Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...910111213141516171819...->|-->
Bieżąca strona: 14 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Kaśka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2005 - 18:47:03

Do wszystkich głupiowyśmiewających: metoda B.S.M jest propagowana
w każdą niedzielę ok.godz. 19.00 na programie TV4.

A i jeszcze jedno...jest takie forum o URYNOTERAPII,ponoć najłatwiej leczy się tą metodą właśnie łuszczycę,ale widząc wasze nastawienie do metody B.S.M, to nawet nie ma sensu podawać adresu,coby sie grad kamieni nie sypnął na moją głowę.......

P.S. Jomo....powodzenia.Trzymam kciuki smiling smiley
a cała przemądrzała reszta niech dalej nabija kasę lekarzom.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: nina (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2005 - 18:48:52

cos nie przeszlo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 04 maj 2005 - 19:15:23

O urynterapii juz bylo na tym forum i jakos kamieniem nikt nie dostal.
Kogo masz na mysli piszac: "głupiowyśmiewających"?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ADAM 23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2005 - 21:36:14

poprostu kazdy juz ma dosc probowal tysiace rzeczy i nic. a tu ciagle na kazdym poscie ze sie wyleczylem metoda bsm. BEZ obrazy joma ale jescze nikt nie oprocz ciebie nie pisze ze sie wyleczyl ta metoda.
Moze sie wyleczyli i juz tu nie zagladają?????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2005 - 07:50:37

nie obrażam się Adam23, gdybym sie obrażała, juz by mnie tu nie było. Jak sam zauważyłes chyba, staram się nikogo nie namawiać do stosowania tej metody na siłę. Zawsze tylko zaznaczałam, że mi pomogła i chętnie usłyszałabym jeszcze zdanie kogoś, komu też kiedyś pomogła - ale nikt nic nie pisze. To nie moja wina, że tak jest. Wierzę w to, że ludzie których dotknęta ta choroba próbowali już tysięcy rzeczy, niech więc spróbują jeszcze jedną z metod - jeżeli chcą oczywiście spróbować, nic na siłę. Do czarów nie namawiam i nie po to też założyłam ten wątek. Zauważyłam jednak, że panuje na tym forum tendencja negowania wszystkiego co nowe i nieprawdopodobne, bez wcześniejszego sprawdzenia. To zniechęca tych wszystkich, którzy mają do przedstawienia jakieś niepospolite nowinki, nawet takie które mogą być skuteczne. Człowieka takiego zaraz zaszufladkowuje sie jako handlarza, chciwca i oszusta, a nawet nie chce się nikomu przez myśl przemknąć to, że ów człowiek może nieśmiało proponować coś nowego i chce sie podzielić z innymi swoim wynalazkiem, nie oczekując zysku. Ja też uważam, że na forum są i tacy, którzy znaleźli rynek zbytu dla swoich towarów (lekarstw), może są nimi ci, którzy tak zajadle wszystko i wszystkich krytykują????- ale na tym polega przecież nasze życie: "każdy orze jak może" - brzmi to brutalnie, ale to prawda. Nie lada umiejętnością jest wyłuskać z ogółu tych którzy chcą i próbują coś szczerze doradzić i pomóc - ale to już jest indywidualna umiejętność zakrawająca na wyższą psychologę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 05 maj 2005 - 09:31:05

do Adama 23: jedynym sposobem zeby sie przekonac czy metoda dziala jest wyprobowanie tego. Domagasz sie innych przykladow. Jeden Ci nie wystarczy? Sama mam luszczyce i tez wiem ile trzeba probowac nowych masci, nowych sposobow leczenia. Ty zapewne tez. Kazdemu pomaga cos innego. Tak wiec trzeba znalezc w sobie sile zeby probowac nadal. Nic innego nie wymyslimy. Tak wiec to Twoja decyzja czy sprobujesz czy nie. Irytacje takze rozumiem. Ale to raczej nie pomaga. A nawet gdyby sie tu pojawili inni ludzie, ktorzy sa wyleczeni, to juz po przeczytaniu tych wszystkich postow, ktore sa odpowiedzia na post Jomy...Kamienujecie zywcem ludzi, ktorzy sobie pomogli. Niedowierzacie. SAMI SPROBUJCIE. sAMO SIE NIE ZROBI. Sama mam watpliwosci co napisac. Czy ktokolwiek mi uwierzy? Albo ktos jest otwarty na nowe albo siedzi po uszy w starym. To jego wybor. Ja zaczelam od naprawy mojego sposobu myslenia. Kazdy szuka swojego sposobu...i bardzo dobrze. Tylko moze czasem nalezaloby posluchac tych, ktorym sie udalo...
Trzymaj sie Joma. Masz jak widac duzo sily. skoro wytrzymujesz te wszystkie zajadle i zgryzliwe komentarze, to znaczy ze wierzysz w te metode. To jest ewidentny przyklad na to, ze jestes wystarczajaco silna i ze rzeczywiscie sie wyleczylas. Brawo. Jestem z Toba i Cie popieram.
pozdrawiam serdecznie wszystkich


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mistrzu (213.78.59.---)
Data: 05 maj 2005 - 11:40:14

nie bylo mnie jakis czas i nie zabardzo mam czas zeby cos teraz napisac ale powiem wam szybciutko ze jest poprostu zajebbiscie!!!

odezwe sie za jakis czas!!! hehehehhahahaha!!!!!

zajebboza!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Kaśka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2005 - 12:18:37



Brawo Aga ! Tak trzymaj... Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 05 maj 2005 - 12:29:37

Jak sie pojawiasz to odpowiedz na zadane pytanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: anet (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2005 - 12:43:21

Czy mogę prosić o informację o tej metodzie??? bardzo proszę
pozdrawiam
anet

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Kaśka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2005 - 19:01:54

Uuuuuuuuuu........zabrzmiało grożnie.Tylko dobre wychowanie obliguje mnie do odpowiedzi,bo na szczęście nie ma jeszcze przymusu ,jeżeli sie nie chce.Ale jak już musisz wiedziec to słuchaj...

"głupiowyśmiewający"-pewnie chciałbyś usłyszeć,że być może chodzi o Ciebie i wdać się ze mną w utarczkę słowną,jednak tu Cię być może rozczaruję:jestem osobą bardzo sprawiedliwą-czytałam również i Twoje posty i wiem ,że chętnie udzielasz rzeczowych odpowiedzi na konkretne pytania i szanuję Cię za to,choć dobija mnie Twój cyniczny stosunek do tej metody, skoro jej nie próbowałeś.

"głupiowyśmiewający"= wszyscy ci ,którzy nie spróbowali,a negują ,wyśmiewają,posądzają o korzyści materialne osobę ,która być może naprawdę chce pomóc.No i ten tekst z telewizją ,nie wiem czy to na serio,choć zakładam ,że to ironia dlatego się wkurzyłam(np:post Jędrek 04.05.05)
Ile razy kobieta ma powtarzać,że jak ktoś nie chce nie musi próbować ! I te teksty o zarobkach (post Kristo 21.04.05: Jędrek 23.04.05).
Ostatecznie wcale nie trzeba kupować tej ksiązki: wrzućcie w wyszukiwarkę "metoda B.S.M forum"i w jednym z linków znajdziecie wszystkie pozycje lecznicze.Jaką pozycje należy stosować w przypadku konkretnych dolegliwości, można się dowiedzieć od autora książki wysyłając mu maila-odpowie,mi odpowiedział.W razie jakiś niejasności można dopytać Jomę ,wielokrotnie odpowiadała na pytania.To tyle w kwestii książki.
I jeszcze słówko o mnie: trafilam tu ,bo sama się męczę z przewlekłą chorobą i leczę się od kilkunastu lat, jak do tej pory bezskutecznie.Straciłam cały szacunek do lekarzy ,począwszy od ich braku wiedzy,zaślepiającej chęci zysku, po calkowity brak szacunku do pacjenta(nawet na wizytach prywatnych po 150zł ,trwających niekiedy 10 min.)
Dlatego szukam czegoś w medycynie niekonwencjonalnej i cieszy mnie ,że ktoś dzieli się swoimi doświadczeniami(i nie muszę wstępować do żadnego klubu i płacić składki).
I jeszcze tylko uprzedzając pytania: metodę B.S.M. wypróbuję z róznych względów dopiero we wrześniu i nie mówię,że spodziewam się cudów ,postaram się być konsekwentna i stosować się do wszystkich zaleceń i zobaczymy..... i nawet do glowy mi nie przyszlo,żeby wdawać się w dyskusję z Jomą a propos jej skuteczności zanim jej nie wypróbuję.A nuż u mnie poskutkuje.....I zrobię to dla SIEBIE

P.S Myślę,że moja odpowiedż Cię satysfakcjonuje,widzę,że szybko odpowiadasz ,więc czekam na komentarz(mam nadzieję ,że nie jakiś nokaut smiling smiley ) Pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 05 maj 2005 - 19:19:23

Ja juz pisalem,ze do lekarzy nie chodze,bo tego nie potrzebuje. Potrafie radzic sobie sam,a co za tym idzie nie wydaje na nich pieniedzy.
Nie probuje metody BSM,bo jak narazie pomaga mi to co pomaga. Poza tym ta metoda wymaga wielu poswiecen i jak mozna bylo przeczytac w roznych postach moze powodowac wzmozone wysiewy. Dla wielu osob jest to niemozliwe do przeprowadzania z roznych wzgledow (praca, zycie towarzyskie itp). No i jak narazie malo jest osob,ktore wyleczyly sie ta metoda (przynajmniej ja znam tylko 1),a co za tym idzie nie ma gwarancji,ze pomoze. Nastepna sprawa jest fakt,ze jezeli nie pomoze to doprowadzenie skory do stanu uzywalnosci zajmie duzo czasu.
Jezeli ktos chce to niech probuje,a jezeli komus pomoze to jeszcze lepiej. Trzeba jednak zdawac sobie sprawe,ze moze nie byc efektow i ze nie leczenie przez taki okres choroby roznymi srodkami moze spowodowac wiele zlego...
Ja w zyciu juz korzystalem z wielu metod, uzdrowicieli itp. i dlatego podchodze do tej metody z dystansem...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Kaśka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 maj 2005 - 19:55:42

Jestem pod wrażeniem..naprawdę jesteś szybki winking smiley

Z uzdrowicieli też korzystałam i odradzam każdemu (ostatni ,po 5 min."seansu" powiedział mi cytuję : "chętnie bym cię przeleciał" i zaznaczam,że go nie prowokowałam.A ogłaszał się jako znany i skuteczny bioenergoterapeuta i jasnowidz,niby poważny 60-letni człowiek;po prostu ręce mi opadły i znowu gdzieś zachwiała sie wiara w ludzi; koszt wizyty 60zł)
Po tym incydencie powiedziałam sobie ,że nigdy więcej nie skorzystam z takiego rodzaju pomocy.
Metoda B.S.M nie wymaga spotkań z takiego rodzaju "uzdrowicielami" ,z czego tym bardziej się cieszę.
Pozdrawiam serdecznie. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2005 - 07:41:40

Pan Piotr Lewandowski ma - co niedzielę o godz. 12 program na temat leczenia BSM, można go też oglądać na <www.itv.net.pl>
w tą niedzielę będzie dr.med. który wyleczyl się z choroby serca i poleca metodę pacjętom. Zapytałam go też, czy zna jeszcze jakieś osoby wyleczone z łuszczycy. Odpisał mi, że zna Pana ze Ślaska, który wyleczył łuszczycę, ale on nie chce się pokazać. Tak często bywa, że ludzie nie chcą sie ujawniać publicznie, ale tak to bywa. W każdym razie, jeżeli zdecyduję się na wystąpienie w programie, to was o tym poinformuję, ale jak na razie mam pewne opory. Ponadto musiałabym pójść jesdzcze raz do dermatologa i zrobić ksero mojej starej karty choroby oraz jeszcze raz poprosić o opinię dotyczącą mojego obecnego stanu zdrowia i o stwierdzenie, że nie mam już objawów łuszczycy. No bo bez tego nie byłoby to wszystko może wiarygodne. Muszę jednak pomyśleć jeszcze. Na pewno wyleczenie bielactwa od razu by mnie do takiego kroku popchnęło, a teraz jeszcze mam opory. Uważam, że bielactwo jest trudniejszą do wyleczenia chorobą od łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2005 - 09:49:35

Anet, zapomniałam tobie odpisać. Wszystkie informacje na temat tej metody możesz uzyskać czytając ten wątek od początku. Więcej znajdziesz w internecie lub w książce (o niej też piszę). Nie chcę sie powtarzać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: krycha (---.stalprodukt.pl)
Data: 06 maj 2005 - 10:18:01

joma! Na ktorym programie TV p.Lewandowski występuje?Śledzę wasze forum choć stosuję BSM na zupełnie inne schorzenia.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2005 - 10:27:45

... on mi trochę niewyraźnie napisał, to znaczy nie wiem jaka to telewizja : ITV ???? Może to chodzi o program pierwszy, albo jakiś inny. Jak się i dowiem to napiszę, jeżeli ty sie dowiesz pierwsza, to też napisz. Napisz na co sie leczysz i z jakim skutkiem, bardzo mnie to interesuje, innych zapewne też.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2005 - 10:35:08

...udało mi się coś skopiować z internetu, jest w tu też o wspomnianym programie telewizyjnym....


Zabiegi metody BSM polegają na przykładaniu dłoni (ciała) do czaszki nad ośrodkami kory mózgowej, zawiadującymi chorymi częściami ciała. Promieniowanie wysyłane przez żywą tkankę komórkową dłoni pobudza te ośrodki do rozpoczęcia procesów samoleczenia.

Metodę BSM może stosować każdy. Nie trzeba w nią wierzyć ani mieć specjalnych właściwości. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak trzymać dłonie na głowie. Jest to opisane w książce i pokazane na filmie video.

Działanie metody BSM polega na wyrównywaniu pola elektromagnetycznego, które zaczyna słabnąć w chorych organach. Pole to zostaje zasilone energią, którą organizm i tak stale wypromieniowuje na zewnątrz. A ponieważ BSM działa na mózg, czyli centralny układ nerwowy, będący swoistym akumulatorem i anteną organizmu, dlatego ta ilość promieniowania, którą każdy wydziela, jest wystarczająca dla wyrównania pola.

Natomiast nie jest wystarczająca podczas działania na obwodowy układ nerwowy, stosowanego przy innych metodach uzdrawiania.

BSM Online!! co tygodniowa audycja na żywo z Piotrem Lewandowskim.

Można ją oglądać w każdą niedzielą o godz. 19.00 w telewizji ITV (program dostępny w sieci telewizji kablowych i Canal+ oraz bezpośrednio w internecie: http://www.itv.net.pl/news.php )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Krzysiek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2005 - 15:21:12

do bartheza:napisz prosze czym można zaleczyć większe objawy łuszczycy bo mnie strasznie wysypuje i co zrobic zeby z głowy znikło bo nie moge sie obciać i do tego mam tego coraz więcej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma01 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2005 - 19:21:41

chciałm dzisiaj zobaczyć pierwszy raz ten program w iTV w internecie, ale niestety o 19.00 go nie było, był natomiast o 12.00. Widocznie godz. 12.00 jest teraz aktualna, a te informacje, które podałam wcześniej (skopiowane i internetu) maja nieaktualną godzinę. Przepraszam za pomyłkę, ale sama się na to nabrałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...910111213141516171819...->|-->
Bieżąca strona: 14 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.