chyba żadnego pozytywnego wpływu, właśnie przed chwilą się o tym przekonałam..
Nic sie nie poprawiło jeśli chodzi o stan tarczycy a raczej pogorszyło, bo tarczyca dalej się zmniejszyła. W tej chwili ma objętość 5,25ml (ale nadal funkcjonuje) a rok temu jeszcze miała 6,7ml. Muszę tu wspomnieć o terapi przeciwirusowej interferonem, która mogła być przyczyną pogorszenia.

Podczas leczenia bsm często zdarzało się pić alkohol, ale nigdy nie piłam stosując razem metode, tylko robiłam dzień przerwy. Myslałam ze mimo to beda jakies pozytywne sutki metody, bo kilka osób pisało, że pomimo picia metoda również działała. Podczas zabiegów czuje wyrażny ból w okolicach tarczycy więc po tym byłam pewna że działa ale jednak chyba się myliłam. Może nie powinnam pić wogóle, nie wiem...

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hashimoto a BSM
Wysłane przez: crazyy (---.cable.wsm.wielun.pl)
Data: 02 lut 2010 - 18:30:26

Zapomniałam dodac, że większość czasu leczenia metodą bsm stosowałam raczej niepoprawnie pozycje nr V poniewaz rece skierowane były bardziej do tyłu, niż do przodu i nie odczuwałam przy tym zadnych reakcji leczniczych.
Teraz gdy skorygowałam pozycje na raczej poprawny układ dłoni odczuwam wyraźny ból w gardle, w okolicach tarczycy, podczas leczenia, jak i również po jego zakończeniu.
Obiecałam sobie że przestane pić alkohol i za dwa miesiące zrobie kolejne USG jak się poprawi to postaram się wyleczyć tarczyce do końca.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Metoda BSM.
Wysłane przez: JANEK. (195.116.41.---)
Data: 19 lut 2010 - 11:05:25

witam. Czytam wasze wypowiedzi na temat BSM.przejżałem inne fora.okazuje sie że nikt nienapisał w jaki sposób leczy sie sam w domu, metodą BSM.?????. CZTAŁEM JEDNĄ WYPOWIEDZ TYLKO TYKE GOSTEK PISZE ŻE PRZYKŁADA RĘKE DO GŁOWY NAWET NA 60 MINUT DZIENNIE. PISZCIE W JAKI SPOSÓB PRZYKŁADACIE RECE DO GŁOWY.? CZY PRZYKŁADACIE JEDNĄ RĘKE CZY DWIE I W JAKIM KIERUNKU SĄ SKIEROWANE PALCE I NA JAKIEJ PÓŁKULI SIE PRZYKŁADA DŁONIE. NAPISZCIE DO WSZYSTKICH O WŁAŚNIE TAKICH SPOSTRZEŻENIACH????? A DOTEGO DOPIERO DODAJCIE TO CZY WAM POMOGŁO I NA JAKIE SCHORZENIE. POZDRAWIAM DZIĘKUJE JANEK.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: sterling79 (---.tktelekom.pl)
Data: 22 mar 2010 - 00:48:07

Witam braci i siostry, mam 31 i choruję od 10m lat.Chętnie spróbuję tej metody i będę informował na bieżąco o wynikach jeżeli ktoś mi dokładnie wytłumaczy pozycje i układ rąk. Mam zmiany na całym ciele łącznie z płytkami paznokci, dermovate jest ok ale skórę "wypala" niestety jak zauważyliście. Mój numer gg 18268677 proszę o opis czy skan układu oraz zapraszam do dyskusji. Pozdrawiam !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: sterling79 (---.tktelekom.pl)
Data: 22 mar 2010 - 00:56:58

Może ktoś z was wrzuci na YOU TUBE filmik instruktażowy? było by miło i każdy mógłby spróbować. Z Góry dziękuję!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...8384858687888990919293...->|-->
Bieżąca strona: 88 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.