Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 mar 2006 - 11:14:42

Czy ktoś słyszał o produktach firmy AFRA ?Są to zioła rozprowadzane w Polsce przez firmę Mitra wyłącznego dystrybutora.Wyczytałam to już po raz drugi w gazecie.Oferują podobno skuteczne zioło na łuszczycę pod nazwą Uczep trójlistkowy.Buteleczka 100 ml kosztuje 48 +4 zł koszt wysyłki.Dodam ,że w aptekach zielarskich nie mają tych ziól, bo pytałam.Zioła te sprowadzane są ze Słowacji.Dość drogie są dlatego zastanawiam się nad ich kupnem i skutecznością.Może ktoś słyszał coś więcej na ten temat ?

A to adres internetowy:[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 mar 2006 - 10:51:02

Czy ktoś już to testował ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep tr?jlistkowy
Wysłane przez: ninka363 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2006 - 19:29:33

uzywal ktos tego 'uczep trojlistkowy'prosze mi odpowiedziec bo juz nie wiem co mam robic i co brac na ta luszczyce !!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: Klaudia15 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2006 - 20:50:54

Wyczytałaś to w gazecie "Z zycia wzięte"?Też mam tą gazete.Ale tam nie pisze czy to sie pije,czy sie tym smaruje;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: Jan (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2006 - 17:30:32

J atez wyczytałem tow gaziecie i potem znalazłem to na słowackim internecie.To sa krople,ktore mozna pić /chyba 15-30 kropli dziennie/ lub smarowac po rozcieńczeniu w proporcji 1:1.Sa one na Slowacji tansze i zastanawiam sie czy nie sprobowac je bo one sa na inne dolegliwości także.Jeśli kiedys je kupie i sprobuje to podziele się uwagami

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: Dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 kwi 2006 - 19:07:47

czesc,mialem takie ziola,nosily inna nazwe ale ich zastosowanie mialo mi pomoc,niestety cena pomogla raczej tym ktorzy mi to sprzedali bo nie byla za niska-a tonac chwytamy sie wszystkiego-zadnej poprawy nie bylo a mnie zaczelo od nich mdlic.pozdrowionka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: Adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 pa� 2006 - 19:12:50

aktualnie stosuję uczep.w moim przypadku pomógł.Zatrzymał złuszczanie. są miejsca zagojone.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: BEATA (---.csk.pl)
Data: 22 sty 2007 - 18:51:24

WITAM PANI TERESO !

CZYTAŁAM PANI LIST Z ZAPYTANIEM O UCZEP TRÓJLISTKOWY.
MINĘŁO OD NAPISANIA GO PARE MIESIĘCY. TERAZ JA
MAM PROBLEM KUPIĆ/NIE KUPIĆ ? POMOŻE CZY TYLKO
PORTFEL WYCZYŚCI. PROSZE O PORADĘ CZY ZIOŁO
PANI POMOGŁO ? BĘDE WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDŻ.

POZDRAWIAM BEATA BIELUCZYK

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: darekz (83.145.145.---)
Data: 22 sty 2007 - 22:52:57

witam.Mam znajomą fryzjerke, która strzygła gościa z zaawansowaną Ł. I PEWNEGO RAZU FACET PRZYCHODZI CZYSTY.Stosował uczep i smarował skórę głowy 3 razy w tygodniu na 10-15 min. zwykłym majonezem. Myślę,że można smarować równie dobrze całe ciało-obecnie jestem zagojony więc nie mam potrzeby stosować.Uczep jednak już zakupiłem z przesyłką 52 zł.i raz się posmarowałem majonezem-tak na próbę.Fajnie natłuszcza i po kąpieli człowiek nie śmierdzi.Chyba zacznę zapobiegawczo stosować tę kurację.Darek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2007 - 08:57:41

Beato ,ja zaczęłam ten temat z uczepem, ale nie stosowałam go jeszcze,moze wypowiedzą się ci co testowali.A tak wogóle, dlaczego tak oficjalnie, na pani ? Jestem twoją imienniczką, a Tereska mam na drugie imię.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: Aja96 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2007 - 15:41:22

Stosowałam, zużyłam jedną butelkę i nic u mnie nie zmieniło się na lepsze (prawdą jest, że mam bardzo złopśliwą odmianę)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2007 - 21:06:54

podaje adres: mitrazdrowie.pl

przed chwilą dostałem adres od znajomej. Znajdują się tam informacje tym uczepie, biszowicie połtawskim...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: madzix2007 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 maj 2007 - 13:33:46

a ja stosowałam, całkiem mi pomagało, chociaż strasznie długo trwał ten proces. Z braku cierpliwości przerzuciłam się na co onnego, i teraz idzie, dzięki Bogu, ku lepszemusmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: Patryk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 cze 2008 - 13:38:48

Powiem wam tak ja nie używałem zadnych wynalazków... Uczep... hmm zastanawiem się czy kupic ... ale najlepszy jest krem/maść o nazwie Elocom . polecam... jest troche drogi ale jest skuteczny.

Ja mam łuszczyce juz ponad 17 lat, na głowie i brzuchu oraz plecach ...

Schodzi coraz nizej .. a nie chce zeby dotarło do miejsc intymnych. ;/

Spróbuje z majonezem tak jak juz wiele osób pisało.

Jeżeli macie jakieś tanie metody i sprawdzone to prosze o inf.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 cze 2008 - 14:09:35

Patryk,elocom to zwykły steryd, żadne cudo ,ale o majonezie to ja jeszcze na tym forum nie czytałam ,może coś więcej o tym napiszesz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 17 cze 2008 - 18:22:57

BEATA Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> WITAM PANI TERESO !
>
> CZYTAŁAM PANI LIST Z ZAPYTANIEM O UCZEP
> TRÓJLISTKOWY.
> MINĘŁO OD NAPISANIA GO PARE MIESIĘCY.
> TERAZ JA
> MAM PROBLEM KUPIĆ/NIE KUPIĆ ? POMOŻE CZY
> TYLKO
> PORTFEL WYCZYŚCI. PROSZE O PORADĘ CZY
> ZIOŁO
> PANI POMOGŁO ? BĘDE WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDŻ.
>
> POZDRAWIAM BEATA
> BIELUCZYK

zioło napewno pomagagrinning smiley ale na dobry humortongue sticking out smiley, a co do majonezu to ciekawe czy light czy normalnytongue sticking out smiley sorki ale tak mi sie dobry humor wkrecil po pytaniu czy ZIOŁo pomagatongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 cze 2008 - 09:28:42

Nie stosowałam tego zioła,więc nic nie mogę powiedzieć na jego temat.Tak tylko sobie głośno myślę że skoro ono jest takie super ,to co my tu wszyscy jeszcze robimy ?Ale tak poważnie ,nie wiem ,może jednym pomaga ,a drugim nie.Osobiście jakoś się nie przekonałam do jego zakupu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: Lidia (---.dip.t-dialin.net)
Data: 03 sie 2008 - 11:18:43

Polecam ksiazke pani Marii Treben "Apteka Pana Boga". Sa podane przepisy na masci, nalewki,herbatki, kapiele. Ziola mozna sobie samemu pozbierac lub za niewielkie pieniadze kupic w aptece lub sklepie zielarskim. Krotko: tanio i skutecznie. pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Uczep trójlistkowy
Wysłane przez: mała (---.aster.pl)
Data: 16 sie 2008 - 18:08:21

witam wszystkich
na forum piszę po raz pierwszy, na łuszczycę choruje baaaardzo długo i obecnie mam chyba największy w moim życiu nawrót choroby
właśnie zakupiłam z firmy mitra biszowit połtawski więc będę was na bieżąco informować jakie efekty przynosi ten balsam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Łuszczyca-bardzo dobra masc
Wysłane przez: martita (---.sta.asta-net.com.pl)
Data: 22 wrz 2009 - 12:51:15

sluchajcie znalazlam babke ktora robi masc na luszczyce. Ma dwa rodzaje na otwarte rany i na te zwykle. Siostra miala na kolanach, lokciach i za uszami!! masc tej panis spowodowala ze juz od jakis 3lat nie ma nic ani sladu!! jestesmy jej wdzieczni!! problem jest tylko w tym ze trzeba osobiscie jechac do tej pani poniweaz masci wysylac nie mozna!! podaje num 604 95 73 27

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.