Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Suplementy diety - Amway czy warto inwestowac??
Wysłane przez: mm77 (---.rzeszow.vectranet.pl)
Data: 28 gru 2010 - 20:42:11

Witam
czy ktos mial doswiadczenie z suplementami diety firmy Amway ja po zaleceniach dietetyka zaczalem brac w zalecanych ilosciach blonnik, czosnek, witamine C, kartoen wlasnie firmy Amway - co ma pomoc w oczyczeniu watroby i jelit z pasozytow i innych toksycznych smieci
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Suplementy diety - Amway czy warto inwestowac??
Wysłane przez: karol (---.augustow.mm.pl)
Data: 29 gru 2010 - 15:15:41

Witam. nie stosowalem. podaje tylko do wiadomosci,ze taniej jest kupowac produkty AMWAY gdy sie jest zarejestrowanemu na stronie AMWAY, niz kupowac od kogos od reki. taniej sie kupuje o 30%. ja jestem zarejestrowany i kupuje srodki czystosci tej firmy gdyz nie sa nasiakniete chemia,co faktycznie ma wplyw na moja skore. suplementy diety firmy AMWAY sa robione przez NUTRILITE, jest to najwyzsza pulka suplementow. wiekszosc sportowcow tego uzywa. jezeli ktos jest zainteresowany niech pisze na meila, dla chetnych zdradze ze na tym mozna zarabiac duze pieniadze.zarejestrowac sie mozna tylko za rekomendacja. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Suplementy diety - Amway czy warto inwestowac??
Wysłane przez: mm77 (---.rzeszow.vectranet.pl)
Data: 02 sty 2011 - 22:23:08

Witam. Zobacze po 30 dniach co bedzie i co mi zaproponuja pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Suplementy diety - Amway czy warto inwestowac??
Wysłane przez: gg (---.sin.nokia.net)
Data: 22 wrz 2013 - 23:14:11

i jak efekty kuracji ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Suplementy diety - Amway czy warto inwestowac??
Wysłane przez: Andrzej (---.play-internet.pl)
Data: 23 wrz 2013 - 14:38:58

Amway. A to dziadostwo nie padlo ????
Weszli do polski 30 lat temu. Narobili zludzen i gdzie teraz sa ?
ano zostalo kilka marnych hurtowni i tyle.
Gdzie Ci milionerzy ????? Sie pytam.
Jak suplementy maja byc podobne do firmy to ja dzieekuje !!!
To jest to samo dziadostwo co obecnie Lyones.
System piramidalny .....robienia ludzi w jajo.
Osmarowali ich dobrze w Wyborczej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Suplementy diety - Amway czy warto inwestowac??
Wysłane przez: ja..44 (---.dip0.t-ipconnect.de)
Data: 23 wrz 2013 - 17:52:28

TE silwer stanie na scenie w spodku za złotą sperzedaż i otworzyłam działnośc i co mi pozostało.......widac Tak popieram to oszusci ktos sie dorobił kto kombinował....zjazdy ksiązki pozytywne myślenie ale...dla idiotów móje perfumy znikneły bo komus pozyczylam...jakiemus gosciowi to biznes I KLASA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Suplementy diety - Amway czy warto inwestowac??
Wysłane przez: Ulter (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 25 wrz 2013 - 23:13:20

taa amway,byłem kiedyś na spotkaniu z gościem który namawiał mnie na kupno ich produktow,namawianie na kupno innych i zachęcał do oszczędzania pasty do zębów (ich jest w koncentracie) oraz papieru toaletowego,jak bum cyk cyk tak było.Spierdzielilem stamtąd tak szybko jak się dało,druga sparaw to kolego założycielu tematu,zapewniam cię że wszystkie produkty które wymieniłeś dostępne są WSZĘDZIE więc z tą firma daj sobie spokój...

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.