Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.opera-mini.net)
Data: 09 maj 2011 - 21:02:09

magdalena, jak pisałam tydzień, dwa to może być mało. Mam nadzieję, że niebawem sprawa się unormuje i zacznie się wszystko poprawiać. Bardzo w to wierzę i trzymam kciuki za Ciebie, aby leczenie przyniosło skutek smiling smiley Pamiętaj o jednym, aby cały czas kontrolować poprawne przykładanie dłoni. No i pisz o rezultatach. Od jakiego czasu masz pogorszenie?

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2011 - 23:40:38

dziękuję Jomo smiling smiley ja też mam nadzieję, że uda mi się wyleczyć albo chociaż zaleczyć łuszczycę dzięki metodzie bsm.
Oto dotychczasowy przebieg leczenia opisany w skrócie:
drugiego dna była już widoczna poprawa, krostki przybladły i łuska odpadła w niektórych miejscach. czwartego dna miałam wysyp nowych krost, te, z których łuska wcześniej odpadła znów pokryły się łuską. piątego dna kolejny wysyp, natomiast szóstego dna łuska znów zaczęła odpadać ale zaczęły pojawiać się krostki na dłoniach i na głowie.. i tak do tej pory, bez zmian (to już 12-sty dzień). najgorzej wyglądają moje ręce (na przedramieniu pojawiło się najwięcej krost, zaczęły się łączyć i powstał strup.. wygląda to strasznie, swędzi i momentami piecze..). na niektórych częściach ciała widzę lekką poprawę (np na plecach) ale reszta ciała wygląda źle. wiem, że to dopiero początek i nie ma co oczekiwać cudów. mam tylko nadzieję, że szybko przyjdą efekty leczenia.

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2011 - 23:46:57

zapomniałam jeszcze napisać, że tylko część krost na ciele pokryta jest łuską, która zaczyna odpadać, pozostałe (znaczna większość) są czerwone.

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 07:42:30

jeżeli jesteś zdecydowana wytrzymać, to jeszcze trochę wytrzymaj, mam nadzieję że wreszcie zaczną znikać
ile razy dziennie i jak długo trzymasz rękę, i w której pozycji?

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 09:02:37

na poczatku stosowalam pozycje II a teraz dodatkowo zaczelam stosowac pozycje V (najpierw V pozniej II). reke przykladam 3 razy dziennie po 15 min

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 09:08:47

po 15 min kazda pozycje

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 09:14:48

w książce jest napisane, że na łuszczycę rąk trzeba stosować pozycję III. jak myślisz Jomo, może powinnam zacząć stosować jeszcze pozycje III? czy 3 pozycje to za dużo?

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: n (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 10 maj 2011 - 09:19:43

Madziu a może żle sobie dobrałaś te pozycje,nie stosowałam tej metody ale czytałam dużo i z tego co czytałam trzeba bardzo dokładnie dobrać pozycje do schorzeń,no i może warto po kolei zmieniać jakoś te pozycje a nie wszystkie na raz to tylko moja sugestia

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 09:49:41

moja propozycja jest taka: stosuj poz. V 20 minut i poz. II 20 minut, ja tak robiłam, zmieniaj za każdym razem rękę w poz. II, raz prawą, potem przy drugim podejściu, lewą. Poz. II min 20 minut. Ja czasami przed spaniem w poz. II zasypiałam trzymając rękę, więc im dłużej, tym lepiej :0, ale te 20 to min dla każdej. Odnosnie poz. II, także miałam dylemat, ale nie stosowałam, wystarczyła poz V i zaraz po niej II.

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 09:51:33

miałam na myśli poz III i dylemat, czy stosować, czy nie - nie było potrzeby takiej smiling smiley

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 09:59:39

zanim w ogóle zaczęłam stosować tą metodę napisałam maila do Pana Lewandowskiego z zapytaniem którą pozycje powinnam stosować na moje schorzenie. napisał, żebym stosowała najpierw samą pozycję II a jeśli nie przyniesie żadnych efektów kazał dodatkowo stosować pozycję V. tak też robię. posłucham Twojej rady i będę stosować te 2 pozycje.

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 10:14:06

poz. II jest najważniejsza, bo leczy skórę i musi być jako ostatnia, ale skóra to nie wszystko, trzeba leczyć też przyczynę, więc miałam do wyboru poz I, ukł. nerwowy, lub ukł. hormonalny i cała reszta, więc wybrałam jako poz. pomocniczą poz. V. Takie było moje myślenie wtedy i dało rezultat. Łuszczyca ma jaka swoja przyczynę i cała zabawa polega na tym, aby to poszukać.

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 10:44:28

no właśnie, a jak się nie trafi w odpowiednią pozycję to wszystko na darmo..

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 10 maj 2011 - 10:55:54

Nie koniecznie Madziu musisz się po prostu zastanowić co u ciebie powoduje wysyp u jednych są to zatoki u innych stres lub jeszcze coś innego myślę że jak się nad tym zastanowisz do dojdziesz co robisz nie tak

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 11:06:03

jak dobrze wymierzysz, to trafisz smiling smiley

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 11:16:53

w moim przypadku ciężko to stwierdzić co powoduje wysyp. myślę, że jest to i stres i inne rzeczy (np ciągłe przeziębienia czy problemy z zębami)

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 10 maj 2011 - 11:25:27

I tu powinnaś szukać zbadać tarczyce,zatoki problem z zębami może być od nawracających stanów zapalnych jamy ustnej i trzeba poszukać dlaczego do tego dochodzi może brakuje czegoś w twojej diecie ja też mam problem z zatokami odwieczny problem z zapaleniem j ustnej i też szukam od czego to.

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 11:30:06

ostatnio robiłam badania więc tarczyca odpada, wszystko jest ok, nigdy też nie miałam problemów z zatokami.

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 10 maj 2011 - 11:46:45

Jeśli mówisz o badaniach to ja też je mam w normie co wcale nie oznacza ze wszystko ok.Pije od trzech miesięcy herbatę miodem i schodzi wydzielina z zatok a przecież wyniki w porządku spójrz na to jak ty się czujesz a nie jak wyglądają badania,jeśli się często przeziębiasz to musi być tego jakiś powód.Sory wcięłam się wam w wątek już mnie nie ma

Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 maj 2011 - 12:32:11

ja zatoki leczę woda utlenioną, przepłukuję

Magdaleno, a robiłaś kiedykolwiek oczyszczenie organizmu przez post np. wg zaleceń dr Dąbrowskiej? Ja robiłam i uważam, że to dużo daje.