Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
proszę powiedzcie gdzie w trójmiescie jest jakiś dobry lekarz???
Wysłane przez: asia (---.pro-internet.pl)
Data: 22 mar 2006 - 22:52:15

proszę powiedzcie gdzie w trójmiescie jest jakiś dobry lekarz???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: proszę powiedzcie gdzie w trójmiescie jest jakiś dobry lekarz???
Wysłane przez: Jola (---.leb.vectranet.pl)
Data: 25 mar 2006 - 20:54:55

W Gdyni w Batorym prof. Placek tel. do Derm-Art (klinika profesora) 0-58-661-61-92 a drugi lekarz to Leszek Roter w Gdyni przyjmuje na Warszawskiej.
Osobiście mogę polecić Placka, bo u niego się leczę, jestem zadowolona z efektów leczenia.
Natomiast Rotera chwalą, ale ja tam nigdy nie byłam więc opini nie wydaję.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: proszę powiedzcie gdzie w trójmiescie jest jakiś dobry lekarz???
Wysłane przez: magda ranking (---.play-internet.pl)
Data: 19 cze 2013 - 13:43:47

asia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> proszę powiedzcie gdzie w trójmiescie jest
> jakiś dobry lekarz???

Szanowni Państwo,
Cieszymy się z wielu pozytywnych opinii oraz z coraz większej popularności naszego portalu. Informujemy, że kierujemy się chęcią dostarczania rzetelnych informacji pacjentom. Prowadzimy naszą działalność w sposób transparentny i zrozumiały dla użytkowników.Naszym celem jest bycie źródłem wyjątkowo wiarygodnych informacji o lekarzach wszystkich specjalizacji, zamieszczonych przez pacjentów. Tworzymy miejsce dialogu lekarzy i pacjentów. Gorąco zapraszamy do korzystania z naszego serwisu : www.rankinglekarzy.pl oraz do śledzenia naszego profilu na FB!

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.