Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...8081828384858687888990...->|-->
Bieżąca strona: 85 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 maj 2009 - 07:43:58

Mida, bardzo się cieszę, że działa!!!!
Jeszcze trochę starań i się tego pozbędziesz smiling smiley

Dobrze, że o tym piszesz. Może wreszcie się inni przekonają do tej z pozoru "śmiesznej" metody leczenia. Bo mnie już chyba nie chcą wierzyć....

Potrzeba jest dowodów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: paulus (80.54.48.---)
Data: 16 cze 2009 - 01:40:47

no no ciekawe

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: klajka (---.cust.tele2.pl)
Data: 16 cze 2009 - 12:59:09

Jak zastosuję zabiegi BSM na noc to bardzo mi gorąco podczas snu i mam silne poty oraz na drugi dzień częstomocz...tak jakby organizm chciał się oczyszczyć.Też tak macie? Macie jakieś inne skutki uboczne?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 cze 2009 - 13:55:54

klajka, to w sumie pozostaje się cieszyć, że tak to tez działa. Organizm się oczyści z toksyn. Widocznie u Ciebie proces samoleczenia tak się zaczyna.
U mnie takich objawów nie zauważałam. gdyby nie było efektów leczenia, pomyślałabym że ta metoda w ogóle nie działa. Ani mnie nic nie piekło, ani grzało, czy cokolwiek cierpło smiling smiley Ale jak widać, u każdego to wygląda inaczej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 16 cze 2009 - 15:09:40

joma a mam pytanko raczki to sie przykłada na głowke tylko czy tez na miejsca chore ile tak dziennie trwa ukladanie rak i czy jest tez metoda na problemy z wlosami odp bo bardzo mnie ta metoda zaciekawila a jestem zielony mimo to zaryzykuje i kupie ksiazke na pewno ta metoda poprawia krazenie krwi co jest bardzo wazne ile jest chorob co ma zwiazek z krążeniem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: klajka (---.cust.tele2.pl)
Data: 16 cze 2009 - 21:09:19

I chyba ta metoda samoleczenia ma związek z krążeniem, pobudza organizm do lepszego krążenia,likwiduje blokady energetyczne i jednocześnie oczyszcza organizm. Myślę,ze trzeba to też powiązań ze zdrową dietą oraz zdrowym sposobem życia, bo co by dało samo przykładanie rąk,a jednocześnie zatruwanie organizmu niezdrowym jedzeniem? Jednym pomaga, innym nie...może to ma związek z dietą?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 16 cze 2009 - 22:21:03

a ja sie powtorze bo nikt nie odp raczki przykladamy tylko na łebek czy na miejsca chore tęż ile to trwa dziennie i czy jest metoda na problemy z wlosami podejrzewam ze ta metoda to dziala tak ze dotleniamy masujac mozg krew szybciej krążyy ukrwiony jest cały organizm dietka ruch no samo zdrowko bez chemii sprobowac nie zawadzi bo skutkow ubocznych jak po sterydach sie nie nabawie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: klajka (---.cust.tele2.pl)
Data: 17 cze 2009 - 08:51:34

gregi:
Nic mi nie wiadomo o poprawie "problemów z włosami"...p.Lewandowski nie pisze nic na ten temat w książce.Ja myślę,że włosy to sprawa indywidualna, każdy z nas ma inną "urodę".A co do przykładania rąk na ciele to jest REIKI natomiast przy metodzie BSM nakładamy je na głowie.
joma:
Wyższa temperatura ciała jest spowodowana pozbywaniem się wirusów,bakterii z organizmu itp.Tak pisze Lewandowski.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: żelka (194.181.62.---)
Data: 17 cze 2009 - 19:43:38

Witam wszystkich ! smiling smiley od niedawna choruję na łuszczycę. Stosuje różne leki, maści, płyny na głowę, naswietlania też miałam... no i według mnie praktycznie nie ma żadnej poprawy. Co podleczę trochę to za jakiś czas znów wraca... ;/
Zastanawiam sie tak własnie ażeby nie zastosowac metody B.S.M. Nie wiem czy mi to pomoze... Czytałam książke i wypowiedzi... i jestem zdziwiona takimi rezultatami.
Ponieważ mówiono mi, że łuszczyca to choroba nieuleczalna.
Chciałabym wypróbowac tę metodę, lecz nie jestem jeszcze przekonana. smiling smiley
Mozecie mi cos poradzić. ? Boję się, że jesli odstawię maści to bede miała coraz wiecej krostek na ciele. Bo chyba nie mozna stosować jednoczesnie tej metody i smarować się. Tak?
Proszę o jakies porady. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: żelka (194.181.62.---)
Data: 17 cze 2009 - 19:46:42

Witam wszystkich ! smiling smiley od niedawna choruję na łuszczycę. Stosuje różne leki, maści, płyny na głowę, naswietlania też miałam... no i według mnie praktycznie nie ma żadnej poprawy. Co podleczę trochę to za jakiś czas znów wraca... ;/
Zastanawiam sie tak własnie ażeby nie zastosowac metody B.S.M. Nie wiem czy mi to pomoze... Czytałam książke i wypowiedzi... i jestem zdziwiona takimi rezultatami.
Ponieważ mówiono mi, że łuszczyca to choroba nieuleczalna.
Chciałabym wypróbowac tę metodę, lecz nie jestem jeszcze przekonana. smiling smiley
Mozecie mi cos poradzić. ? Boję się, że jesli odstawię maści to bede miała coraz wiecej krostek na ciele. Bo chyba nie mozna stosować jednoczesnie tej metody i smarować się. Tak?
Proszę o jakies porady. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 cze 2009 - 06:46:55

żelka, podczas stosowania tej metody maści odstawiamy
albo BSM, albo leki
słowa same nic nie dadzą, nie przekonają, więc trzeba spróbować i podzielić się wiadomościami o efektach leczenia

gregi, tutaj chodzi o promieniowanie elektromagnetyczne emitowane z dłoni
wkleje cytat ze strony o BSM
http://www.samoleczeniebsm.pl/index_pl.htm

"Zabiegi metody BSM polegają na przykładaniu dłoni (ciała) do czaszki nad ośrodkami kory mózgowej, zawiadującymi chorymi częściami ciała. Promieniowanie wysyłane przez żywą tkankę komórkową dłoni pobudza te ośrodki do rozpoczęcia procesów samoleczenia.

Metodę BSM może stosować każdy. Nie trzeba w nią wierzyć ani mieć specjalnych właściwości. Trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak trzymać dłonie na głowie. Jest to opisane w książce i pokazane na filmie video.

Działanie metody BSM polega na wyrównywaniu pola elektromagnetycznego, które zaczyna słabnąć w chorych organach. Pole to zostaje zasilone energią, którą organizm i tak stale wypromieniowuje na zewnątrz. A ponieważ BSM działa na mózg, czyli centralny układ nerwowy, będący swoistym akumulatorem i anteną organizmu, dlatego ta ilość promieniowania, którą każdy wydziela, jest wystarczająca dla wyrównania pola."

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 18 cze 2009 - 06:50:56

ooo, weszłam na tę stronę i zobaczyłam nowe zdjęcia!

polecam obejrzeć i się jednak zdecydować na wypróbowanie tej metody smiling smiley
macie dowody jak na dłoni smiling smiley


http://www.samoleczeniebsm.pl/luszczyca.hmtl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: żelka (194.181.62.---)
Data: 18 cze 2009 - 17:27:33

Zdecydowałam się i zaczęłam od wczoraj stosować tę metodę.. smiling smiley odstawiłam leki.
A jeszcze mam takie pytanie, bo nie wiem w końcu jak to jest z piciem herbaty? Nie mogę w ogóle pić żadnej herbaty? Nawet owocowej?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 cze 2009 - 07:05:44

z tego, co mi przekazał p. Lewandowski, to podobno owocową można pić. Miałam ten sam problem.
Dla urozmaicenia pij gorącą wodę z cytryną, kawę Anatol lub Kujawiankę z mlekiem lub bez, mleko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: żelka (194.181.62.---)
Data: 19 cze 2009 - 07:35:14

Dzięki za poradę, nie wiem tylko czy mogę natłuszczać skórę Cethapilem MD po kąpieli ? smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 cze 2009 - 08:03:56

Jeżeli to maść, to nie. Możesz stosować oliwę z oliweksmiling smiley Ale łuska za 2 tygodnie, a może szybciej Ci zejdzie i nie będzie potrzeby natłuszczać się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: żelka (194.181.62.---)
Data: 19 cze 2009 - 15:40:21

Wiesz joma to jest jakiś balsam ;p i tam pisze, ze w leczeniu luszczycy, ze do suchej skory.. ;] dzis juz trzeci dzien jak zaczelam stosowac ta metode tongue sticking out smiley hihi.
I mam wakacje! Na sloneczko bede wychodzic, poopalam sie troche i pomoze mi tez na luszczyce;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mida (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 cze 2009 - 16:12:26

Żelka!
Trzymaj sie postanowien a efekty beda NAPEWNO. Ja ostatnio troche zaniedbalam uzycie bsm i w ostatnie dni nie wiedze juz efektow. Ale wczesniej, kiedy ja stosowalam regularnie, luszczyca znikala. Wlasnie ide wykonac kolejny zabieg:-) Nie 3mam kciukow, bo to zbyteczne, i tak pomoze. Tylko pamietaj o systematycznosci!
Pozdrawiam, papa:-)
PS: Mam pytanie: ja tez stosuje od czasu do czasu na glowe balsam do suchej skory Xerialine , to nie lek, ani masc, ale emulsja do bardzo suchej skory. Jestem zmuszona, bo jak gdzies wychodze, to chce sie pozbywac chociaz z przedzialka łuski. Po zastosowaniu tej emulsji myje glowe za pare godzin i moge zdjac łuske nie podrazniajac skory do krwi (chcociaz i tak jest potem czerwona). Wiec czy moge stosowac na skore glowy emulsje, ktora NIE JEST lekiem?
Odpiszcie prosze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: żelka (194.181.62.---)
Data: 19 cze 2009 - 22:31:26

Niektórzy pisali, ze odczuwają jakieś pulsowanie, czy coś, a ja trzymam tą rękę i jakoś nic nie czuje... Może źle przykładam dłoń, nie wiem sama..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: żelka (194.181.62.---)
Data: 19 cze 2009 - 22:37:54

A co do stosowania tej emulsji na głowę to nie mam pojęcia.
Ja niczego nie używam, a mam dużo na głowie, takie aż strupy grinning smiley eh.
Ale mam nadzieję, że ta metoda mi pomoże. Jestem optymistką i wierzę że będzie dobrze. Po prostu to wyczuwam. Heh. No mam dopiero 15 lat! tongue sticking out smiley nie mogę się załamywać.
Spodobało mi się to forum. Widzę, że są mili ludzie, którzy udzielają porad smiling smiley
Dziękuję wszystkim. smiling smiley :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...8081828384858687888990...->|-->
Bieżąca strona: 85 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.