Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
ktora maść do czego?
Wysłane przez: nefelly (---.hari.cable.virginmedia.com)
Data: 26 wrz 2013 - 10:38:02

hej

bylam ostatnio u dermatologa i dostalam 6 roznych specyfikow, jako ze jestem mega roztrzepana i nie zapisalam co jest do czego to mam teraz pewniem problem.
Dostalam: cocois, exorex, elidel, lotriderm, dovonex w plynie i w masci. No i wlasciwie cocois wiem, dovonex (to odpowiednik sorelu) tez wiem. Ale nie wiem np co z elidelem i Lotridermem, co to jest i na co to?
Jedno mialo byc do miejsc intymnych i uszu, i jeszcze jedno do twarzy, ale nie pamietam ktore to ktore, a na wizytę czeka sie 5 miesiecy do dermatologa, wiec nie ma szans zapytac. Jedno ma w skladzie sterydy tak mi sie wydaje (lotriderm), wiec wychodzi na to, ze to raczej jest do uszu i miejsc intymnych, ale wolę się upewnić.
pomozecie? pzdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ktora maść do czego?
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 27 wrz 2013 - 20:24:10

Elidel nie jest sterydem, działa przeciwzapalnie więc to chyba przepisał Ci na twarz. Lotiderm to steryd, to pewnie Ci przepisał na miejsca intymne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ktora maść do czego?
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 28 wrz 2013 - 03:47:17

Nefelly ja czekam na wizyte 1 padz.i dostane tabletki :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ktora maść do czego?
Wysłane przez: nefelly (---.hari.cable.virginmedia.com)
Data: 28 wrz 2013 - 22:28:04

ok, dzieki xBx, tak wlasnie zrobię.
pablopowodzeniasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ktora maść do czego?
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 29 wrz 2013 - 13:14:42

Mam pytanko,czy dovonex bez problemu mozna nabyć w aptekach?,druga sprawa ile kosztuje?,chodzi mi głownie o płyn

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ktora maść do czego?
Wysłane przez: nefelly (---.hari.cable.virginmedia.com)
Data: 30 wrz 2013 - 20:37:47

scott ja jestem w UK, dovonex w masci tu nie ma problemu, ale na plyn juz czekam 2 tygodnie;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: ktora maść do czego?
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 pa� 2013 - 11:06:18

rozumiem dzięx.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.