Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
spam.pl----------tak się teraz powinna nazywać ta strona
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 05 gru 2013 - 17:18:38

I tyle.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: spam.pl----------tak się teraz powinna nazywać ta strona
Wysłane przez: żydek z widzewa (---.play-internet.pl)
Data: 07 gru 2013 - 02:52:23

Ktoś tutaj pisał, że próbują z tym walczyć, ale do chuja pana, jak nie potrafią, to niech przynajmniej sprzątają! Co za problem, przynajmniej raz dziennie wykasować całe kurewstwo? Byłoby dużo czyściej! Dołączam się do grona, które twierdzi, że ta strona nie ma admina. Po prostu pozostawiona sama sobie z opłaconym hostingiem na kilka lat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: spam.pl----------tak się teraz powinna nazywać ta strona
Wysłane przez: greg (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 gru 2013 - 13:46:35

Może zamiast biadolić,poinformujcie mailowo o tym procederze administratora strony,mail jest na samym dole,ja zrobiłem to poprzednio i poskutkowało, wy też możecie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: spam.pl----------tak się teraz powinna nazywać ta strona
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 08 gru 2013 - 15:41:55

Strona została utworzona, aby z niej korzystać. A skoro korzystam, to mogę i ocenić i tak właśnie zrobiłem. Skoro administrator ma gdzieś jak to wszystko funkcjonuje, to po co mam do niego pisać? Ty napisałeś i twierdzisz że pomogło, a na jak długo pomogło?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: spam.pl----------tak się teraz powinna nazywać ta strona
Wysłane przez: to znowu ja (---.play-internet.pl)
Data: 14 gru 2013 - 01:00:27

To nie jest żaden mail do admina tylko do firmy zarządzającej serwerami hostującymi tę stronę! Jeśli osoba, która jest właścicielem strony ma w dupie obecny stan rzeczy i nie uderza do nich z pretensjami, to oni też to mają w nosie.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.