Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Dermovate- płyn.
Wysłane przez: m27k (---.devs.futuro.pl)
Data: 07 sty 2006 - 20:04:09

Dermovate- płyn.
Dostałem pół buteleczki za darmo od chorej na Ł. ale szczerze mówiąc nie wiem jak to dokładnie stosować.
Wcierać w głowę czy poprostu polać i czekac aż odparuje.
Nie mam ulotki i pudełka.
Płynu jest mało bo to buteleczka 25 ml.
na suche włosy czy na mokre.
i czy mogę używac go ? bo używam równiez Polytaru AF.???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: tomek (---.z.katowicka.punkt.pl)
Data: 07 sty 2006 - 20:45:25

Płyn trzeba rozprowadzić na skórze i lekko wetrzeć w skórę głowy opouszkami palców. Wysycha b. szybko bo zawiera sporo alkoholu. Stosuj 1#raz dziennie, bo to silny lek. Takie pól buteleczki 25 ml. podziel na 3-4 razy. Jeżeli nie masz silnego świądu i zaczerwienienia może starczy sam szampon, bo dermovate to steryd? Można go stosować razem z szaponme Polytar Af.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: wojtek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2006 - 20:58:46

Dermovate to silny steryd i nie stosuj go codziennie mi lekarz odradza. szybko zchodzi ale iszybko wraca. dawniej stosowałem lżejszy srodek FLUCINAR żel dość wygodny.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: Messa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sty 2006 - 17:12:44

Mnie ten płyn nie pomaga sad smiley W ogóle żadne płyny mi nie pomagają, jak co to tylko maści sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: grzegorz (---.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 14 sie 2009 - 22:15:04

m27k Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dermovate- płyn.
> Dostałem pół buteleczki za darmo od chorej na
> Ł. ale szczerze mówiąc nie wiem jak to
> dokładnie stosować.
> Wcierać w głowę czy poprostu polać i czekac
> aż odparuje.
> Nie mam ulotki i pudełka.
> Płynu jest mało bo to buteleczka 25 ml.
> na suche włosy czy na mokre.
> i czy mogę używac go ? bo używam równiez
> Polytaru AF.???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: Beti (---.opera-mini.net)
Data: 15 sie 2009 - 09:38:47

http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=656

Dermovate to jeden z najsilniejszych sterydów.Nie jestem przeciwnikiem stosowania sterydów,ale trzeba to robić z umiarem.Aczkolwiek zawsze lepiej nie stosować sterydów gdy nie trzeba.Jeśli chodzi o mnie to stosowałam płyn po umyciu włosów,wcierałam go w skórę głowy.Polytar AF jest szamponem,a nie lekiem.Możesz stosować jedno i drugie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: Lukasz (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 26 kwi 2010 - 23:08:27

Ja tez dostałem Dermovate w płynie od lekarza , mam kilka ognisk na głowie, podobno łuszczyca, atakuje mi tez paznokcie.
Zeby stosować skutecznie płyn dermovate nalezy najpierw pozbyć się łuski masciami, ja stosuje w tym celu maść LORINDEN A potem dopiero ELOCOM lub DERMOVATE.
Lek należy stosować z głową bo to zajebiście silny STERDY a lekarz o tym mi nie powiedział !!!! doczytałem sie o tym w necie.
Generalnie nie nalezy przesadzać ale także nie należy odstawiać po poprawieniu obiajów, odstawiać spopnioto, stosować raz dziennie, później raz na dwa dni i tak dalej.
Jeżeli odstawimy od razu może i raczej wystapi odbicie.

pozdrawiam Łuszczyków.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 kwi 2010 - 11:42:38

Wiem ze tego dziadostwa trudno sie pobyc ale sterydy odradzam mnie wyszly prawie wszystkie wlosy wogole mialam taki brzydki mysi kolor a lekarka mowila ze to normalne w moim wieku a ja bylam zrospaczona zaczelam lykac duzo cynku i co sie okazalo wlosy wrocily do swojego koloru iwogole byly ladniejsze teraz juz nie stosuje na glowe sterydow i efekt taki sam jak po nich zato prubuje wszelkich domowych sposobow i jest lepiej jak po sterydach a wtedy po cynku mi zeszlo ale chyba a szybko przestalam brac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: kaliber434 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2010 - 15:44:43

Smaruje się mascia i płynem non stop juz nie pomaga,a mocniejszej rzeczy juz nie ma.zycie jest do dupy majac łuszczyce mozna to stwierdzic z pełna odpowiedzialnoscia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: selenka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 sie 2010 - 17:31:34

hej jest silniejszy steryd od dermowate na głowe nazywa sie belosalic lub diprosalic (ten sam sklam rozni sie tylko nazwa i pojemnascia cena ok 30 zł) a maść to novate (cena ok 6 zł) wiem ze to silne sterydy ale mi pomagaja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: Doda (---.dip.t-dialin.net)
Data: 01 sie 2010 - 18:03:03

Witam!
Sprobuj Exorex, albo cos podobnego cocois jest dostepny w polsce.Exorex loton dostepny w Anglii-obecnie w 100ml. To powinno ci pomoc. Zdrowka zycze!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: selenka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 sie 2010 - 12:42:31

cocois stosowalam naklada sie go przed myciem glowy strasznie smierdzi, jest tłusty i nic nie pomaga ( przynajmniej mi) i zawsze mialam po myciu głowy pełno łusek we włosachsad smiley nie polecam tego środku,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: NIKA (---.aster.pl)
Data: 06 lut 2011 - 13:52:53

m27k Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dermovate- płyn.
> Dostałem pół buteleczki za darmo od chorej na
> Ł. ale szczerze mówiąc nie wiem jak to
> dokładnie stosować.
> Wcierać w głowę czy poprostu polać i czekac
> aż odparuje.
> Nie mam ulotki i pudełka.
> Płynu jest mało bo to buteleczka 25 ml.
> na suche włosy czy na mokre.
> i czy mogę używac go ? bo używam równiez
> Polytaru AF.???

CZEŚĆ UŻYWAM TEN PŁYN JEST SKUTECZNY NA UMYTĄ GŁOWE TYLKO POLEJ NIC NIE TRZEBA WCIERAĆ MYŚLE ŻE CI POMOŻE WIEM CO TO ZA PROBLEM. POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: Jola (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lut 2011 - 23:26:56

Ja stosując maśćcie sterydowe próbowałam zrzucić kilka kilogramów (5-6 ) , uwierzcie mi starałam się ( dieta , aerobik ) i nic z upływem czasu coraz to bardziej się "katowałam" i sięgałam po wspomagacze (termo line , l karnityna itp. ) i dalej nic . Byłam zdruzgotana miesiące mijały , przestałam się codziennie ważyć , żeby po miesiącu wejść na wagę i miło się zaskoczyć spadkiem mojej masy , a tu wielkie rozczarowanie bo przybyło mi 1kg więcej sad smiley po pięciu miesiącach ćwiczeń prócz podniesionych pośladków i bardziej wyrzeźbionych łydek zero spadek masy ciała . Dziś doszłam do wniosku , że do być może przez moje maści na sterydach które staram się stosować jak najrzadziej ( co 2-3 dni ) ja po prostu "tyję " . W poniedziałek mam wizytę u dietetyka . Zrobię sobie badania i zobaczę gdzie jest pies pogrzebany , ale przeczucie mówi mi , że to przez sterydy zawarte w maści .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: wiki250899 (---.radiosiec.pl)
Data: 23 lut 2011 - 19:01:56

m27k Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dermovate- płyn.
> Dostałem pół buteleczki za darmo od chorej na
> Ł. ale szczerze mówiąc nie wiem jak to
> dokładnie stosować.
> Wcierać w głowę czy poprostu polać i czekac
> aż odparuje.
> Nie mam ulotki i pudełka.
> Płynu jest mało bo to buteleczka 25 ml.
> na suche włosy czy na mokre.
> i czy mogę używac go ? bo używam równiez
> Polytaru AF.???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: JURAND (---.tom-net.pl)
Data: 24 lut 2011 - 08:19:03

Ja miałem kiedyś łuszczycę na górnej części stopy ale po zastosowaniu Clotrimazolu i chyba Bedicort G zniknęła szybko. Potem zrobiła mi się mała kropka na drugiej nodze poniżej kolana oraz na zgięciu palca u ręki, i tak już chyba z dziesięć lat. Stosowałem maści z apteki w połączeniu z maściami Dermovate i Bedicort G. Nic na to nie pomaga. Co poradzić na to?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: magda16 (---.tvkpieszyce.pl)
Data: 26 gru 2011 - 13:08:45

Ja mam łuszczycę po dziadku ..na poczatku nie wiedzialam co to jest i drapalam to codziennie .. gdy poszlam do dermatologa okazalo sie ze to luszczyca .. na poczatku stosowania dermovate znikalo od razu ale po kilku dniach znowu objawy sie nasilaly ... Teraz mam prawie całą głowe w luszczycy i nie chce mi to schodzic sad smiley Wyczytalam ze nie mozna tego drapac , ale gdy to mnie tak bardzo swedzi to moge drapac az do krwi i nie moge sie opanowac.. przez to zaczely mi wypadac wlosy ..sad smiley teraz staram sie tego nie drapac ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dermovate- płyn.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 26 gru 2011 - 13:23:50

Magda 16,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,po dermowate nie będziesz się miała czym leczyć a wysypy są po nim agresywniejsze
http://forum.luszczyce.pl/

Poczytaj tu np. co proponujemy na zmiany na głowie.


Albo tu...............http://luszczyca.info/

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.