Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
POCZATEK LUSZCZYCY ????
Wysłane przez: TOMEK (---.sympatico.ca)
Data: 16 lut 2005 - 04:05:22

3 TYGODNIE TEMU WYSKOCZYLO MI COS NA REKACH OD WEWNETRZNEJ STRONY. JESTEM ALERGIKIEM MYSLALEM ZE TO REAKCJA MOZE NA NOWY PROSZEK DO PRANIA ZMIENILEM PROSZEK ALE SPRAWA SIE POGORSZA TERAZ MAM WIECEJ PLAMEK I W SRODKU SKURA SIE JAKBY LUSZCZY PLUS PELNO MALYCH JAK WYSYPKA NIE DRAPIE MNIE TO ALBO DRAPIE ALE NIE MOCNO DO TEGO STOPNIA ZE NIE MUSZE DRAPAC. ZAUWAZYLEM TEZ PARE PLAMEK NA OBYDWU UDACH. DZIS POSZEDLEM DO MOJEGO LEKARZA OD ALERGI POWIEDZAL MI ZE TO LUSZCZYCA PRZEPISAL JAKIS KREM CZY OLEJEK NIE BYLEM JESZCZE W APTECE ZEBY GO WZIOSC. JEST WTOREK WIECZOR W PIOTEK IDE DO RODZINNEGO DOKTORA MOZE ONA POWIE MI COS WIECEJ I WEZME SKIEROWANIE DO SPECJALISTY. MIESZKAM W KANADZIE JAK CZYTALEM FORUM TO NIE MYSLE ZE ZNAJDE SRODKI O TYCH SAMYCH NAZWACH CO W POLSCE. BEDE WAS INFORMOWAL O RESULTATACH I LEKACH Z NAZWAMI, MOZE BEDA MIALY LEPSZE DZIALANIE A MOZE NIE I BEDE MUSIAL MIEC PRZYSLANE LEKI Z POLSKI, KTO WIE?
MOZE KTOS MIAL PODOBNE POCZATKI. OBIECUJE ZE PRZECZYTAM WSZYSTKOE LISTY I ODPISZE Z POWROTEM. CZEKAM NA WIECEJ WIADOMOSCI. DZIEKI TOMEK.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POCZATEK LUSZCZYCY ????
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 16 lut 2005 - 08:15:29

W USA ostatnio popularne jest leczenie Amevive lub Enbrel. Sa to zastrzyki. Wiec w Kanadzie pewnie tez tym lecza.
W Europie ten lek jest dopiero rejestrowany,ale i tak malo kto sobie na niego pozwoli,bo jest bardzo drogi. Kuracja kosztuje kilkadziesiat tys. dolarow. W USA jest refundowany,wiec co za tym idzie leczenie jest tanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POCZATEK LUSZCZYCY ????
Wysłane przez: aneta (---.client.comcast.net)
Data: 19 lut 2005 - 06:18:53

Drogi Tomku ja mieszkam w Chicago,tez choruje na luszczyce.Niedawno bylam u dermatologa ,doktor przepisala mi takie leki jak:
-temovate,
-dermasmooth,
-fluocinonide,
-protopic
Juz wczesniej stosowalam fluocinodine i musze ci powiedziec,ze w polaczeniu z solarium fajnie dziala,niestety reszte lekow dopiero testuje takze nie moge zbyt duzo napisac ci o rezultatach.Masz malo zmian z tego co wynika z twojego opisu,wiec walcz masz duze szanse na zaleczenie choroby.Napisz mi jaki lek przepisal ci twoj doktor.Pozdrawiam aneta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POCZATEK LUSZCZYCY ????
Wysłane przez: aneta (---.client.comcast.net)
Data: 19 lut 2005 - 06:20:44

Do Bartheza gdzie moge poczytac cos na temat Amevive i Enbrel??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: POCZATEK LUSZCZYCY ????
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 19 lut 2005 - 07:54:19

http://www.amevive.com/amv/index.jsp
http://www.enbrel.com/

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.