Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...89101112131415161718...->|-->
Bieżąca strona: 13 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2005 - 08:18:12

aby temat nie był nudny, to teraz z innej beczki. Czy stosowaliście już dogłębne oczyszczanie organizmu z toksyn, aby pobudzić sysyem immunologiczny do właściwej pracy? Ja proponuję przeprowadzenie u siebie 6 - tygodniowej głodówki - post warzywno-owocowy wg dr Ewy Dąbrowskiej ,jest też na ten temat książeczka ( w internecie też są informacje) , ale aż sie boje o książeczce wspominać, bo może znowu Jędrek mi zarzuci współpracę z tym razem panią Dabrowską...) Autorka wymienia, że łuszczycę też się leczy tym postem. Polecam gorąco przeprowadzenie takiego postu (wszystkim, a szczególnie tym, którzy nie wierzą w skuteczność BSM), bo już po paru dniach człowiek czuje się po prostu wspaniale i nie odczuwa głodu. Jest sie wypoczętym i skóra wyraźnie młodnieje. Ja zaczęłam ponownie ten post od dzisiaj, zobaczymy jak mi z tym pójdzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: agata (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2005 - 10:21:49

Bardzo bym prosiła o porade jak mozna wyleczyc łuszczyce .Moj brat leczy sie juz od 13 lat i nie ma zadnych efektow.Dziękuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2005 - 10:32:49

agata, w tym watku właśnie opisałam dokładnie to, jak metoda BSM pomogła mi zwalczyć łuszczycę. Polecam, abyś przeczytała wszystko od początku, a znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. Możesz pisać też do mnie prywatnie, odpowiem jeżeli bedę potrafiła, adres zostawiłam. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2005 - 13:12:10

coś ucichło, czyżby pogoda nie sprzyjała rozmowom?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Grazyna (80.51.186.---)
Data: 28 kwi 2005 - 18:53:25

Mysle,ze wszyscy zainteresowani metoda BSM wiedza juz wszystko na ten temat. Ciekawa jestem ile osob probuje polepszyc sobie zdrowie w ten wlasnie sposob??
Ja dalej walcze, ale ostanio wszystko stanelo w miejscu. Nie ginie nic i nie pokazuje sie nic nowego. Ciekawa jestem co to za stan?? Joma-jak to z tym jest?? U Ciebie tez byly takie efekty?? A jak leczenie bielactwa-widzisz juz jakies skutki??
Pozdrawiamsmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ADAM 23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2005 - 23:41:43

a oprocz jomy01 ktos jeszcze sie wyleczył????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2005 - 14:05:53

u mnie też jak na razie żadnych większych rezultatów z bielactwem nie widzę, czekam, to dopiero 2 tygodnie leczenia. Jeżeli chodzi o ten stan zatrzymania u ciebie Grażyno, to może akurat tak to u ciebie przebiega, nie wiem sama. Ja bym dalej kontynuowała i obserwowała rezultaty. Adam23, chciałbyś dowiedzieć się, czy ktoś się już wyleczył tą metodą. Ja też chciałabym, aby ktokolwiek sie ujawnił. Może jest jakieś forum dotyczące leczenia tą metodą?
Chętnie bym sobie poczytała na ten temat, co piszą inni wyleczeni z jakichkolwiek chorób (nie mam na myśli tych, którzy nie spróbowali, a krytykują, bo ich zdanie na ten temat nie ma dla mnie najmniejszej wartośi). Przypominam, że nie jestem ani lekarzem, ani też znawcą metody BSM. Jestem kimś, kto tą metodą sie wyleczył z łuszczycy i prubuje leczyć teraz bielactwo. Mogę dzielić sie jedynie swoimi doświadczeniami w tej materii i ewentualnie zachęcać do zastosowania u Was tej metody. Mnie ona pomogła, dlaczego nie ma pomóc i Wam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2005 - 14:08:55

przepraszam za błąd ortograficzny w "próbuje"
a co u Ciebie Mistrzu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 maj 2005 - 00:44:54

Witajcie!
Przez ostatnią godzinę czytałem z zainteresowaniem wszystkie posty. Joma i Bathez są godnymi siebie rywalami, wyczułem nawet delikatną nutkę erotyzmu...winking smiley Powiem Wam jedno - też mam łuszczycę od 10 roku życia. W tej chwili mam 33 lata i właśnie pojawiło się u mnie mnóstwo nowych miejsc. Ale wiecie co? Wali mnie to! Mam łuszczycę na głowie - kilka plamek i wcale się nie boję obciąć na totalne "0" - waśnie dziś to zrobiłem! Jeśli ktoś ma uciechę w podziwianiu mojej przypadłości - to jego problem! Mi ona nie przeszkadza!
Co do pań i panów w białych kitlach. Znam to środowisko od podszewki - przez rok pracowałem jako przedstawiciel medyczny w jednej z większych firm farmaceutycznych. LUDZIE!!! Nie macie pojęcia jakie to środowisko jest przesiąknięte chęcią zysku i wyciąganiem kasy od pacjentów!!! Ile ja kasy wydałem na łapówki na lekarzy, co nazywało się szumnie "ankietą" na badanie skuteczności leku. W całej Polsce każdego dnia kilkadziesiąt tysięcy ładnie ubranych i elokwentnych młodych panów i pań śmiga w swoich extra autach tylko po to, by ściemniać lekarzy, że ich lek jest najlepszy, a jak się da to dać lekarzowi w łapę kilkaset złotych by pisał mój lek, a nie konkurencji. Każdego dnia w dziesiątkach miejsc w kraju i na świecie organizuje się niby-konferencje, na których pod płaszczykiem publikacji o nowych wynikach badań przekupuje się lekarzy by pisali ten a nie inny lek. Chcecie wiedzieć jaki lek przepisał Wam lekarz? - powiem Wam! - w wielu przypadkach jest to lek za który dostał kasę!!! I tylko dlatego go Wam przepisuje, a nie tylko dlatego, że będzie on dla Was odpowiedni - bo w wielu przypadkach jest on bezużyteczny a nawet szkodliwy!!!!
Dlategoteż popieram takie osoby jak Joma! Słuchajcie swojego ciała i odkrywajcie jego możliwości! Ja sam całe życie byłem i jestem optymistą i wiem, że nie wiem co by się stało optymistą umrę! Zawsze byłem okazem zdrowia, bo nie miałem czasu chorować i odpychałem chorobę myślami. Co prawda z panią "Ł" mi się nie udało - więc ją pokochałem, a ona mnie nie atakuje za mocno. Chętnie skorzystałbym z "BSM" ale ma słabą wolę i pewnie mi nie wyjdzie...winking smileyCo nie znaczy, że nie wierzę w tę metodę!
Jeśli mogę też coś zaproponować to polecam lampę Bioptron Zeptera lub Bio-V polskiej firmy Medicolux - wspanałe efekty przy większości chorób skóry. Są one jednak bardzo drogie (ok.4000zł), ale pomagają na wiele innych chorób - warto ją mieć. Ja mam, ale stosuję rzadko, bo jestem kapitalistą i nie mam czasu na naświetlania, choć ubolewam nad tym faktem! Ludzie dbajcie o zdrowie i o najbliższych - tylko to się w życiu liczy - nie kasa i nie poklask! Pozdrawiam serdecznie!
[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ewa (---.orfe.pl)
Data: 02 maj 2005 - 14:24:02

Kochana jestem bardzo zainteresowana tą metodą moja córka ma łuszczycę i jest już podłamana tym cięgłym smarowaniem i utrzymującymi się plamami
Odpisz
Pozdrawiam Ewa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: jedrek (---.d.pppool.de)
Data: 03 maj 2005 - 10:46:38

Do Waldi. Pokochałeś łuszczycę????? To daj jej buzi. Wszyscy walczą , klną ją , nienawidzą a Ty wypisujesz takie rzeczy. Paliłeś wczoraj trawę?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2005 - 09:51:22

witajcie, długo nie miałam dostępu do internetu, a to z powodu urlopu i dni wolnych. Trochę też przez to zaniedbałam BSM, ale od dzisiaj muszę podejść już znowu na serio do tego leczenia. O efektach jeszcze nie piszę, chociaz jakieś tam małe plamki nowego barwnika pojawiły sie u nie na twarzy. Nie robię jednak z tego jeszcze sobie radości, to jest dopiero kropla w morzu i nie chce wiązać tego jeszcze z efektem leczniczym. Czekam na efekty i walczę z chorobą, a słońce dla mnie jest niemiłosierne i powoduje, że odbarwiebia na skórze stają sie coraz bardziej widoczne, ehhh...
Parę słów do Ewy: myślę, że powinnaś spróbować propagowanej w moim wątku metody BSM, wszystkie szczegóły podałam wcześniej, jeżeli córka jest mała, to rękę do głowy możesz jej sama przykładać. Przeczytaj więc dokładnie wszystkie moje wypowiedzi na ten temat, możesz w przypadku jakichkolwiek pytań do mnie napisać.
Waldi pozdrawiam Cię gorąco, aż skóra mi ścierpła na plecach jak przeczytałam, co napisałeś o lekarzach. Oczywiście, jak zawsze, nie dotyczy to wszystkich, ale jest to sprawa dość globalna, co może już nas, zwykłych śmiertelników przerażać. Aż nie chce się wierzyć. Ja w każdym razie mam pewna taktykę z lekarzami. Jeżeli dziecko moje było chore, to oczywiście musiałam iść do przychodni po zwolnienie lekarskie. Lekarz zawsze wypisywał litanię lekarstw, których oczywiście nie wykupywałam. Zwykłe przeziębienie leczyłam i leczę leżeniem w łóżku i ewentualnie ziołami, które świetnie działają. Mój ojciec też był lekarzem, ale żył chyba w innych, lepszych czasach. To jest przykre, że pieniądze żądzą światem, nam pozostaje do walki z nimi nasza świadomość i wolna wola oraz tak jak Waldi mówi, próbowanie innych, alternatywnych metod nie związanych z medycyną konwencjonalną i lekarstwami, które mogą nas truć, a nie leczyć w niektórych przypadkach. Niestety często ci, którzy mają władzę w postaci pieniędzy i wielkich fabryk, uważają innych nie za ludzi lecz za króliki doświadczalne i zwykły rynek zbytu dla wzbogacania siebie. Człowiek jest najbardziej okrutnym "zwierzęciem" na świecie - zabija dla zysku, a nie po to by przeżyć. Pieniądz daje władzę, ale powinien być dostępny tylko dla ludzi mądrych, którzy wiedzą jak go dobrze wykorzystać. Niestety nastały takie czasy, że posiadją go najwięcej ludzie głupi i nierozumni, pazerni i bez skrupółów, tacy którzy widzą tylko swój nos i nic poza nim. Brakuje w społeczeństwie dobrych wzorców do naśladowania... no ale sie rozpisałam nie na temat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 04 maj 2005 - 10:29:07

A moze sprobujesz "zarazic" to metoda szersze grono wystepujac w tvn? Taka okazja czesto sie nie zdaza... smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 04 maj 2005 - 10:30:18

zdarza sie- mialo byc winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2005 - 10:59:29

tak właściwie nie wiem Barthez czy żartujesz, czy nie. A tak poza tym sam sobie odpowiedziałeś???
Myślę, że zarażaniem innych niech zajmie sie autor, chyba że zejdzie mi bielactwo, to już i u mnie się adrenalina wydzieli i może, może...
Powiem jedno, to zarażanie innych jest trochę mimo wszystko uciążliwe, no nie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 04 maj 2005 - 11:27:19

A zebym to ja jeszcze wiedzial czy pisze powaznie czy zartuje winking smiley
No nie odpowiedzialem sobie,a autor to chyba musi miec przyklady...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: jedrek (---.a.pppool.de)
Data: 04 maj 2005 - 12:19:38

Do Bartheza. Przeciesz mamy na naszym forum dwie uzdrowione osoby. To są przykłady dla autora: Gość i Joma01, nasze "łosz ent gou - dwa w jednym ". Tylko czy TVN będzie chciał ludziom sprzedać taką kichę???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2005 - 12:26:11

myślę, że autor ma jakieś jeszcze inne przykłady, ale ja o nich nie wiem. Gdyby ich nie miał, to by chyba nie wymieniał tej choroby w swojej książce w spisie chorób leczonych tą metodą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 04 maj 2005 - 12:28:56

Ja mialem na mysli autora postu o tv i prowadzacego program.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2005 - 12:58:09

największe kichy to ty odstawiasz Jędrek, przynajmniej mamy wesoło, a co!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...89101112131415161718...->|-->
Bieżąca strona: 13 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.