Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strona luszczyca.pl ma już 15 lat .
Wysłane przez: Admin Darek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lut 2014 - 13:37:03

Nie wiem do końca dla czego o tym chciałem napisać . Może dla tego by uświadomić sobie jak szybko leci czas i uświadomić sobie jak wiele wiedzy zyskałem dzięki niej .

Masza strona była pierwszą i bardzo długo jedyną która miała nam pomóc w walce .I nadal pomaga . Ja osobiście jestem bardzo szczęśliwy że mogłem parę bardzo fajnych ludzi poznać dzięki tej stronie , mam tez widzę o trzech ślubach które zostały zainicjowane właśnie tu. I tak ogólnie widzę że połaca się ją utrzymywać dalej jest ogromną kopalnią wiedzy .
Serdecznie was pozdrawiam
d

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Strona luszczyca.pl ma już 15 lat .
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 19 lut 2014 - 07:19:34

Jest to pierwsze forum na jakie trafiłam podczas swoich poszukiwań mam sentyment do niego i zawsze tu zaglądam tylko tutaj czuje swobodę wypowiedzi bez cenzury czy krytyki smiling smiley
Mimo że i tutaj pojawiają się czasem zgrzyty nie jest to jednak państwo jednego admina który ruga kogo uważa
Nie ma tu kółka wzajemnej adoracji i to mi odpowiada każdy pisze co myśli i czuje
nawet jak tematy się powtarzają i nie są ujęte w twarde szablony taki rozgardiasz mi odpowiada smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Strona luszczyca.pl ma już 15 lat .
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 19 lut 2014 - 07:45:19

I nie ma tu reklam, czym bije ta strona wszystkie inne na głowę. A przejrzystość jest tu po prostu ogromna smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Strona luszczyca.pl ma już 15 lat .
Wysłane przez: fin (---.play-internet.pl)
Data: 19 lut 2014 - 15:22:54

Sławek Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> I nie ma tu reklam, czym bije ta strona wszystkie
> inne na głowę. A przejrzystość jest tu po
> prostu ogromna smiling smiley

Reklamy jak reklamy, gorzej jak użytkownicy z dłuższym stażem zaczynają sobie "dorabiać" na zachwalaniu specyfików, które dostają niby do testów. Między innym dlatego jestem tutaj, a nie na innych forach, gdzie takie praktyki są na porządku dziennym. Niby jest tam bardziej rodzinna atmosfera, cukrowanie wszem i wobec, ale za tym wszystkim kryje się tzw marketing szeptany. Tutaj łatwiej wychwycić naciągacza, bo naciągacze nie udają twoich przyjaciół.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.