Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
DIETA
Wysłane przez: Niewazne (---.albq.qwest.net)
Data: 23 pa� 2013 - 20:23:11

Jesli ktos zna ang. niech poczyta dr Pablano HEaling Psoriasis, na youtube jest z nim wywiad i przypadki osob wyleczonych jego dieta.
A wiec tak, najwazniejsze to odstawic warzywa (nightshades, nie wiem jak po polsku) do nich naleza: Pomidory i ich przetwory, ziemniaki, papryka, baklazan, peppers)
Nie nalezy jesc nic smazonego,jedynie baranine.
Unikac cytrusow, przetwozonego miesa, maki bialej i cukru, nawet dobrze jest ograniczyc owoce, zero alkoholu, ograniczyc bardzo weglowodany!!
Nalezy jest duzo zielonych lisciastych warzyw, poleca swiezy sok z marchwi i selera, ogolnie duzo warzyw, z miesa to kurczak, ryby,
Nalezy pic duzo wody i herbaty rano Slippery Elm Bark Tea, a wieczorem Saffron Tea. Rumianek, zielona jest ok. Ale nalezy pic te 2 pierwsze, trzeba przetlumaczyc tylko smiling smiley Poleca rowniez wizyte u lekarza zeby nastawic kregoslup.

Ja przymierzam sie do tej diety bo czytalam duzo dobrych opini, czasami wystarczy odstawic tylko nightshades i jest ogromna poprawa.
Jego ksiazka ma 300 stron bo dokladnie opisuje jak uklad pokarmowy dziala na skore, nieszczelne jelita przepuszczaja toksyny. Inna ciekawostka jest to ze najwiecej ludzi choruje na luszczyce we Wloszech (biala maka) i w Rosji (ziemniaki).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIETA
Wysłane przez: niewazne (---.albq.qwest.net)
Data: 23 pa� 2013 - 20:29:35

Pomylilo mi sie: nie nalezy jest nic smazonego, unikac czerownego miesa, jedynie baranina jest dozwolona smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIETA
Wysłane przez: ina (---.net.brewet.pl)
Data: 24 pa� 2013 - 23:12:43

No niestety, 2,5 roku dokładnie takiej wyniszczającej diety, łącznie z niejednokrotnym nastawianiem kręgosłupa, nic a nic u mnie nie zmieniło. Pomaga mi tylko dużo słońca i kąpiele w morzu, ale tego w naszym klimacie to nawet jak na lekarstwo nie ma za wiele.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: DIETA
Wysłane przez: niewazne (---.albq.qwest.net)
Data: 29 pa� 2013 - 04:27:36

To mnie zalamalas. Tylko dobrych opini czytalam o tej diecie. Tyle wyrzeczen i jakby to mialo nie pomoc to bezsensu.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.