Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Kiedy do szpitala?
Wysłane przez: Lala (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 sty 2014 - 17:06:25

Hej!
Ostatnio dermatolog zaproponował mi pobyt w szpitalu.
Głowę mam pokrytą w całości łuską, brzuch taki w kropki, plecy i ręce wolne a nogi takie pół na pól w kropkowe łuski.
Mam pytanie czy opłaca się iść do szpitala? Chodzę do szkoły (ona chciała żebym poszła od 03lutego bo mam wtedy fereie). Miałam się zastanowić i przyjść 23stycznia i jej powiedzieć. No i jak myślicie? Opłaca się no i jak wygląda pobyt w szpitalu? I to jakiś specjalny szpital czy zwyczajny?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiedy do szpitala?
Wysłane przez: henia (---.89-22-37-137.matrix-net.pl)
Data: 15 sty 2014 - 17:45:12

Polecam szczególnej uwadze http://forum.biedronkowo.info/viewtopic.php?f=22&t=8072

Autorka jest swieżo po, i na pewno chętnie też dopowie, jeżeli jeszcze bedziesz miała jakieś pytania p[o lekturze jej watku. Idź koniecznie. Powodzenia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiedy do szpitala?
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 sty 2014 - 21:15:10

Lala, jeżeli nie masz planów na ferie to połóż się do szpitala, jest szansa że trochę Cię podleczą.
Masz skierowanie na oddział dermatologiczny. Leży się przeważnie do 2 tyg. Smarowanie - dwa razy dziennie, jeżeli "Cygnoliną" to po określonym czasie kąpiel - dwa razy dziennie, ewentualnie lampy puva.

Przykazania : --wez na zmiane jakies ciuchy "byle jakie", których nie bedzie Ci zal wyrzucic jak wyjdziesz. Po smarowaniu ubieraj te "byle jakie" a po kapieli czyste. -- ręczniki 2 szt. --przybory osobiste, klapki koniecznie, jakieś książki bo nudy zapewnione winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiedy do szpitala?
Wysłane przez: Lala (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 sty 2014 - 22:20:36

Dzięki za odpowiedzi.
Ale mam jeszcze pytanie, bo w sumie to aż tak nie jestem pokryta łuską i nie chcę zabierać miejsca w szpitalu innym, bardziej potrzebującym. A skoro oni tam smarują to przecież w domu też mogę się smarować. Po co od razu szpital? Czy to nie ma różnicy ile jest się wysypanym? No i czy po szpitalu dłużej zachowuje się efekt? (bo głowę pokrytą łuską mam od roku...)
teraz leczę się cygnoliną i laticortem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kiedy do szpitala?
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 15 sty 2014 - 22:40:27

O , widzę że Cię "rwie" do tego szpitala jak nie wiem winking smiley
Zrobisz jak uważasz, ale odpowiedz sobie szczerze czy smarujesz się systematycznie i głowę codziennie ? Wątpię, bo zawsze jest coś do załatwienia, albo trzeba gdzieś iść, albo ktoś przyjdzie. Jak masz niewiele, to pewnie szybko zacznie schodzić i zaraz Cię wyrzucą. Twoja decyzja, ale może warto ...

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.