Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
solarium a luszczyca
Wysłane przez: oesa (---.zone13.bethere.co.uk)
Data: 12 maj 2013 - 15:55:51

hej co sadzicie o solarium na luszczyce ?? pomaga??? ktos ma jakies doswiadczenia ?? jak tak napiszcie co myslicie i ile minut solarium dziennie uzywaliscie :*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium a luszczyca
Wysłane przez: smuteczek (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 maj 2013 - 15:26:28

mnie pomoglo ale tez sie uzaleznilamsad smiley pod koniec biegalam codzienietongue sticking out smiley pozniej przestalam chodzic i jak zeszla opalenizna stan skory straszny!!!!
Na poczatku chodzilam 3 razy w tygodniu smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium a luszczyca
Wysłane przez: nefelly (---.hari.cable.virginmedia.com)
Data: 14 maj 2013 - 08:41:23

ja tez kiedys latalam jak poparzonatongue sticking out smiley i to jeszcze ze sterydami! masakra, tez sie uzaleznilam wygladalam jak typowa solara bleeee. a teraz czasami chodze przed jakims weselem czy cos pare razy, troche pomagasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium a luszczyca
Wysłane przez: oesa (---.zone13.bethere.co.uk)
Data: 14 maj 2013 - 11:03:39

dzieki dziewczyny smiling smiley bo mnie tylko zostaly siwe plamki na nogach i chcialam wiedziec czy opalenizna zakryje winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: solarium a luszczyca
Wysłane przez: oesa (---.zone13.bethere.co.uk)
Data: 14 maj 2013 - 11:04:37

a wlasnie mi sie przyopomnialo....co sadzicie o tych rajstopach w sprayu??nie szkodzi to luszczycy??

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.