Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
czy tran pomaga??
Wysłane przez: Barli (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 22:47:28

Czy wie ktoś coś o tranie czy ma jakiś dobroczynny wpływ na łuszczyce ?/Czy podłuższym stosowaniu będą efekty czy stosować go tylko jako dodatek albo wogóle nie stosować??


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy tran pomaga??
Wysłane przez: Bogdano (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 22:56:09

nie warto kupowac zadnych dupereli to jest wywalaie kasy w bloto!!! zadne wisiolki trany z rekonow wielorybow i pasikonikow nie pomogagrinning smiley to jest moje zdanie okrutne a chyba prawdziwe;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy tran pomaga??
Wysłane przez: Bogdano (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 22:58:12

a jak chcesz juz koniecznie wydac pieniazki to ponoc sok z noni pomagasmiling smiley mi naprzyklad nie ale innym niby pomaga smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy tran pomaga??
Wysłane przez: Pedronator (---.sgh.waw.pl)
Data: 04 kwi 2006 - 23:07:35

Nie jest to cud srodek, w smaku -wyciąg ze sniętej rybki ale ogolnie wiadomo ze dieta rybna bogata w tluste ryby jest pomocna, tran bogaty jest w omega 3 i inne chistorie pracujace dobrze w ciałku zarzywającego wiec polecam W butelce 0,5 l przywiozlem sobie z Norwegii - ochyda Szybki lyk i czyms zagryzc szybko bo mozna puscic schaba na spodnie Ponoc wazne zeby na czczo lykac W aptece w tabletach jest i jest lepiej przyswajalne smakowo smiling smiley Pozdry

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy tran pomaga??
Wysłane przez: Aga (---.unregistered.net.telenergo.pl)
Data: 05 kwi 2006 - 09:13:21

w kapsułkach mam tran , na stawy mi zalecił lekarz, bo mam ł.s.. Myślę że tran zaszkodzic nie zaszkodzi , bo polecany jest w profilaktyce i w wielu chorobach.l

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy tran pomaga??
Wysłane przez: EWA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 kwi 2006 - 10:23:02

tran napewno nie zaszkodzi a jak wiadomo ma sporo wlasciwosci odzywczych , jak wiadomo ł. jest choroba tzw. suchosc skóry to tez tego tluszczyku nam chyba nie zaszkodzi , a jak ktos pije tran w plynie to pomaga na "przegryzke" kawaleczek chleba z solą bez masla , znam ten sposob od mojej babci .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy tran pomaga??
Wysłane przez: Bogdano (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 05 kwi 2006 - 19:15:15

tran regeneruje wontrobesmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy tran pomaga??
Wysłane przez: Alicja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 kwi 2006 - 21:09:02

Uważam, że tran napewno nie zaszkodzi , ja biore dwie kapsułki dziennie i widze ,ze moja skóra jest bardziej nawilzona , oczywiscie luszczyca po tym nie zniknie ale skoro ktos korzysta z naswietlań lub solarium to tran bardzo wskazany

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy tran pomaga??
Wysłane przez: magdalena (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 mar 2011 - 19:59:54

ja pije tran w kapsułkach (dermatolog przepisal mi naluszczyce) i widze poprawe. moze nie kazdemu pomoze ale napewno nie zaszkodzi, wiec warto go lykac. na luszczyce moge jeszcze polecic plyn do kapieli mediderm (ja go stosuje na mokra skore zaraz po kapieli. wcieram a nastepnie delikatnie osuszam recznikiem). jest naprawde super. uzywam go od miesiaca i moja skora stala sie bardzo nawilzona (mediderm super natluszcza) dzieki czemu zmniejszyly mi sie krosty i od jakiegos czasu nie powstaja nowe grinning smiley. oczywiscie uzywalam takze masci i (belosalic na luske a jak luska zeszla to clobederm). kupilam tez w internetowej aptece emulsje sQamax i stosowalam tak jak bylo napisane w ulotce i rzeczywiscie luska szybciej zchodzila. najgorsze sa teraz blizny po jrostach. wiem ze znikna za jakis czas ale moze ma ktos skuteczny sposob na szybkie pozbycie sie blizn? mam wesele za miesiac i chce zalozyc krotka sukienke smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy tran pomaga??
Wysłane przez: Majka (---.4web.pl)
Data: 18 gru 2013 - 16:47:03

Polecam artykuł: http://stylzycia.newsweek.pl/mit-rybiego-tluszczu-obalony,96579,1,1.html

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.