Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...8687888990919293949596...->|-->
Bieżąca strona: 91 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2011 - 16:11:53

dziękuję Jomo. Na pewno zrobię zdjęcia. Książeczkę już zamówiłam, będzie w tym tygodniu smiling smiley leki już odstawiłam. dla zainteresowanych: napisałam maila do Pana Lewandowskiego opisując skrócony przebieg mojej choroby i zapytałam czy można się opalać na słońcu i w solarium podczas stosowania metody bsm i czy można kąpać się w soli bocheńskiej (mi np bardzo te kąpiele pomagają). odpisał tylko: "To można".

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: crazyy (---.cable.wsm.wielun.pl)
Data: 26 kwi 2011 - 23:46:04

Dzięki Jomo za odpowiedź smiling smiley
Pytałam Pana Lewandowskiego odnośnie mojego problemu, odpisał żeby dołożyć poz. I.

Mam dodaktowo pytanie związane z postem warzywno-owocowym Ewy Dąbrowskiej.
Chciałabym zastosować go przez najbliższe 3-4 tyg. żeby schudnąc troszke do wakacji i przy okazji oczyścić organizm. Czy taka dieta jest wskazana przy metodzie bsm? POdobno do przebudowy chorego organu potrzbne jest białko i teraz nie wiem czy dobrze zrobie stosując ten post. Mogłabyś coś sensownego doradzić mi w tej kwesti? smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 kwi 2011 - 10:49:13

crazzy, według mnie, to w trakcie leczenia BSM lepiej tego postu nie stosować, bo w nim białek nie ma. Szkoda by było, jakby ten post przeszkodził wyleczeniu...Moze tak, może nie, ale lepiej nie ryzykować. Poza tym stosowanie tego postu, wymaga także zapoznania sie z przeciwskazaniami do jego stosowania. Jest o tym w necie, albo w książce.

Albo post zastosuj przed leczeniem, albo w trakcie leczenia na schudniecie stosuj dietę 1000-1200 kcal, z przewaga chudego białka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 27 kwi 2011 - 12:39:33

Mam takie pytanko:gdzie jest medyczne potwierdzenie cytuje "wyleczenia łuszczycy" o innych chorobach nie wspomne poprzez metode BSM?
Z pewnoscia tak spektakularne osiagniecie na miare swiatowa nie pozostalo by bez echa w prasie,radio,TV...a tu cisza...żaden ze znanych mi autorytetow w dziedzinie Dermatologii takiego faktu nie potwierdza.Byc moze chodzi tu o zaleczenie obiawów,spowodowanie remisjii ....na jakis czas a nie o wyleczenie gdyż ŁUSZCZYCA JEST CHOROBA NIEULECZALNA I CO DO TEGO NIE MA WATPLIWOSCI.
Uwazam że mozna propagowac swoje formy walki z obiawami łuszczycy ale podajac fakty zgodne z prawda....piszac cyt:Wyleczyłam łuszczyce metoda BSM"...podaje sie nieprawde i ....oszukuje sie zdesperowanych ludzi.Nie twierdze ze komus nie pomogla ta metoda ale....w ZALECZENIU pewnych objawow a nie WYLECZENIU ŁYSZCZYCY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2011 - 11:15:11

szater, medycznym potwierdzeniem dla mnie samej jestem ja na przykład. Czy to wyleczenie, czy tylko zaleczenie, nie wiem i jest ta wiedza mi na tym etapie zupełnie niepotrzebna. Łuszczycy nie mam od 16 lat. Zdarzały mi się jednorazowe "wypryski" we włosach, rzadko. Likwidowałam to innymi sposobami. Pojawiały sie kiedy zbytnio swój organizm "eksploatowałam", imprezki, złe jedzenie, przemęczenie itp.
Potrzebne jest Ci na prawdę medyczne potwierdzenie? Poszukaj je sam na sobie, a jak się wyleczysz, to gwarantuje, że i tak Ci nikt w to nie uwierzy smiling smiley

Na pewno byłaby to fajna sprawa, aby takie potwierdzenie można było w prasie, mediach, pracach naukowych znaleźć. Ale takiego potwierdzenia nie ma. Nie wiem, jak jest z potwierdzeniem leczenia przy pomocy biorezonansu. To jest zupełnie taka sama zasada leczenia, tylko ze tam są używane kabelki, a tu dłonie.
Masz tu jakiś link na przykład http://www.wip.info.pl/jak-dzis-leczy-sie-borelioze/.
Pewnie wiele by się podobnych doniesień znalazło, nawet w medycynie konwencjonalnej. Poskacz trochę po necie, poszukaj cokolwiek o zastosowaniu fal elektromagnetycznych w leczeniu chorób.
Pytanie pozostaje jeszcze jedno: co rozumie się przez wyleczenie, chyba tylko to, ze się nie jest dalej chorym, no bo ja to tak rozumiem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2011 - 11:24:00

albo to

http://www.chirurgia.com.pl/lemed.php

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2011 - 11:27:24

no i jeszcze coś ciekawego na temat fal elektromagnetycznych, czyli bada sie ich wpływ na organizmy żywe i leczenie chorób.

http://www.elektroonline.pl/news/2431,Promieniowanie_elektromagnetyczne_telefonow_komorkowych_leczy_Alzheimera_i_poprawia_pamiec

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2011 - 11:27:24

no i jeszcze coś ciekawego na temat fal elektromagnetycznych, czyli bada sie ich wpływ na organizmy żywe i leczenie chorób.

http://www.elektroonline.pl/news/2431,Promieniowanie_elektromagnetyczne_telefonow_komorkowych_leczy_Alzheimera_i_poprawia_pamiec

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 28 kwi 2011 - 14:16:08

...nie interesuja mnie wyniki leczenia falami elektromagnetycznymi bo tam nikt nigdy nie oswiadczał ze wyleczy mnie z luszczycy.Biorezonansem leczono uzaleznienie od nikotyny,rozne schorzenia i....bez rezultatow-obiecywano zlote gory...dlatego bardzo ostroznie podchodze do wszelkiego rodzaju zapewnien o WYLECZENIU.Jezeli cos pojawia sie na skorze i znika w ciagu 2 tyg leczenia,nie pojawia sie wiekszy wysyp przez 16 lat TO TO NIE JEST ŁUSZCZYCA TYLKO JEDNA Z 300 ODMIAN PRZYŁUSZCZYC-CHOROB IMITUJĄCYCH ŁUSZCZYCE.
gdyby taka moc rzeczywiscie posiadala ta metoda to efekty byłyby glosne we wszelkich dostepnych mediach....wszak ludzi stosujacych ja od pokolen jest tysiące.Zajrzałam na stronke pana Lewandowskiego:przyznam szczerze,mało wiarygodna.Duzo megalomanstwa,suchych faktow bez potwierdzenia,tworczosc....watpliwej wartosci....takie to wszystko....malo prawdziwe.Samej metody nie neguje...cos w tym jest bo faktycznie nie zbadana jest sila podswiadomosci ale....nie szafujmy za bardzo okresleniami typu "WYLECZYC KOGOS"....wspomoc leczenie ...i owszem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2011 - 10:49:02

szater, ok nie ma co dyskutować.
Stronka P. Lewandowskiego tez mi się nie podoba. Łuszczycę miałam, a nie tam jakąś przyłuszczycę. Leczyłam się u profesora dermatologa i diagnozę zapewne dobrą postawił smiling smiley Papiery mam w klinice.
BSM z podświadomością nic wspólnego nie ma, to czysta biofizyka. Poczytaj sobie o tej metodzie, co na temat swojego odkrycia pisze sam Uchnast, czyli naukowiec.

http://www.metodabsm.pl/html/BSM.doc

Pozdrawiam i nie namawiam do stosowania BSM na siłe smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 kwi 2011 - 12:13:23

stosuję metodę bsm 2 dzień, krostki łuszczycowe złuszczyły mi się (nie wszystkie ale większość). za pierwszym razem odczuwałam pulsowanie na skórze głowy, później wszystko mnie swędziało. nie wiem czy to tak ma wyglądać. stosuję metodę II (tak zalecił mi Pan Lewandowski). nie wiem czy dobrze przykładam rękę. Jomo, proszę napisz swoją opinię. czy TY też tak miałaś? czy to możliwe, że już mogą być widoczne pierwsze efekty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 maj 2011 - 17:09:24

witaj magdaleno
oczywiście, ze efekty mogą być widoczne, u każdego jest inaczej. U mnie 11 dnia łuska odpadać zaczęła. Potem miałam pogorszenie ze swędzeniem, przez kilka dni, a potem znowu było lepiej i tak do wyleczenia, czyli trochę ponad miesiąc.
Jeżeli tylko stosowanie 2 pozycji wystarczy, to super. Ja stosowałam 5 i 2, jedna po drugiej. A dlaczego nie jesteś pewna, czy dobrze przykładasz rękę? Trzeba dobrzy wymierzyć sobie środek ręki, zrobić kropkę pisakiem. Potem znaleźć środek na czubku głowy, kropkę z ręki położyć na tym środku na czaszce i rękę przesunąć w kierunku ucha o 1,5 cm. Tak chyba to było.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 maj 2011 - 17:12:39

magdaleno, skoro masz takie reakcje: pulsowanie, swędzenie, leczenie, schodzenie łuski itp...to uważam, że rękę trzymasz we właściwym miejscusmiling smiley Pamiętaj, że trzymanie ręki we właściwym miejscu na głowie, jest bardzo ważne podczas leczenia ta metodą!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 maj 2011 - 22:45:16

zaczęło wyskakiwać mi więcej nowych krostek, skóra mnie potwornie swędzi. nie zawsze czuję pulsowanie skóry i właśnie dlatego boję się, że źle przykładam rękę. mam nadzieję, że wszystko idzie we właściwym kierunku już niedługo pozbędę się Ł na zawsze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 maj 2011 - 22:47:48

co do pozycji to Pan Lewandowski zalecił stosowanie pozycji II a jeśli nie przyniesie ona żadnego efektu przez 2 tygodnie to kazał dołożyć jeszcze pozycję V

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 maj 2011 - 09:21:09

no to stosuj, tak jak on to zalecił, ja takie swędzenie tez miałam i wysyp krost także, ale to minęło smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 maj 2011 - 09:43:11

Choć tej metody nie stosowałam ten wysyp krost wzięłabym za oczyszczanie organizmu przy każdym skutecznym leczeniu musi być trochę gorzej żeby mogło być lepiej a nie wszyscy to rozumieją

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: pioterek (---.globalconnect.pl)
Data: 02 maj 2011 - 13:24:33

Prodermina wróciła po wielu latach na polski rynek!

* Proderminum (Pix Lithanthracis) - surowiec do receptury aptecznej / 50 g - wytwórca: Zakład farmaceutyczny "Amara" Kraków

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 maj 2011 - 16:27:26

a czy słyszał ktoś może o kąpieli w płatkach owsianych? podobno taka kąpiel łagodzi swędzenie skóry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 maj 2011 - 17:57:31

Owszem na sąsiednich stronach łuszczycowych sporo na ten temat ja też stosowałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...8687888990919293949596...->|-->
Bieżąca strona: 91 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.