Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
WYCIĄG Z KASZTANOWCA
Wysłane przez: Catherine (---.akademiki.uni.torun.pl)
Data: 24 pa� 2013 - 00:42:37

Witam, mam proste pytanie czy wyciąg z kasztanowca w płynie jest skutecznym lekiem na łuszczycę ? Ktoś stosował ? Czy picie tego pomaga ? Bo natknęlam się na to na kilku forach i nie wiem czy warto w to inwestować, bo większości tamtych ludzi pomagalo im tylko w łuszczycy stawowej a ja mam na myśli plamy na ciele tylko i wyłączniesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WYCIĄG Z KASZTANOWCA
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 24 pa� 2013 - 06:39:13

http://www.luszczyca.pl/read.php?1,87559
http://www.luszczyca.pl/read.php?1,85667,85827,quote=1
masz tutaj dwa linki na ten temat stosowałam i miałam po nim remisje rok
jest ochydny w smaku dlatego nie pije go tym razem a i problem nie jest tak duży żeby się do niego zmusić

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WYCIĄG Z KASZTANOWCA
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 24 pa� 2013 - 07:16:05

Piłam go na bardzo rozległe plamy na skórze nie mam stawówki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WYCIĄG Z KASZTANOWCA
Wysłane przez: catherine (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 pa� 2013 - 13:03:28

Dzieki za info smiling smiley Ja pije na razie to 2 dni i rzeczywiście paskudny smak, ale mam nadzieję, że warto.
A to po jakimś czasie stosowania miałas jakieś efekty ? I czy stosowałaś to w połączeniu z czymś ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WYCIĄG Z KASZTANOWCA
Wysłane przez: catherine (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 pa� 2013 - 13:27:02

ok, nie musisz odpowiadac jednak, przeczytałam twoje posty w tamtym wątku winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: WYCIĄG Z KASZTANOWCA
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 25 pa� 2013 - 15:36:17

Dobrze zrobiłaś nie pamiętam już dokładnie co i jak wszystko jednak w tamtym wątku opisałam na świeżo
Nie jest on napewno na łuszczyce a na naczynia krwionośne dlatego podziałał u mnie i na łuszczyce uszczelniając osłabione naczynka sterydami

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.