Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 12 gru 2013 - 20:31:06

hahahahaha..............niezły jest grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 gru 2013 - 21:36:41

Tu nie ma administratora. To forum żyje swoim życiem, tak jak ta choroba której dotyczy. Ale faktycznie - porażka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 12 gru 2013 - 22:07:12

Ostatnio niejaki greg wspominał, że pisał do administratora, który zareagował na jego maila. A więc chyba gdzieś tam ktoś taki istnieje.
Ale tak czy inaczej widać, że ostatnio nie on tu rządzi grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: WIELKI karny kutas dla admina, którego nie ma! (---.play-internet.pl)
Data: 14 gru 2013 - 00:38:44

Pisałem wcześniej i napiszę raz jeszcze: jak ten pseudo admin nie daje sobie rady z BLOKADĄ antyspamową, to mógłby przynajmniej raz dziennie zwyczajnie posprzątać, czyli wykasować spamerskie tematy. Albo faktycznie nie ma admina, albo jest bezmózgiem, albo po prostu ma wyjebane na to forum. Tak czy siak ktoś daje dupy po całości. A takie fajne forum było...sad smiley Zupełnie inne niż te prywatne, opanowane przez towarzystwa wzajemnej adoracji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 14 gru 2013 - 11:26:48

Spokojnie bo dostaniecie nowego wysypu!.Zamiast psioczyć podpowiedzcie co ma administrator zrobić.A może jest chory lub w inny sposób niedostępny.Może by utwożył funkcję moderatora (proponuję "N"winking smileybo takowego tu chyba nie ma.Szkoda tego forum bo było chyba najlepsze.Takiej tolerancji i chęci niesienia pomocy nie spotkałem nigdzie.Mnie osobiście bardzo pomogło. za co gardzo dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: janek (---.centertel.pl)
Data: 14 gru 2013 - 11:34:31

Przepraszam "N"za tą buźkę ale sama mi wskoczyła zamiast zamknięcia nawiasu.PC nie jest moją najmocniejszą stroną,po prostu jestem samoukiem.W moim wieku trudniej wiedza wchodzi do głowy a i pamięć nie ta.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 14 gru 2013 - 15:49:04

Jeśli to do mnie to ja się na moderatora nie pisze grinning smiley
Fakt jest to moje pierwsze forum na jakie trafiłam i gdzie szukałam porad zanim znalazłam następne
wracam tu z sentymentu
tu nie ma kółek wzajemnej adoracji grinning smiley ale ten spamer zatruwa życie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: Wielki karny... (---.play-internet.pl)
Data: 14 gru 2013 - 17:22:01

Nie pisałem o "tu", tylko o forach prywatnych często połączonych z blogami osób chorych na łuszczycę. Kidyś tam wchodziłem i czegoś się dowiedziałem, ale teraz, tamtejsze fora i blogi, to nic innego jak nachalna reklama specyfików, szczególnie derokosmetyków, którymi obdarwywawani są blgerzy rzekomo do testów. Nie od dziś wiadomo, że prowadzenie specjalistycznego bloga, to całkiem niezły interes, właśnie z w/w powodów. Oprócz testerów, przytula się często całkiem niezłą kasę za reklamę niby testowanych produktów.Jeszcze się nie spotkałem, żeby dany bloger zjechał testowany produkt. W ostaeczności napisze, że całkiem niezły, ale wszytko zależy od reakcji (w tym przypadku) chorego. Wolę wchodzić tutaj, bo reklama jest bardziej ordynarna i można ją łatwiej odsiać od informacjii prawdziwych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 gru 2013 - 20:05:46

Dokładnie. A na "innych" forach to jeden mądrzejszy od drugiego. A jak przypadkiem masz inne zdanie to mało Cię nie zjedzą - towarzystwo i spółka. To jest jedyne forum o ł. na jakie od czasu do czasu zaglądam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 17 gru 2013 - 05:32:04

No troszkę jestem pod wrażeniem, dawno nie było tu tak przejrzyście. Ktoś wyczyścił tę stronę i chwała mu za to.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 17 gru 2013 - 06:31:57

Ja też jestem pod wrażeniem aż milej się wchodzi tutaj teraz widzę że jest to forum jakie znam grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: Majka (---.4web.pl)
Data: 18 gru 2013 - 16:35:53

Wielki karny... Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Nie pisałem o "tu", tylko o forach prywatnych
> często połączonych z blogami osób chorych na
> łuszczycę. Kidyś tam wchodziłem i czegoś się
> dowiedziałem, ale teraz, tamtejsze fora i blogi,
> to nic innego jak nachalna reklama specyfików,
> szczególnie derokosmetyków, którymi
> obdarwywawani są blgerzy rzekomo do testów. Nie
> od dziś wiadomo, że prowadzenie
> specjalistycznego bloga, to całkiem niezły
> interes, właśnie z w/w powodów. Oprócz
> testerów, przytula się często całkiem niezłą
> kasę za reklamę niby testowanych
> produktów.Jeszcze się nie spotkałem, żeby dany
> bloger zjechał testowany produkt. W ostaeczności
> napisze, że całkiem niezły, ale wszytko zależy
> od reakcji (w tym przypadku) chorego. Wolę
> wchodzić tutaj, bo reklama jest bardziej
> ordynarna i można ją łatwiej odsiać od
> informacjii prawdziwych.

Mam takie same spostrzeżenia. Dostaną garść próbek lub kasę i cukrują nawet jak nie pomaga. W przeciwnym wypadku firma się na nich obrazi i już nie da nic więcej. Niestety, wśród chorujących na łuszczycę jest mnóstwo miernot, które posuną do oszustwa gdy mogą coś na tym zyskać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Proszę o oklaski dla administratora.
Wysłane przez: Majka (---.4web.pl)
Data: 18 gru 2013 - 16:44:54

xBx Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dokładnie. A na "innych" forach to jeden
> mądrzejszy od drugiego. A jak przypadkiem masz
> inne zdanie to mało Cię nie zjedzą -
> towarzystwo i spółka. To jest jedyne forum o ł.
> na jakie od czasu do czasu zaglądam.


Dokładnie. "Ja już to stosowałam", "żadna nowość" itp deprecjonujące wpisy, gdy ktoś nowy się z czymś wychyli. Panie alfy i omegi w każdym temacie dotyczącym łuszczycy, więc bez kija nie podchodź.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.